Tema: FTP me optuzio za prevaru :)

Dakle, imao sam account na Tiltu i prilikom registracije sam upisao neki kod s kojim nisam dobio rackback opciju. Deinstalirao sam software, pobrisao cookie, Tiltu poslao mail nek mi zatvore račun, zatvorili ga i ja sam ponovo skinuo soft, regao se na bratovo ime sa procomhr kodom, poslao scan osobne i računa kao dokaz prebivališta na što su mi oni poslali mail:

Hello,

It has come to our attention that your account is involved in fraudulent activity on Full Tilt Poker.

Due to your abuse of our affiliate program your account has been permanently closed.

All funds remaining in your account have been forfeited to Full Tilt Poker.

Please do not create any further accounts, as they will all be subject to termination and forfeiture of funds.

Your business is no longer welcome here.

Regards,

Mike
Security
Full Tilt Poker


jel mogu zaboraviti na FTP ili ima neki način da otvorim account?
tnx!

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Tilt inače ima usranu politiku, umišljen i površan support i iskreno - čini mi se da misle da su Bogom dani jer durrr i Antonius tamo igraju uz ostale face.
Imaju dobar software, ali i on se zna srušit svako malo, zapinjat uz "connected/disconnected" izbacivanja svaki Božji minut, tako da nije da su nedodirljivi. Osobno su mi od tih najvećih soba Starsi puno draži, imaju stabilniji software i dobar support koji ti pomogne u minut.

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Igraj na iPokeru, imaš puno bolji deal nego da igraš na tiltu.

Mybet je sad in.

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

ne znan sta vi ljudi radite sa tim accountovima kad uspijete dobit ban od FTPa big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Jedan moj poznanik iz poker krugova je gledajući Isildura sasvim slučajno umisto svog nicka upisa "Isildur1" i SVOJU ŠIFRU pritom. Tek kad je skužija da makinalno krivo ime uspisuje uz svoju šifru počeli su problemi jer ga ovi iz Tilta optužiše da želi provaliti na tuđi account (SA SVOJOM ŠIFROM ahahahaha) i aj ća volin te, account closed.

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

neznam to je valjda kak naletis  big_smile
JA evo stvarno nikad nikakvih problema, niti rušenja programa niti bilo kakvog sexa sa strane supporta.
Zadnji put sam igrao u prvom mjesecu tamo.

club  heart  diamond  spade
00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Donatus72 napisao:

Tilt inače ima usranu politiku, umišljen i površan support i iskreno - čini mi se da misle da su Bogom dani jer durrr i Antonius tamo igraju uz ostale face.
Imaju dobar software, ali i on se zna srušit svako malo, zapinjat uz "connected/disconnected" izbacivanja svaki Božji minut, tako da nije da su nedodirljivi. Osobno su mi od tih najvećih soba Starsi puno draži, imaju stabilniji software i dobar support koji ti pomogne u minut.

uf.Pricaj mi.Ni ne brojim vise koliko mi se puta rusio i blolirao softwear...

00

8

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

perozelina napisao:

neznam to je valjda kak naletis  big_smile
JA evo stvarno nikad nikakvih problema, niti rušenja programa niti bilo kakvog sexa sa strane supporta.
Zadnji put sam igrao u prvom mjesecu tamo.

full tilt je gospodski site... nikad nikakvih poroblema s njima nisam imao... ne znam kako je na starsu, ali ako uspoređujem s drugim sajtovima, tilt je nekoliko godina ispred svih ostalih. ako kažem da isplata na MB sjeda na račun u roku 5 min. mislim da je svima sve jasno.

što se tiče rakebacka, bez problema ga se naknadno može dobiti ako nisi do njih došao preko nekog affiliate-a. a to što je netko pod username napisao isildur1 umjesto marko09 i probao se logirati, stvarno ne vidim što je tu čudno što su mu blokirali račun?! milijun puta je čudnije što netko pod username upisiju nick koji nije ni sl. njegovom i tako se pokušava logirati.

