Tema: HU day

Pozz. Evo pogledao sam sad malo videa i sa ovih 60$ na accountu sam igrao nl50 cisto da malo vidim. I dodjem sad do 200$ i naletim na lika ribetinu. Lik je all-inao 9 ruku za redom 30$ svaku ruku,ja dobijem AK on leava.. I sad nadjemo se mi na iducem stolu, Ja TT big blind, on rejsa,ja 3bet,on 4bet,ja call,flop sve niske. Tu on beta,ja all-in on instant call (meni mrak na oci) a kad ono pokaze AQ. imao je backdoor ulaz u boju (na polju sve razlicite boje). Turn neka sitna karta u njegovoj boji.. river Q. Ok,shvatio sam. Dodjem za 10 minuta odmoran, opet udjem sa 50$ na stol. Dobijem 79s i nadam ga se stackoffati. Ja sa button rejs,on sa big blinda neki manji 3bet i ja call. flop 349. 2 u boji. Onda turn 6 (nije u boji,nista nemjenja). Tu smo otisli all-in da on pokaze A8s. Ja naravno all-in,on instant call, meni opet mrak na oci. Vidim samo 3 asa u decku. River A.
Protiv onih protivnika koji su bolji od njega i koji su igrali pazljivije i normalnije sam uzeo 2-3 stacka, a ovom manijaku... Sad me ubio u pojam i zgadio mi poker. Da bar mogu reći hajd bolji od mene,eto mu 100$, al ovo... Kad mi nub sa fejsbooka uzme 2 stacka gdje imam 4 buy-ina xD, al ok,ove novce sam uzeo za zajebanciju da se zabavim tako da...
Jer neko imao slicne situacije zadnjih dana? tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HU day

nemojte mi postati da trebam igrat 2$ HU jer ovi mi novci nisu vazni. Jedino zelim cuti neke vase price jer zbilja se nadam da nisam jedini, a i ovako malo za utjehu... Imam sad 800$ sve zajedno tako da cu 600$ za igranje ostavit i 200$ dici. Da imam cijeli bankroll tu, uduplao bi ga do jutarnjih sati igranjem s ovim likom x)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

3

Re: HU day

stvarno velika nesreca, ne sjecam se kad sam zadnji put imao cak dva bad beata u jednoj veceri

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: HU day

ma  imam ih par  dnevno.. al ovo sam htio ispricat, bio neki dan u cezaru i 3 lika  zavrse u all inn na  flopu K 10 5, i frajer  do mene mi govori imam KK samo da  se  spari ploca  nis se  ne spari  ovaj okrene KK, drugi 55 i treci pokaze 10 10, dosta bizarno..
a  par dana  prije  toga  frajer  ima nuts boju , a neki lik straight  flush... dogada se i u live  igri ne  samo online smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: HU day

puki86 napisao:

dogada se i u live  igri ne  samo online smile

Pa naravno da se dogadja.
Razlika je jedino u tome sto u live igri za deset noci kartanja odigras oko 3k handova, a na netu za jednako toliko vremena odigras 50-100k handova

00

6

Re: HU day

butko napisao:

stvarno velika nesreca, ne sjecam se kad sam zadnji put imao cak dva bad beata u jednoj veceri

+1

00

Re: HU day

butko napisao:

stvarno velika nesreca, ne sjecam se kad sam zadnji put imao cak dva bad beata u jednoj veceri

lol  lol  lol

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: HU day

4ladX napisao:
butko napisao:

stvarno velika nesreca, ne sjecam se kad sam zadnji put imao cak dva bad beata u jednoj veceri

+1


ovo je  neka  zajebancija?!?!?! smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: HU day

puki86 napisao:
4ladX napisao:
butko napisao:

stvarno velika nesreca, ne sjecam se kad sam zadnji put imao cak dva bad beata u jednoj veceri

+1


ovo je  neka  zajebancija?!?!?! smile

nije..... roll

club  heart  diamond  spade
00

Re: HU day

ja bi rekao sarkazam...

nego ja sam danas imao jedan prelud sakaut

na turbo mtt-u preflop all in ja qq  neki tip kk

dolaze na flopu 3 u boji bez mogucnosti strejta meni,a on ima flush draw, turn dolazi meni q njemu flush, river jos jedna Q hehe...
lik je bio odljepio

jedan bad beat tragicni

imam 44, board 742  nikakav flush draw... lik dize neznam pola pota drugi ide olin, ja kolam naravno ... lik ima 78.. turn i river 7 i 8

ili jos jace imam 44 limpovano dolazi 455, troje nas u potu,ja chekiram, drugi chekira treci gura ol in sa kq lol... turn k, river 5

ili imam AA dolazi A 10 3, ugl all na flopu ja AA lik AQ turn i river K i J

mislim ima ih jos milijun ali ovi su mi sveziji

Zadnji popravljao ThoNapalm (08-03-2010 03:19:37)

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

11

Re: HU day

valjda se nebu OP ljutil ak se covjek ovdje pojada.. vidim da je rijec o bad beatovima.. ja unazad tj dana (a zadnja dva dana vise i ne igram) popusio pol ionak neprevelikog rolla.. npr 3-4 scene, sve najjaci pocket parovi.. u nekih pol sata-sat ovaj petak...

