Tema: 7. mjesto na 22$ (20k gtd.)

zavrsio sam 7. od negdje 2200 mislim... frustrirajuc turnir... ispadam 7. s qq od aa protiv lika koji je dizao doslovno svaka 3 handa preflop s bilo koje pozicije, i imo sam manje od 10 bb... jer sam 15 min. ranije izgubio s jj od AA takodjer... zapravo presmijesno s obzirom da su mi to bile najbolje karte u zadnja 3h turnira, i oba puta su moji protivnici bas tad imali AA...i sto je jos smijesnije od jebenog 11. mjesta pa do 7. kad sam ispo igralo se vise od 2h... i nakon toga ostalo ih je 3 u 10 minuta

nekih 1260$...dobro je sjelo, nakon katastrofa na drugim turnirima, i mojih donk poteza!

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: 7. mjesto na 22$ (20k gtd.)

nemoj se bedirati, odličan rezultat!! wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 7. mjesto na 22$ (20k gtd.)

Dobro si odigrao, a s malo više sreće mogao si i završiti na boljoj poziciji. Bio je malo čudan turnir, znaš i sam koliko je trajao bubble za FT, skoro svi short stackovi su se bar jednom poduplali.
Samo ti tako nastavi, prije ili kasnije doći će red i na tebe da pobjediš na takvom turniru.

00

Re: 7. mjesto na 22$ (20k gtd.)

a bit ce svjestan sam toga.... mozda vec veceras, idem do frenda.. igrat cemo zajedno na mom acc-u, da mi se malo vpp's napumpaju za ovaj mjesec, par jointova i bit ce valjda nesto...

sretno i tebi max!! bilo bi vrijeme da sad tebi nesta sjedne  big_smile

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: 7. mjesto na 22$ (20k gtd.)

ThoNapalm napisao:

par jointova i bit ce valjda nesto...

big_smile big_smile big_smile

Svaka čast, jako lijep rezultat!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00