Tema: rounders

kratak topic samo ako mi neko moze poslati torrent za film rounders, hvala (naravno da nije virus tongue )

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

2

Re: rounders

gledaj ga na streamu nekom, vec je star film pa nije losa kvaliteta...a ako ga bas hoces skinut ima ga svugdje...
mislim da se takvi linkovi ne smiju objavljivat  roll

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

3

Re: rounders

ako nisi našao neki javi mi se na PM,nadam se da radi onaj torrent od kud sam ja prije skidao

00

Re: rounders

Ima jedan problem. Downloadao sam torrent i titlovi kasne 3-4 sekunde (govor počinje u 1:06, titlovi u 1:11 i tako na svim titlovima sa neta). I sad to što su oni skratili prvih 5 sekundi filma mi je sve zeznilo. Šta da sad radim? (neznam kako se može to ispravit, nisam baš neki stručnjak za torrent filmove)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: rounders

skini i popravi titlove u subtitle workshop
jako lako se koristi program, oznacis kad pocinje prvi titl i kad pocinje zadnji i program sam prepravi.
ako se ne snadjes posalji mi pm pa cu ti objasniti preko teamviewera.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: rounders

Skini si GOM player koji je po meni jedan od boljih programa za gledanje filmova...ima opciju za pomicanje subtitla (mislim da je CTRL ><)

00

Re: rounders

Evo riješio sam problem, hvala propast dužnik sam ti  wink  :card_heart 
Još nešto... Jer itko zna kako staviti č,ć,ž i ta slova?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: rounders

koji player koristis?
treba nadjes u opcijama gde se menja font, i kod script stavis cyrilic ili central europe.

nadjes u opcijama podesavanja titlova- subtitles i onda ces videti "button" i pise arial. samo klikni na njega  to i imaces podesavanja fonta.

Zadnji popravljao propast (19-03-2010 15:04:43)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

9

Re: rounders

wtf fali VLCu?

00

Re: rounders

hvala,evo riješio problem u 2 minute zahvaljujući propasti. PROPAST CMOOOOOK!!!  :card_heart
PS: Dužan sam ti za jedan big blind na nl1000  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00