scena 1. lik limpa, ja big rejz (QQ), on 3bet, ja 4bet, on call.. flop 3c 5h 7d, on bet 1/3pota, ja all in (debeli overbet) - tip call. okrene Ad8d (?!) -> turn 9d, river 10d..
scena 2. ja open rejzam, on 3bet, ja 4bet, on all in, ja call. ja KK on 64of flop A65 turn 7 river 8.
scena 3. tip limpa, ja rejzam JJ, dobijem call... flop Jh5s8c, tip rejza, ja all in, frajer calla. okrece Kc7c, turn xc, river - xc naravno.
scena 4. lik mp rejz, ja btn 3bet, tip 4bet, ja all in, tip nakon par sec razmisljanja - call. ja AA, tip AsJs...LOL! flop doslovce ovim redosljedom 6c9h9s turn Qs, river 7s.

ono kaj je interesantno (da ne velim cudno), u ovih tj dana nisam valjda imao jedan bad beat da je neko slozio set ili full... doslovce sve straightovi ili flushevi.. i to obavezno da zguraju ili cak scallaju s backdoor (ili gutshot u najboljem slucaju) drawovima, ja vec skacem od srece dok vidim kaj okrecu al onda slijedi vatromet, najcesce bude zadnja karta flopa, turn i river smile i slazu se skale, flesevi, pi*ke m***** sad

btw kaj radite nakon takvih bad beatova? micete se od stola, ostajete za stolom jer su takvi debili da budu vas isplatili ? ak ostanete, kak kontrolirate tilt u tom slucaju, jer situacije su takve da je prakticno nemoguce ne tiltat...

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00

12

Re: HU day

v4 napisao:

scena 1. lik limpa, ja big rejz (QQ), on 3bet, ja 4bet, on call.. flop 3c 5h 7d, on bet 1/3pota, ja all in (debeli overbet) - tip call. okrene Ad8d (?!) -> turn 9d, river 10d..

tu ili je klasicno fish min3bet/min4betanje u pitanju ili ste prilicno deep jer nema sanse da je tvoj all in bio debeli overbet.

v4 napisao:

scena 3. tip limpa, ja rejzam JJ, dobijem call... flop Jh5s8c, tip rejza, ja all in, frajer calla. okrece Kc7c, turn xc, river - xc naravno.

naravno.

v4 napisao:

scena 4. lik mp rejz, ja btn 3bet, tip 4bet, ja all in, tip nakon par sec razmisljanja - call. ja AA, tip AsJs...LOL! flop doslovce ovim redosljedom 6c9h9s turn Qs, river 7s.

e ovo je nevjerojatno. mislio bi da lazes da se nije meni ista stvar desila u petak popodne. kako objasnit da ljudi idu pf ai sa AJs i da cak ponekad pogode tih 9%? neshvatljivo ljudskom mozgu...

v4 napisao:

ono kaj je interesantno (da ne velim cudno), u ovih tj dana nisam valjda imao jedan bad beat da je neko slozio set ili full... doslovce sve straightovi ili flushevi.. i to obavezno da zguraju ili cak scallaju s backdoor (ili gutshot u najboljem slucaju) drawovima, ja vec skacem od srece dok vidim kaj okrecu al onda slijedi vatromet, najcesce bude zadnja karta flopa, turn i river smile i slazu se skale, flesevi, pi*ke m***** sad

aka variance...

v4 napisao:

btw kaj radite nakon takvih bad beatova? micete se od stola, ostajete za stolom jer su takvi debili da budu vas isplatili ?

martingale ftw!

v4 napisao:

ak ostanete, kak kontrolirate tilt u tom slucaju, jer situacije su takve da je prakticno nemoguce ne tiltat...

nemoguce, da... ne mozes to kontrolirat nikako osim apaurinima. onda se smiris pa nastavis igrat.

00

13

Re: HU day

4ladX napisao:
v4 napisao:

scena 1. lik limpa, ja big rejz (QQ), on 3bet, ja 4bet, on call.. flop 3c 5h 7d, on bet 1/3pota, ja all in (debeli overbet) - tip call. okrene Ad8d (?!) -> turn 9d, river 10d..

tu ili je klasicno fish min3bet/min4betanje u pitanju ili ste prilicno deep jer nema sanse da je tvoj all in bio debeli overbet.

da, sad kad prevrtim nazad nije bio bas tak debeli overbet.. smile  pa opet svejedno, cudan play? ili sam ja jaaako los i ne kuzim..

e ovo je nevjerojatno. mislio bi da lazes da se nije meni ista stvar desila u petak popodne. kako objasnit da ljudi idu pf ai sa AJs i da cak ponekad pogode tih 9%? neshvatljivo ljudskom mozgu...

...

v4 napisao:

ono kaj je interesantno (da ne velim cudno), u ovih tj dana nisam valjda imao jedan bad beat da je neko slozio set ili full... doslovce sve straightovi ili flushevi.. i to obavezno da zguraju ili cak scallaju s backdoor (ili gutshot u najboljem slucaju) drawovima, ja vec skacem od srece dok vidim kaj okrecu al onda slijedi vatromet, najcesce bude zadnja karta flopa, turn i river smile i slazu se skale, flesevi, pi*ke m***** sad

aka variance...

sve ok, al zasto stalno runner runner za skalu/eventualno flush.. ja bi htio popusit bar povremeno i od seta i slicno. lakse bi mi bilo prihvatit smile LOL

v4 napisao:

ak ostanete, kak kontrolirate tilt u tom slucaju, jer situacije su takve da je prakticno nemoguce ne tiltat...

nemoguce, da... ne mozes to kontrolirat nikako osim apaurinima. onda se smiris pa nastavis igrat.

sad vise neznam jel me sprdas il ne smile al nema veze, glavno da sam se izjadal negdje, lakse je nakon toga.. pa makar me i sprdali smile

Zadnji popravljao v4 (08-03-2010 22:44:57)

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00