101

Re: High Stakes Poker Season 6

zamorano11 napisao:

pa onda je kurcenje i igranje sa stackovima od 100k i vise (ili ovo "miliijun" ima neku vecu tezinu)
da ne govorim o onom : amo po 10k koja ce boja izac na boardu
hm...jeste gledali high stakes golf?
jel kurcenje Relaa platit 93 mil € za transfer C.Ronalda?
postoji jako mnogo primjera.
i... mislin da su vegetarijanci i borci za prava zivotinja bili jako odusevljeni kad su culi za bet.

Mislim da sam su svi ti primjeri vec dani od moje strane i da sam ih obrazlozio tongue

PS: real madrid  :card_heart  tongue

Ljava napisao:

E da, nisam uopće spomenuo Negranuea koji igra jako razočaravajuće  smile

hehe, a ja koliko god da sam se nabrija na ovu okladu, spomenio sam  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

102

Re: High Stakes Poker Season 6

chillin napisao:

Nema problema, samo komentiram da nije pristojno zaokruzit cifru na laganih milijun dolara.

Aha. Znači trebali su se kladit za manje?
Pa valjda oni znaju kolko kome taj million znači. Pa neće se kladit za neku cifru koja ni jednome ne znači ništa i zbog koje Ivey ne mora promisliti par puta dali će pojesti meso ili ne.

00

103

Re: High Stakes Poker Season 6

roba59 napisao:
chillin napisao:

Nema problema, samo komentiram da nije pristojno zaokruzit cifru na laganih milijun dolara.

Aha. Znači trebali su se kladit za manje?
Pa valjda oni znaju kolko kome taj million znači. Pa neće se kladit za neku cifru koja ni jednome ne znači ništa i zbog koje Ivey ne mora promisliti par puta dali će pojesti meso ili ne.

hahah nemoj me nasmijavat, a znaci, iveyu strasno znaci milijun dolara, pa nece jest meso; a zamislimo 2 sata u noci su, ivey gladan poslije sessiona u kojem spusi milijun dolara ode u kuhinju i na tiltu onako izvadi pastetu i nadere se ko cov'k.
Zakljucili smo, milijun $ mu znaci, stoga, mislis da ce uzet mobitel i nazvat prijatelja toma i rec mu "cuj poija san pastetu evo ti milijun" .  ?

Opet cu ponovit, ivey i durrrrich su se okladili cisto radi kamera i prokurcivanja, ako ti to nije jasno, ja vise nevidim nacina to objasnit, odnosno ovo vise nije objasnjavanje nego moram pravdat svoje misljenje .

Sa ovom temom sam gotov, odo se nazderat suvog mesa i kupusa sta su ostali od rucka, a ivey nek pati tongue

PS: oklada ne vazi nisu napravili dobro poznati "eci peci sjeci" nego dali nekakvu besu ... whateveeeer.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

104

Re: High Stakes Poker Season 6

chillin napisao:

odo se nazderat suvog mesa i kupusa sta su ostali od rucka

Isuse, pa kak možeš?? Pa ima gladnih ljudi na svijetu!!

00

105

Re: High Stakes Poker Season 6

nesnima me kamera wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

106

Re: High Stakes Poker Season 6

Bog te gleda.

Isto tako, ja cu se kladit s nekim za 100kn, jer je meni to puno i bitno, oni se klade za milju, jer da se klade za 5k ili nesto, za to ih boli briga i oklada nema težinu.

