201

Re: HU sng by djuma_vu

@ donatus

ja sam namjerno otvorio vise accountova da isprobam ovu teoriju, i svaki put sam otisao u fini plus da
bi nakon par dana na istom levelu i uz istu igru (koja je dotad bila winning) , poceo pusiti na nenormalne nacine.
Evo sa jednog foruma sto se tice bas ovoga o cemu pricam :

5) “Beginner’s Luck”
As you may have noticed in your own experiences, or perhaps simply from reading mine above, when an individual first signs up for an account on an online poker site they almost inevitably win. In fact, out of the 25-or-so friends of mine that have played online poker, 24 of them have at LEAST tripled their initial bankrolls in the first series of sessions. There is one friend of mine, a guy named Mike from Vermont, who did not tap into this mysterious luck. He played in the same manner I did when depositing my first $30 onto PokerRoom – he bought into one cash-game using his entire bankroll.
Is it a coincidence that both he and I lost under those circumstances? Possibly. But the other 24 of my friends that tried to ration their money did quite well right-off-the-bat, including me on PartyPoker and BODOG.

Additionally, there is a phenomenon referred to as the “cash-out blues”, wherein a player requests to cash out part of his bankroll, and suddenly goes on an extremely unlucky streak of beats. I have had it happen to me on several occasions, most noticeably with Bodog.
Just another coincidence I suppose…
If this is indeed a common theme among online poker sites, then that, in itself, is proof. If there is even a hint that the “luck” is controlled for new players, then it is an impossibility that there can be random “luck” throughout the duration of the player’s time on the site. Its like your neighborhood crack dealer; the first one is free to get you hooked...
I won’t even get into the benefits of having new players win – that should be obvious.

00

202

Re: HU sng by djuma_vu

iamlegend napisao:
pepsi07 napisao:

Osobno imam više accountova na vodecim sajtovima, i na svakom od njih prvih par dana runnao kao bog, da bi nakon toga poceo festival bad beatova.

jel se mozemo onda dogovoriti da otvorimo meni accounte na 4-5 tih site-ova na kojima tebi "ide" i da dijelimo ma 30/70 u tvoju korist sto se mene tice.
kad te vec tako ide?!  cool

naravno, igras 2-3 dana, dignes brdo love i to je to. da ti nebi krenulo lose, kao sto si sam rekao

zasto bi to onda radio za nekog drugoga ?  big_smile
ja igram low stakese tako da ti je to slaba zarada

00

203

Re: HU sng by djuma_vu

Donatus72 napisao:

nisam dobro počeja i uvik su mi prvih 2 tjedna ili misec dana na nekoj stranici trnoviti. Ka što su nekom bajkoviti.

a ja recimo kad sam počinjao igrati, radio sam male depozite od 20-50 $ i igrao sam bez rejka i uvijek sam imao odličan početak. kad sam počeo depozitati do max bonusa i kad sam imao povrat rake-a uvijek me loše išlo.

00

Re: HU sng by djuma_vu

Jel vi kužite da ako igras na stolu sa 6 igraca, da je 5 njih isto kao i ti uplatilo isti ili slican iznos. i da nema smisla to sta pricate!?!?
jer od njih 5 ostalih svako ce na nekom forumu gdje je on registriran isto to napisat ili ce pricat frendovima...

00

205

Re: HU sng by djuma_vu

ajd ne spamajte mi temu... svatko ima pravo na svoje mišljenje i čisto me zaboli tko što mislio...

00

Re: HU sng by djuma_vu

A ja sam bustao prvih par  depozita dok nisam poceo uciti i bolje igrati.
Od tad 0 bustova, samo up. Ne kuzim samo kako ne izrabite sve te fore koje kuzite i bar zaradite?

pepsi07 citats s "jednog foruma" malo znaci, al tebi nije jasno ni zasto su winning grafovi uvjek ispod ev-a smile

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

ajd ne spamajte mi temu... svatko ima pravo na svoje mišljenje i čisto me zaboli tko što mislio...

cemu onda stavljas postove na forum, ako te ne zanima tudje misljenje?

koji je onda smisao foruma? postova?

00

208

Re: HU sng by djuma_vu

evo i da se nadovezem :

6) The “short-stack miracle”
There have been countless times in my years playing online poker that I have taken a bad beat, had maybe 1 or 2 times the big blind left after doubling up the opponent, and then landed an extremely lucky (not to mention timely) winning hand – like runner-runner flush, hitting 2-out gut-shots, etc. Though this is harder to notice in cash games, where players usually go broke on one hand, it is far more prevalent in Sit-n-Go’s where people cling to short stacks in an attempt to coast “into the money.” In this single table tournaments, I see short stacks come from behind again and again, like pushing pre-flop with A 6, getting called by A J and flopping a 6; or having the flop come 3 4 5; or 4 to the flush. It seems these hands are almost preset to stimulate excitement and action in a way that would encourage the player, regardless of whether he won or lost the hand, to continue playing because he was “close” to winning.
I realize that this is a highly subjective critique of the system, it is still a pattern I notice with frequency.

tip tvrdi isto sto i ja, a ja sam ovo njegovo procitao tek danas, tako da to nisam pokupio od njega

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:
Donatus72 napisao:

nisam dobro počeja i uvik su mi prvih 2 tjedna ili misec dana na nekoj stranici trnoviti. Ka što su nekom bajkoviti.

a ja recimo kad sam počinjao igrati, radio sam male depozite od 20-50 $ i igrao sam bez rejka i uvijek sam imao odličan početak. kad sam počeo depozitati do max bonusa i kad sam imao povrat rake-a uvijek me loše išlo.

