Tema: tournament indicator

Koristi li ga itko? Zanima me jel program pamti statistike za igrače ako se opet sretne s istima na nekom drugom stolu tj. turniru?

Hvala na odgovoru

00

2

Re: tournament indicator

ja ga koristim...pamti statse igrača, znači ako se opet nađeš sa istima za stolom, pokazat će ti njegovu statistiku od prije i trenutnog turnira...

00

Re: tournament indicator

Tournament Indicator ima jednu prednost pred svim ostalim softverima koji se bave online ažuriranjem statistike, a to je da se sva statistika može, duplim klikom na ime igrača u listi, prikazati kao statistika podijeljena kako takav igrač igra kad je u zelenoj, žutoj, narančastoj, crvenoj ili sivoj zoni. Ako znate koristiti takve podatke, to vam daje ogromnu prednost pogotovo u bubble ili "allshort za stolom" fazi. Nedostatak je što nema HUD-a, i budući da imam direktnu vezu sa autorima, mogu reći da HUD-a i dalje neće biti. Svejedno, za igrače koji se fokusiraju na igru na dva stola, "attached to table" je sasvim dobar način prikaza i Tournament indicator je zaista vrijedan program što se toga tiče. Koristiti ga kao online kalkulator je kao i za ostale online kalkulatore - besmisleno.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00