Tema: HEM i VMWare

Jel probao netko dignuti HEM na virtualnoj mašini?
Probao sam instalirati na laptopu ali ne mogu zbog firewalla (ne može se spojiti na onu sql bazu).
Laptop nije moj nego od firme pa ne mogu mijenjati postavke firewalla a ne smijem ga maknuti jer bih mogao dobiti po ušima od admina.  tongue

00

Re: HEM i VMWare

Pogledaj koji port koristi baza, pa oslobodi u firewallu. Možda uspije.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: HEM i VMWare

maknuti? nije potrebno maknuti.. odes na firewall u contol panelu i tamo imas da selectas nesto tipa: don't allow any internet shit no matter what blabla ili select programs from list with you want to continue working without firewall blocking,nesto tipa tako. odes tamo,selectas sql bazu da nebloka i problem rijesen. ako ne,onda ti najvjerovatnije neki anti-virus blokira.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HEM i VMWare

Firewall je Symantec Endpoint Protection i zaključana su mi sva podešavanja.
Koliko sam uspio skontati vuče postavke sa centralnog servera u firmi.
I ne da se skrekat, i to sam pokušavao jer ne volim da mi neka budala od admina administrira komp a ja to znam 3 puta bolje od njega.
Ostaje samo VMWare kao opcija.

00

Re: HEM i VMWare

Samo da javim da ovo radi jako lijepo, uvijek zadnja verzija gore, samo treba reinstalirati HM svako 15 dana.
Za onoga tko trenutno nema 75$ za kupiti software može poslužiti dok ne izbilda bankroll.
Nakon toga bi bilo stvarno bezobrazno ne platiti software jer je jako koristan.

00

6

Re: HEM i VMWare

Podaci koji se nalaze pokraj svakog igrača na stolu su ogromni. Kako da se to smanji, jer ovako se ne vidi ni ništa?

hvala

00

Re: HEM i VMWare

karik napisao:

Podaci koji se nalaze pokraj svakog igrača na stolu su ogromni. Kako da se to smanji, jer ovako se ne vidi ni ništa?

hvala

HUD options / player preferences / apperance / i tamo imas za izabrat font i size

00

Re: HEM i VMWare

jesi probao sa Virtual PC. Mozda nebi trebao svakih 15 dana instalirat, ne kuzim cemu to

00

9

Re: HEM i VMWare

Mile hvala.

Šta se tiče virtual pc imag ga ali nisam još hem na njega stavljao.

00

10

Re: HEM i VMWare

iamlegend napisao:

jesi probao sa Virtual PC. Mozda nebi trebao svakih 15 dana instalirat, ne kuzim cemu to

Da resetiraš trial.  wink

00

11

Re: HEM i VMWare

Pa imas HM loader na BPT, ne znam cemu ove komplikacije... Radi savršeno.

00

Re: HEM i VMWare

Dal je nekome pokerstars s novim stolovima sjebo HEM hud? smile meni je....

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

13

Re: HEM i VMWare

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=2198

00

14

Re: HEM i VMWare

Igram na cake poker. I nikako da dobijem statistiku na stolu. Da li netko ima ideju u čemu je problem. Sve ostale podatke normalno vuče i obrađuje, ali na stolu nema ničega. Probao sam sa table finder i ništa.
Radi se o HEM, naravno.

Zadnji popravljao karik (15-04-2010 14:16:50)

00

15

Re: HEM i VMWare

cake netvork ne dopušta da se koristi HUD.

00

16

Re: HEM i VMWare

roba59 napisao:

cake netvork ne dopušta da se koristi HUD.

sad
Šteta.
To je tako kada nisam imao izbora pri izboru sobe ( za dobiti bonus) i izaberem njih.

00