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

djuma napisao:
perozelina napisao:

neznam to je valjda kak naletis  big_smile
JA evo stvarno nikad nikakvih problema, niti rušenja programa niti bilo kakvog sexa sa strane supporta.
Zadnji put sam igrao u prvom mjesecu tamo.

full tilt je gospodski site... nikad nikakvih poroblema s njima nisam imao... ne znam kako je na starsu, ali ako uspoređujem s drugim sajtovima, tilt je nekoliko godina ispred svih ostalih. ako kažem da isplata na MB sjeda na račun u roku 5 min. mislim da je svima sve jasno.


što se tiče rakebacka, bez problema ga se naknadno može dobiti ako nisi do njih došao preko nekog affiliate-a. a to što je netko pod username napisao isildur1 umjesto marko09 i probao se logirati, stvarno ne vidim što je tu čudno što su mu blokirali račun?! milijun puta je čudnije što netko pod username upisiju nick koji nije ni sl. njegovom i tako se pokušava logirati.

ma kakvih 5 minuta , ja sam u zadnjh 6 mj. trazio barem 5 puta isplatu i morao sam cekat barem 3 dana da lova sjedne sa FT na MB, za razilku od Starsa sa kojih na MB lova stigne u roku odmah.

Zadnji popravljao pepsi07 (01-04-2010 18:40:32)

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

ako npr. depositaš 50$ i hoćeš cashout na MB, onda ti to dodje u sekundi. Ako depositaš 50$ i hoćeš cashout na MB 250$, 50$ ce odma doci, ostalih 200$ ce cekati. Barem tako mislim...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

11

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

pepsi07 napisao:

ma kakvih 5 minuta , ja sam u zadnjh 6 mj. trazio barem 5 puta isplatu i morao sam cekat barem 3 dana da lova sjedne sa FT na MB, za razilku od Starsa sa kojih na MB lova stigne u roku odmah.

moguće je onda da te manje isplate brže sjedaju... zadnje 3 koje sam radio su bile do 200$, to je bilo u roku 5 min. a najveću koju sam na tiltu isplaćivao je 1000$, na karticu, mislim da je trajalo 4-5 dana...

00

12

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

djuma napisao:

što se tiče rakebacka, bez problema ga se naknadno može dobiti ako nisi do njih došao preko nekog affiliate-a.

Kako točno? Ja sam ih probo kontaktirat i odje*ali me u startu što se rakebacka tiče...

00

13

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

ne znam jel smijem napisati zbog pravila foruma

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Bilo je o tome riječi na forumu, samo se ne sjećam koja tema je bila.

00

15

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Daj na pm. Tnx.

00

16

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

brijem da su te optuzili zbog ISTE ip adrese prilikom registracije.. a to znaci da si njubara  :card_heart

pazi drugi put

00

17

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

bishie napisao:

brijem da su te optuzili zbog ISTE ip adrese prilikom registracije.. a to znaci da si njubara  :card_heart

pazi drugi put

njubara jesam, ali nije problem u IP adresi nego u softwareu koji negdje sprema informacije o loginovima. Imam shaereani net i ne mogu promjeniti IP sve i da hoću smile

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

NEDWireless  big_smile

Sjebo si se jer si odmah išao raditi registraciju, a IP ti je bila ista. Moraš sačekati 24 sata da se resetira IP na ADSL. Nevjerujem da software ostavalja informacije pogotovo ako si ga deinstaliro, a ako i ostvalja probaj ga obrisati sa Revo Uninstaler onda definitivno nece nista ostaviti.

00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

zvjezdan napisao:

Moraš sačekati 24 sata da se resetira IP na ADSL.

Što mu znači IP kad mu je MAC adresa uvijek ista.

Potpis.
00

20

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

Da se i MAC promijeiti, ako nekome treba, nek mi se javi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

dfable napisao:

Da se i MAC promijeiti, ako nekome treba, nek mi se javi.

ali to vec spada u malo mutnije zakonske vode

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: FTP me optuzio za prevaru :)

markluxster napisao:
zvjezdan napisao:

Moraš sačekati 24 sata da se resetira IP na ADSL.

Što mu znači IP kad mu je MAC adresa uvijek ista.

IP znači puno, a MAC ne znači ništa.

00