00

107

Re: High Stakes Poker Season 6

chillin napisao:

Isto ko kad neko na lito obuce majicu bez rukava jer je cjele zime iso u teretanu i radija na svom bicepsu

lol, i ja bi izašao u potkošulji ako treba, radio sam cijele zime sklekove i trbušnjake dok su drugi ladili jaja na trosjedu, ko ih hebe  smile
A mi geekovi grindamo poker preko zime i komentiramo dali Ivey više voli teletinu ili pileći odrezak  tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

108

Re: High Stakes Poker Season 6

Rexonja napisao:
chillin napisao:

Isto ko kad neko na lito obuce majicu bez rukava jer je cjele zime iso u teretanu i radija na svom bicepsu

lol, i ja bi izašao u potkošulji ako treba, radio sam cijele zime sklekove i trbušnjake dok su drugi ladili jaja na trosjedu, ko ih hebe  smile
A mi geekovi grindamo poker preko zime i komentiramo dali Ivey više voli teletinu ili pileći odrezak  tongue

respect wink , sad si me motivira, idem u teretanu odmah sutra .. Sramota ce me bit na lito se skiit, hodat cu u plazi u majici pokerstarsa big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Rexonja napisao:

A mi geekovi grindamo poker preko zime i komentiramo dali Ivey više voli teletinu ili pileći odrezak  tongue

100 kuna na teletinu.

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Epizoda 5 - odlična, moram priznat.

http://www.thepokerbay.org/details.php?id=3342

00

111

Re: High Stakes Poker Season 6

sve  bi dao da  mogu cut iveyevo razmisljanje  tokom handa, ono na  kraju sumnjam da  je bilo zadrzavanje vremena da  ljudi misle da  mu se  tesko bacit, stvarno mislim da  je  razmisljao o callu.. da je  to callao to bi bio najbolji call ikad   big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

112

Re: High Stakes Poker Season 6

evo i jubitubi

http://www.youtube.com/padseason1#p/a/u/1/9V-jQjGynHg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

113

Re: High Stakes Poker Season 6

puki86 napisao:

sve  bi dao da  mogu cut iveyevo razmisljanje  tokom handa, ono na  kraju sumnjam da  je bilo zadrzavanje vremena da  ljudi misle da  mu se  tesko bacit, stvarno mislim da  je  razmisljao o callu.. da je  to callao to bi bio najbolji call ikad   big_smile

Sve ovisi o njihovoj povijesti,ako Ivey zna da durrr tu nikad ne value beta 3 streeta sa AK,AA(ja mislim da ne beta) onda call nije los tu.
Beata ga AJ,KK,QQ a da ovaj beta 3 streeta.

Slican hand se vec jednom dogodio na HSP i tad je Antonius callao 3 streeta sa bottom pair protiv Laaka kad je ovaj imao A high.

Zadnji popravljao croman19 (15-03-2010 16:32:37)

00

114

Re: High Stakes Poker Season 6

sjecam se al je  tad  antonius  morao callat  na  kraju cini mi se  nekih 70 ak k  ako se  dobro sjecam, ovaj razmislja da  ga calla sa sesticom a mora platit 270 k

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

115

Re: High Stakes Poker Season 6

s06e06
http://thepokerbay.org/details.php?id=3354

00

116

Re: High Stakes Poker Season 6

durr ulovi svaki river  sta  mu treba smile
a  prejak mi je  zadnji hand  veceri kad  robl seta  QQ i samo calla na  kraju, a ovaj ga  prca  jel razmisljo o foldu i ovaj ozbiljno odg da  nije   lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

117

Re: High Stakes Poker Season 6

je durra stvarno pogada river, mada su drugi zbog pasivnosti to i zaslužili....mene zanima onaj hand iveya i patrika kk vs aa...jel ivey ono calla preflop da maximizira value od handa il je stvarno mislija da ovi drži aa...i jel patrik lose odigra postflop s aa

When you got nothing, you got nothing to lose
00

118

Re: High Stakes Poker Season 6

a ko zna  kaj je  ivey  mislio nebi me  iznenadilo da je  znao i tocne  boje antoniusovih aseva  lol  lol  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

119

Re: High Stakes Poker Season 6

evo e08  http://www.pokercast.tv/high-stakes-poker-s06-episode-8

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

120

Re: High Stakes Poker Season 6

52  big_smile

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Epizoda 9  http://www.pokercast.tv/poker-videos-st … r-s06-ep-9

Milac, malo sam ti kopirao link.  big_smile

00