Tema: PokerStars - Promocije

Na Pokerstarsu možete zaigrati u Freerollovima i turnirima samo za hrvatse igrače...

Svi igrači koji se prijave na PokerStars preko PokerPro.com.hr mogu osvojiti besplatne karte.

Više informacija...


Isto tako, svaki igrač koji uplati lovu, dobija 100% bonusa do $600.

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/gumb/registracija.png

00

Re: PokerStars - Promocije

Danas jePokerStarsu u VIP Store-u  50% sniženje PokerStars $11 Sunday Quarter Million Ticket-a. Inaće dođe 700 FPP-a, danas samo 350 FPP-a.

00

Re: PokerStars - Promocije

ovo je zanimljivo... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: PokerStars - Promocije

imao bi jedno pitanje igrao sam veceras
Freeroll
20000 players
$676.50 USD added to the prize pool by PokerStars
Total Prize Pool: $676.50 USD
i zavrsio prvi te dobio nekakvu ulaznicu za nekakav 'Daily Eighty Grand' turnir te me zanima da li netko zna do kad se mora iskoristiti ta ulaznica tj ima li neki rok za iskoristit ju, te koliko je pravi pravi buy in za doticni turnir??
unaprijed zahvaljujem na odgovoru...

00

Re: PokerStars - Promocije

darts501 napisao:

imao bi jedno pitanje igrao sam veceras
Freeroll
20000 players
$676.50 USD added to the prize pool by PokerStars
Total Prize Pool: $676.50 USD
i zavrsio prvi te dobio nekakvu ulaznicu za nekakav 'Daily Eighty Grand' turnir te me zanima da li netko zna do kad se mora iskoristiti ta ulaznica tj ima li neki rok za iskoristit ju, te koliko je pravi pravi buy in za doticni turnir??
unaprijed zahvaljujem na odgovoru...

svaka cast. od 20k ljudi bit u top7 je prejeben rezultat. bravo!

sta se tice eighty grand, pise "of their choice", tako da biraj sam kad ces ga igrat.

jos jednom - bravo!!!

iako, moj savjet ti je da se odregistriras sa tog turnira, ako nemas dovoljno dobar roll za igrat ga

p.s. buyin je $50+5

Zadnji popravljao zamorano11 (30-01-2010 01:49:54)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PokerStars - Promocije

Mislim da se ne moze odregistrirati jer dobije ticket i moze ga iskoristiti samo kao upad na turnir, nije kao sto je bio cro freeroll prije kada se kvalificiras automatski si registriran pa mozes to zamjeniti za T$ ako ne zelis igrati!
Ako je tako savjetujem ti da igras, lijepa je to prilika, igra se svaki dan u 21:00 h, a nedjeljom ti je nagradni fond cak minimalnih 200 000$, ali bude i znatno vise ljudi! A za vremenski rok nemam pojma ima li i koliko je vremensko trajanje osvojenog ticketa!

00

Re: PokerStars - Promocije

čestitam, to je po meni najteži freeroll na Pokerstarsu!

također mislim da se ne možeš odregistrirati ili zamijenit taj ticket za cash.... sretno u Daily Eighty Grand-u!

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: PokerStars - Promocije

hvala svima na pomoci..sto se tice bilo kakvoj mjenjaja tj odregistracije nije ni bitno posto mi je cilj igrati sto veci broj turnira s mrvicom vecim buy inom sto cemo sutra u 21h i pokusati te nadam se nesto i osvojiti...e sad dal je najtezi ili ne ne znam posto i nije da sam ih igrao nesto puno no defitivno je tesko registrirati se na njega jer je popunjen u manje od minute...stoga ispada da je skoro lakse osvojiti ga nego li upasti na njega  tongue

00

9

Re: PokerStars - Promocije

Najnovija promocija PokerStarsa
BOLEŠTINAAAAAAAAAAAAAA
http://www.pokerstars.com/poker/promoti … /?utm_id=5

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

10

Re: PokerStars - Promocije

Jel na poker stars-u moguće dobiti koji rakeback ili se rakeback daje samo na način da mjenjaš bodove za nagrade?

00

11

Re: PokerStars - Promocije

samo bodovi za bonus

assumption is the mother of all f ups

00

12

Re: PokerStars - Promocije

skupio sam 100 bodova, jel vrijedi još ono za karte?

00

13

Re: PokerStars - Promocije

vrijedi

00

14

Re: PokerStars - Promocije

i kako ih mogu dobiti?

00

15

Re: PokerStars - Promocije

Pošalji screenshot gdje se vidi da si skupio 100 fpp-a na naš support

00

16

Re: PokerStars - Promocije

Koliko treba skupiti bodova za čiščenje kupljenog bonusa odnosno koliki je njihov clearance rate? Npr. onog Monthly instant cash bonusa od 1000$ ili Reward bonusa od 650$ ili Milestone od 1000$
Da li su za čiščenje mjerodavni VPP ili FPP poeni?  Vidim da u Vašoj ponudi stoji 17 VPP za 1$, a onda se objašnjava kako se skupljaju FPP. To je na početku, barem mi se čini, jednako, a kasnije FPP ovise o VIP statusu?
Da li je ovo prava informacija o svim bonusima na Starsu?
http://www.pokerstarsvip.net/pokerstars-bonus.php

00

17

Re: PokerStars - Promocije

kod svakog bonusa piše. Recimo za 4k bonus treba 28k VPP-a.

Milestone bonus dobiješ instant.

Za čišćenje su mjerodavni VPP-i.

To što piše u našoj ponudi vrijedi za deposit bonus.

00

18

Re: PokerStars - Promocije

roba59 napisao:

Milestone bonus dobiješ instant.

Imaš li pravo na Milestone bonus odmah čim postaneš supernova? Karikiram, danas postaneš a sutra odmah mijenjaš 50000 FPP za 1k$.

00

19

Re: PokerStars - Promocije

Čim postaneš supernova, istu sekundu možeš mjenjati.

00

20

Re: PokerStars - Promocije

Da ne otvaram novu temu, roba možeš provjeriti da li sam regan na Starse preko pokerpro-a? nick: dfableX
Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: PokerStars - Promocije

dfable napisao:

Da ne otvaram novu temu, roba možeš provjeriti da li sam regan na Starse preko pokerpro-a? nick: dfableX
Hvala.

jesi...

00

22

Re: PokerStars - Promocije

Hvala smile Onda mogu dobiti karte? smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

23

Re: PokerStars - Promocije

dfable napisao:

Hvala smile Onda mogu dobiti karte? smile

Kad skupiš 100 bodova.

00

24

Re: PokerStars - Promocije

Imam ih smile Šta moram napraviti?

Edit: našao, šaljem ti na mail.

Zadnji popravljao dfable (17-04-2010 23:44:33)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PokerStars - Promocije

Poker Stars pitanje -  Dogada mi se sljedeca stvar, kada pocnem otvarati stolove, od npr 20 slobodnih na minimalno 10 mi se pojavi sljedeca poruka : This table has been closed , premda stoji i dalje da ima 8 igraca koji igraju(tj 1 mjesto slobodno). To me izluduje jer dok postavim 14 stolova treba mi duplo vise vremena zato sto mi se stalno javljaju te poruke i onda moram zatvarat, otvarat...Da li se to jos kome dogada ili da mozda reinstalam Stars softwer?

Hvala

00