Tema: Online poker i megabajti

Da li mi netko zna reci koliko otprilike megabajta/sat guta online igranje pokera? I da li je razlika igrate li 1 ili 10 stolova istovremeno?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Online poker i megabajti

Nemam pojma, ali racunaj da ako igra poput WoW-a napravi svega par desetaka MB/hr koliko onda moze najobicniji poker klijent.

Zas te to brine, nemas flat ili?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

3

Re: Online poker i megabajti

Stvarno iznenadjujuce malo, skoro nista ne potrosi...

00

Re: Online poker i megabajti

Po meni nije iznenađujuće, pa samo se šalju enkriptani paketi s text datotekama koje nalikuju hand history-u...
a to je tako malo da je zanemarivo

assumption is the mother of all f ups

00

5

Re: Online poker i megabajti

wildgh napisao:

Po meni nije iznenađujuće, pa samo se šalju enkriptani paketi s text datotekama koje nalikuju hand history-u...
a to je tako malo da je zanemarivo


Ovo bas i nije istina. Svaka datoteka tj slika,video,animacija,text ili bilo sto ima svoju odredenu "tezinu" (Mb,Kb...)
Jer je to isto transfer podataka do tvog racunala i obrnuto.

00

Re: Online poker i megabajti

xViP napisao:

Ovo bas i nije istina. Svaka datoteka tj slika,video,animacija,text ili bilo sto ima svoju odredenu "tezinu" (Mb,Kb...)
Jer je to isto transfer podataka do tvog racunala i obrnuto.

Da, ali sve te slike su ti već  na kompu snimljene (kod instalacije softvera) i oni samo šalju par podataka koju sliku da ti sad promjeni softver.

00

Re: Online poker i megabajti

To sam i mislio što je roba napisao...ne šalju oni sliku npr 2 asa nego samo otprilike AdAh, isto rako za pozicije, stackove itd.
Sve je to zanemarivo

assumption is the mother of all f ups

00

8

Re: Online poker i megabajti

3-10mb/h

00

9

Re: Online poker i megabajti

boboman napisao:

Nemam pojma, ali racunaj da ako igra poput WoW-a napravi svega par desetaka MB/hr koliko onda moze najobicniji poker klijent.

Zas te to brine, nemas flat ili?

Ma imam flat,ali zanima me zbog mobilnog interneta...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

10

Re: Online poker i megabajti

roba59 napisao:
xViP napisao:

Ovo bas i nije istina. Svaka datoteka tj slika,video,animacija,text ili bilo sto ima svoju odredenu "tezinu" (Mb,Kb...)
Jer je to isto transfer podataka do tvog racunala i obrnuto.

Da, ali sve te slike su ti već  na kompu snimljene (kod instalacije softvera) i oni samo šalju par podataka koju sliku da ti sad promjeni softver.

Istina.Nisam htio pisat bzvz predug post big_smile

00

11

Re: Online poker i megabajti

Prijatelj i ja redovito igramo preko mobilnog interneta, njemu je bon od 400 kn trajao skoro dva mjeseca s tim da je igrao cca 6 sati dnevno.

00