Re: Power Poker pitanje

iamlegend napisao:
Donatus72 napisao:

Ovi legende iz njihovog supporta nisu odgovorili na mail nakon 10 sati

a da pricekas dan-2?

Naravno da hoću. Ali navika sam na drugim sobama da mi u roku par sati odgovore na mail u najgorem slučaju, jebiga, razmazilo me  big_smile

00

27

Re: Power Poker pitanje

Donatus72 napisao:

Ovi legende iz njihovog supporta nisu odgovorili na mail nakon 10 sati pa bi za mene bilo jako utješno ako bi netko sa PokerPro-a ko brine oko ovih dealova pokuša kontaktirat njihovog managera. Jebiga, dečki ne zamirite što vas tlačim, ali bez RB mi se ne isplati igrat na Poweru, koliko god malo trenutno igra radi obveza...

Nick mi je isti ka na forumu - Donatus72.
Da ponovim situaciju - moj brat ima account na Cake Pokeru i zato ja ne mogu imat RB na Poweru. Zvuči sumanuto, ali tako oni kažu. Ja bi vas molija da to nekako sredite. Iznimno sam zahvalan unaprid.

Evo poslali smo jim mail, javit čemo ti čim dobijemo odgovor.

00

Re: Power Poker pitanje

Hvala Vule, puno hvala.
Ja se nadam da zbog bratovog no depozit bonusa sa PokerStrategya na Cake Pokeru ja neću ostati bez RB na PowerPokeru. Ne vidim nijedan normalan razlog zašto bi...

00

29

Re: Power Poker pitanje

Donatus72 napisao:

Hvala Vule, puno hvala.
Ja se nadam da zbog bratovog no depozit bonusa sa PokerStrategya na Cake Pokeru ja neću ostati bez RB na PowerPokeru. Ne vidim nijedan normalan razlog zašto bi...

Upravu si, mislim da čemo nešto srediti.

00

30

Re: Power Poker pitanje

Može mi netko tko je dobivao rakeback reći kako ga otprilike mogu izračunati? Jel ide FPP=$ rake pa onda 33% na to ili nekako drugačije?
znači cca 300 FPP = 100$ rakebacka? makar mi je to malo previše nekako  roll
http://www.powerpoker.com/powerpoker/promotions/fpp-chart.gif
ili vjerojatno ide ovo djeljenje sa 7? makar ne igram turnire ali to mi je logičnije

I što s onim f..ing gold kartama,stakovima...

assumption is the mother of all f ups

00

31

Re: Power Poker pitanje

kad je za stolom 1$ rejka ti dobiješ 1FPP. Bio u ruci ili ne ti dobiješ taj FPP.

Što znači, ako igraš 6max ukupni broj FPP-a moraš podjeliti s 6 i pomnožiti s 0.33.

*Ovo objašnjenje je čisto logički i matematički, tako da molim da netko tko je igrao već tamo potvrdi ovu tvrdnju.

00

Re: Power Poker pitanje

wildgh napisao:

I što s onim f..ing gold kartama,stakovima...

Što se tiče gold karata i stackova:

karte dobijaš ovisno o rejku koji se generira na stolu, više rejka, više karata. Karte su upad na turnire ili zamjena za cash, imaš pod news svaki dan nešto za što se mogu zamjeniti karte. Najviše ćeš dobit malih karata, jako rijetko face karte.
Npr. 10x2s ti može bit upad na naki turnir od 3k.

Stackovi:

Kako dobijaš one čipove, tako puniš te stackove i dobijaš još čipova, a kasnije i bonus u $.

00

33

Re: Power Poker pitanje

tnx obojici,
Tako sam i mislio da je otprilike za rakeback.A za karte sam to skužio ali mi je glupo da imaju one neke serije. Evo jučer je bila 2c za neki turnir ali iz 2006  roll

assumption is the mother of all f ups

00

34

Re: Power Poker pitanje

meni bas steka novi software, kad odem na cashier nikad ga nemoze ocitat!
pa moram ic na transfer da vidim jel jos putuju pare ili su stigle!

00

35

Re: Power Poker pitanje

neznam ja sam dosao do računice kad sam samo igrao cesh da mi je ukupni broj FPP otprilike duplo veci od rake,
pa puta 0.33 i dobijem rakeback

00

36

Re: Power Poker pitanje

a kad sam igrao samo turnire bio je broj FPP-a  kroz 7 da bi dobio rake, pa puta 0.33 da bi dobio rakeback

00

Re: Power Poker pitanje

Da li se first depozit bonus na Poweru reloada iz rakea? Tj. da li je rakeback umanjen kad se oslobađa first depozit bonus?
Ovo pitam naravno za slučaj da Vule uspije riješiti moj issue oko RB na Poweru wink

00

Re: Power Poker pitanje

Ne utječe ti bonus na rakeback.

00

Re: Power Poker pitanje

salemetal napisao:

Ne utječe ti bonus na rakeback.

Hvala ti sale na odgovoru, tek ga sad vidjeh wink

00