Tema: Novi account

Recimo da pravim novi account na fulltiltu na neku drugu osobu a koristim svoju kreditnu karticu Visa.Jel to moze,jel se moraju podatci sa acc podudarati sa podatcima kartice i jel to oni uopce gledaju.Jako vazno pitanje.

00

Re: Novi account

Na bwinu to nije moguće, i iskreno sumnjam da je moguće na tiltu. 99% da se ne može

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

3

Re: Novi account

moraju se slagat. mb ftw!

00

Re: Novi account

croman19 napisao:

Recimo da pravim novi account na fulltiltu na neku drugu osobu a koristim svoju kreditnu karticu Visa.Jel to moze,jel se moraju podatci sa acc podudarati sa podatcima kartice i jel to oni uopce gledaju.Jako vazno pitanje.

mislim da gledaju pogotovo na prvoj uplati,ali nisam 100% siguran,najvjerovatnije ce te pitati za potvrdu podataka,kopije itd.

00

5

Re: Novi account

croman19 napisao:

Recimo da pravim novi account na fulltiltu na neku drugu osobu a koristim svoju kreditnu karticu Visa.Jel to moze,jel se moraju podatci sa acc podudarati sa podatcima kartice i jel to oni uopce gledaju.Jako vazno pitanje.

Najbolje da si s Visom depozitneš na svoj moneybookers account i pošalješ na moneybookers account na kojeg misliš otvoriti FTP account.

00

Re: Novi account

Mozes li mi objasniti to malo bolje vule jer ne znam ni sta je moneybookers account i kako to sve funkcionira?

10