26

Re: ???

mars1 napisao:

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

ti se  to sprdas ili ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: ???

mars1 napisao:

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

krivo
kao i u holdemu, gledaju se 5 najboljih karata no da bi imao to ostvario obavezno se moraju koristiti dvije od 4 karte + 3 s boarda

znači Urindanger ima AA4J, a board je 352  6 10 gdje isti ima skalu, A4 iz ruke te 352 s boarda

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

28

Re: ???

mars1 napisao:

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

lol ti navodno znaš pravila, ali neznaš očito dobro pogledati sve 4 karte  big_smile
:card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart

assumption is the mother of all f ups

00

Re: ???

salemetal napisao:
pplayer napisao:

de ne zaje*** me ,bez uvrede,4 spade su izasla OMGClayaiken ima ace high boju a Isildur ima 9high,ovaj urindanger ima skalu obicnu,bez boje. hmm  hmm

U omahi ne vrijedi spade flush.

to je to.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

30

Re: ???

wildgh napisao:
mars1 napisao:

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

lol ti navodno znaš pravila, ali neznaš očito dobro pogledati sve 4 karte  big_smile
:card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart

gdje sam ja napisao da znam pravila  big_smile  a i ne znam dobro pogledati sve 4 karte  big_smile

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ???

smartass napisao:
mars1 napisao:

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

krivo
kao i u holdemu, gledaju se 5 najboljih karata no da bi imao to ostvario obavezno se moraju koristiti dvije od 4 karte + 3 s boarda

znači Urindanger ima AA4J, a board je 352  6 10 gdje isti ima skalu, A4 iz ruke te 352 s boarda

hvala na objasnjenju  smile

00

32

Re: ???

ups, nisam skuzio da si vec dobio odgovor

Zadnji popravljao Brky (15-03-2010 17:12:44)

00

33

Re: ???

@ pplayer
nemoj se ljutiti na njih, ta njihova šala je proizašla iz ove teme: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1908

Samo malo krivo tumačenje (ili poznavanje) pravila dovede do razmišljanja da veliki pokerroom krade jednog malog igrača.

00

Re: ???

ma uzas,skoro 2 stranice ismijavanja..umjesto da se covjeku veli "smijes uzeti samo 3 karte s stola,procitaj pravila omahe" i mozda mu dati link na pravila omahe,njega se sprda..
ovo je vec trece ismijavanje koje mi doslo na zivac..ajde odrastite vi koji ste popili svu pamet svijeta..

00

Re: ???

hvala svima na pozitivnim komentarima

00

36

Re: ???

noflush napisao:

a jeste zajebani ljudi,pogotovo ovaj tilt koji uvijek nekog mora zajebavat ili brky ulizica..katastrofa,covjek vas fino pita,a tu ga prcate

: )))))))))))))))))))
ulizica sam zato sto pokusavam covjeku dat odgovor na njegovo pitanje?

00

37

Re: ???

znas to posto si se rego prije tjedan dana, a ja sam tek jucer napiso prvi post u tih tjedan dana. nice

00

Re: ???

otvorite sebi temu i svađajte se ako vec hocete

00

Re: ???

Link izbrisan zbog kršenja pravila foruma
Izvoli, ovde imas pravila omahe, samo proguglas i stvarno nije problem nać.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: ???

chillin napisao:

Link izbrisan zbog kršenja pravila foruma
Izvoli, ovde imas pravila omahe, samo proguglas i stvarno nije problem nać.

hvala

00

41

Re: ???

dajte stavljajte linkove...
znaci ona tipkica koja prikazuje planet i spajalica ispod big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

Re: ???

antoniob napisao:

ma uzas,skoro 2 stranice ismijavanja..umjesto da se covjeku veli "smijes uzeti samo 3 karte s stola,procitaj pravila omahe" i mozda mu dati link na pravila omahe,njega se sprda..
ovo je vec trece ismijavanje koje mi doslo na zivac..ajde odrastite vi koji ste popili svu pamet svijeta..

Opusti se.

Na kraju krajeva, netko mu je napisao da mora iskoristit svoje 2 karte, samo što čovjek ne vjeruje.

00

Re: ???

opusten sam cijeli dan,ali nije ovo prvi put da se nekoga ismijava zbog toga sto nesto nezna..pa nismo li svi ovdje da naucimo nesto..netko pocinje od pravila a netko ih je znao prije 5 godina,to ne znaci da ovaj drugi moze ismijavati sve ove prve..

00

Re: ???

antoniob napisao:

opusten sam cijeli dan,ali nije ovo prvi put da se nekoga ismijava zbog toga sto nesto nezna..pa nismo li svi ovdje da naucimo nesto..netko pocinje od pravila a netko ih je znao prije 5 godina,to ne znaci da ovaj drugi moze ismijavati sve ove prve..

Nije to ismijavanje nego zajebancija.

00

Re: ???

zajebancija na neciji racun, moze se rec da je ismijavanje tongue

Ne ozbiljno, ljudi se ustručavaju pitat sto ih zanima radi toga sto ce u 90% situacija biti ismijani cinicnim komentarima.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: ???

salemetal napisao:
antoniob napisao:

opusten sam cijeli dan,ali nije ovo prvi put da se nekoga ismijava zbog toga sto nesto nezna..pa nismo li svi ovdje da naucimo nesto..netko pocinje od pravila a netko ih je znao prije 5 godina,to ne znaci da ovaj drugi moze ismijavati sve ove prve..

Nije to ismijavanje nego zajebancija.

ah..nije govno,nego se pas usro..

00

Re: ???

chillin napisao:

zajebancija na neciji racun, moze se rec da je ismijavanje tongue

Ne ozbiljno, ljudi se ustručavaju pitat sto ih zanima radi toga sto ce u 90% situacija biti ismijani cinicnim komentarima.

Ima pravo čovjek.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

48

Re: ???

noflush napisao:
Rear_Admiral napisao:
chillin napisao:

zajebancija na neciji racun, moze se rec da je ismijavanje tongue

Ne ozbiljno, ljudi se ustručavaju pitat sto ih zanima radi toga sto ce u 90% situacija biti ismijani cinicnim komentarima.

Ima pravo čovjek.

+1

+2

Mislim da bi mod/admin trebao reagirati u ovakvim slucajevima s upozorenjem ili sl. Ljudi su tu da nauce, ismijavanje je lame.

00