Što samo potvrđuje da je stvar individualna i da nema pravila. Kod mene jedan slučaj, kod tebe drugi...

00

Re: HU sng by djuma_vu

Al' ste počeli smarati sa tim..Čovek lepo počeo temu o svojoj igri a vi se upetljali sa milion taktika...Džabe sve kad dodje lik sa 2 i 3 vas dobije  roll   O'ladite i da čujem jel čoveka ide i dalje ?  cool

00

211

Re: HU sng by djuma_vu

Donatus72 napisao:
djuma napisao:
Donatus72 napisao:

nisam dobro počeja i uvik su mi prvih 2 tjedna ili misec dana na nekoj stranici trnoviti. Ka što su nekom bajkoviti.

a ja recimo kad sam počinjao igrati, radio sam male depozite od 20-50 $ i igrao sam bez rejka i uvijek sam imao odličan početak. kad sam počeo depozitati do max bonusa i kad sam imao povrat rake-a uvijek me loše išlo.

Što samo potvrđuje da je stvar individualna i da nema pravila. Kod mene jedan slučaj, kod tebe drugi...

to sam naveo čisto kao zanimljivost...

u zadnjih par dana nisam baš puno igrao jer sam imao dosta obaveza, ali evo jedan lijep niz (fali još jedna pobjeda koju sharkscope nije evidentirao)

http://tinypic.com/view.php?pic=2i6jt3d&s=5

Zadnji popravljao djuma (05-04-2010 22:03:55)

00

212

Re: HU sng by djuma_vu

ahahaha kako sam sad naletio.... ovako se dugo nisam izblamirao... blefiram lika na flopu A7A... mislim da bi svima bilo jasno kako ima A, ali ne i meni big_smile

Zadnji popravljao djuma (05-04-2010 22:16:29)

00

Re: HU sng by djuma_vu

Nisi valda mnogo podletio? smile

00

214

Re: HU sng by djuma_vu

Big_Gambler napisao:

Nisi valda mnogo podletio? smile

30$... bio sam uvjeren da ima 7 i da će foldati... kad ono A...

00

Re: HU sng by djuma_vu

ovako nešto?  big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=EQ-aaWUzzZQ

00

216

Re: HU sng by djuma_vu

ma taj je još dobro odigrao... ja sam na riveru otišao AI... većina blefova mi je prolazila u prošli partijama tako da sam malo zabrijao, pomislio sam kako sam nepobjediv big_smile  uglavnom, preloše odigrano.

http://tinypic.com/view.php?pic=54furc&s=5

Zadnji popravljao djuma (05-04-2010 22:45:01)

00

Re: HU sng by djuma_vu

Misliš da bi rejzao 7x na flopu? I k tome callao reraise?

ja nebi opalio river nikad. Njegov line telegrafira Ax.

Zadnji popravljao salemetal (05-04-2010 22:56:07)

00

218

Re: HU sng by djuma_vu

salemetal napisao:

Misliš da bi rejzao 7x na flopu? I k tome callao reraise?

ja nebi opalio river nikad. Njegov line telegrafira Ax.

ma nema se tu što komentirati, sve je i više nego jasno... kažem, imao sam dobar niz i zabrijao sam da mi nitko ništa ne može.

00

219

Re: HU sng by djuma_vu

A i ako ima 7 u velikoj vecini slucajeva ju nece foldat.

00

220

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:

A i ako ima 7 u velikoj vecini slucajeva ju nece foldat.

iako sam bio opijen dobrom serijom, osjetio sam njegov strah i odmah sam ga ne razmišljajući stavio na 7. a sad mi se čini da se bojao zbog slabog kickera i uvjeren sam da bi to bio fold da nije imao A.

edit: ali dobro, nikad se ne zna, plaćali su mi ljudi AI na ovom bordu i sa 44.

Zadnji popravljao djuma (05-04-2010 23:10:04)

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

edit: ali dobro, nikad se ne zna, plaćali su mi ljudi AI na ovom bordu i sa 44.

a ja sam uvjeren da si i ti to radio

00

222

Re: HU sng by djuma_vu

iamlegend napisao:
djuma napisao:

edit: ali dobro, nikad se ne zna, plaćali su mi ljudi AI na ovom bordu i sa 44.

a ja sam uvjeren da si i ti to radio


a ja sam uvjeren kako ti ne bi bio tako bezobrazan da nismo na forumu

Zadnji popravljao djuma (05-04-2010 23:14:54)

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:
iamlegend napisao:
djuma napisao:

edit: ali dobro, nikad se ne zna, plaćali su mi ljudi AI na ovom bordu i sa 44.

a ja sam uvjeren da si i ti to radio

a ja sam uvjeren kako ti ne bi bio tako bezobrazan da nismo na forumu

sta imam biti bezobrazan. i ja sam tak igrao, siguran sam da si i ti tak igrao, i da je 99% ljudi platilo takav hand. neznam kaj je tebi tu bezobrazno.

00

224

Re: HU sng by djuma_vu

sorry, mislio sam da me sprdaš. nikad to nisam odigrao i nikad neću.

00

225

Re: HU sng by djuma_vu

mile da te pitam...

ne da mi se sad tražiti hand ali bilo je ovo na boardu: 44sKs9s8

ja sam imao K9, radio pf raise, na flopu raise u visini pota, na turnu raise oko pola pota... i na riveru me lik shove-ao... da li bi platio to? inače, poprilično je bio tight...

00