Tema: 45man sng pokerstars

dugo sam se trazio i razmisljao na cemu da buildam roll, jer mtt puno varira (iako se ne mogu pozalit da mi lose ide) isprobavao sam svasta, sng od 6, 9, 18, 27, 45, 90 i 180 ljudi, na skoro svim poker sobama i jednostavno nakon gledanja i analize igre u hemu sam zakljucio da je 45man sng ono gdje cu zbombat sigurno roll u nebesa u vrlo kratkom roku, odlucio sam se za stars iz razloga sto se jako brzo napune. dok na ostalim sobama je w8 time ubitacan (party, everest, i slicne male sobe)

Znači 45man sng $1.2 buy in (nije turbo nego normal speed) - razlog zasto sam odabrao normal, hm s obzirom da preferiram ultra tight igru na njima puno puta mi se na turbu ne dogodi da docekam ruku kakvu ocekujem, i onda sam osuden na coin flip a to ne volim..

Ovdje cu vas redovno izvjestavati o svojim sessionima i kako su prosli a za pocetak evo jednog koji je upravo sad zavrsio, 10 turnira . 90% itm (+52$)

Posao me zaje... pa sam u mogućnosti odigrati samo 1-2 sessiona dnevno,btw igram po 10 komada, jer kako se dogodi da na svima upadnem u ft puno puta ne stignem reagirat i prosudit koja je opcija najbolja, tako da igram od 8-10 istovremeno.
http://img140.imageshack.us/img140/1999/45mansngsession1.jpg

im all in
00

Re: 45man sng pokerstars

super..cestitam na uspjesnom pocetku,samo tako nastavi..

00

3

Re: 45man sng pokerstars

gl

00

Re: 45man sng pokerstars

sick...90%...sick...

00

Re: 45man sng pokerstars

good luck... meni su ti od 45 ljudi iritantni

gdje radis te grafove?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: 45man sng pokerstars

Odličan session. Si razmišljao o snimanju videa? kad vec imamo od Adzi- 45 man turbo trebalo bi nam i 45 man normal speed smile
Bankroll sam izgradio zahvaljujuci 0,25 45 man nornal speed na starsima i bili su dosta lagani no ovi od 1,20 su se pokazali kao malo teži izazov, koji ti je nick na starsima?

@ThoNapalm, holdem manager.

00

Re: 45man sng pokerstars

rounder1984 napisao:

sick...90%...sick...

a zato sam danas imao 9 za redom bez itm, to je standardna variacija i onda me opet 1. i 2. mjesto gurnilo za duplo u plus, jucer me bas "posralo" u biti ne toliko sa nekim lucky handovima, nego je to bila igra kad me ni jedan monster hand nije prodao, danas druga prica, padali su mi i KK i AA i setovi i slicno, dane duljim, jednostavno krene te tako, obicno onda zapalim koju skuham si kavu iako ne tltam ali ne mogu reci da ne utjece na mene, kad ti AA padne vs 44 i slicno tome...

im all in
00

Re: 45man sng pokerstars

Andre_787 napisao:

Odličan session. Si razmišljao o snimanju videa? kad vec imamo od Adzi- 45 man turbo trebalo bi nam i 45 man normal speed smile

+1

00

9

Re: 45man sng pokerstars

bump

00

Re: 45man sng pokerstars

svaka čast... puno sreće ubuduće

00

Re: 45man sng pokerstars

keyser soze napisao:

svaka čast... puno sreće ubuduće

+1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00