Tema: JJ na SB-u

oko 3000 igraca  je  bilo ostalo 245..
blindovi 2,5-5k ante 625
imam 150 k i 40 po broju cipova
ja sam SB  i dobio JJ
lik s  MP rejza do 11800 ,jedan ga calla s cutoffa ja  do 55k ,MP folda  cutoff gura all inn
sad  mi se  cini da  nisam trebao do 55 , lik ima  na  60 handova  ima statse vpip 11 pfr 9 3b 5  4b 0
1. jesam napravio krivi 3b?
2.trebam li to callat?
3. dali je  uredu zastackat  se  s JJ kad imamo 30 big bllindova ?

Zadnji popravljao puki86 (15-04-2010 13:25:28)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: JJ na SB-u

Kolki je stack od CO? Mislim da je to najbitnije u svemu . A s tim statsima ima jak hand u najboljem slucaju si 50:50% ne vjerujem da bi tight igrac riskirao ispadanje sa turnira s ičim manje od qq ,kk,aa,ak jer još mu i nije takva sila gurat.
Po meni call a nakon ovoga kako si odigraoisto cal samo ak jos malo moras callat do nekih 30 k .  Ako ne fold

club  heart  diamond  spade
00

Re: JJ na SB-u

127 k je  imao..
a zbunio me  lik zato kaj je prije  toga callao sa 78  lika all inn 35 k pogodio full na  flopu.. inace  ne  igram uopce  turnire  pa  nemam pojma  kaj radit u ovakvim situacijama i jos  je  samo callao a ima  3  igraca  iza  sebe
i da  zaboravio sam imao je KK

Zadnji popravljao puki86 (15-04-2010 14:30:12)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: JJ na SB-u

evo opet  ispo s  JJ
vjerojatno sam i ovo krivo odigro, nisu mi jasni ti turniri
ealt to puki986 [Js Jh]
voulis11 posts the small blind of 200
jeremypsy posts the big blind of 400
laurinho73 folds.
matsterp folds.
bjornkbh calls 400.
Pilsner12 folds.
Lucifer_Zeus raises to 1,200.
puki986 raises to 10,200, and is all-in.
dams3500 folds.
voulis11 folds.
jeremypsy folds.
bjornkbh calls 9,800.
Lucifer_Zeus calls 9,000.
Dealing Flop [Qd Kc 3c]
bjornkbh bets 969, and is all-in.
Lucifer_Zeus calls 969.
Dealing Turn [2h]
Dealing River [Ac]
bjornkbh shows [Ah 9d]
bjornkbh has One Pair, Aces
Lucifer_Zeus shows [Kh Ad]
Lucifer_Zeus has Two Pair, Aces and Kings
puki986 shows [Js Jh]
puki986 has One Pair, Jacks
Lucifer_Zeus wins 33,588

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: JJ na SB-u

malo je nezgodno ovako komentirati igru sa JJ na turniru, jer nedostaju stackovi protivnika.

gledati ovako bez njihovih stackova, call raisea na 1.200 bi mogla biti opravdana igra, jer se igra protiv vjerojatno dva protivnika, pa ne vrijedi pravilo effective stack>15xcall value, međutim protiv dvojice vrijednost para opada, a vjerojatno nemaš implied oddse za call. nadalje, call bi mogao biti dobar kao provokacija za squeeze play igrača koji je zvao BB sa rane pozicije.

Budući da imaš M=17.0, žuta zona, možda bi bilo bolje reraisati na recimo 3.600-4.000 i zadržati poziciju nad raiserom i iskoristiti cbet na flopu ako se ne pojavi A ili K. Ako se pojavi A ili K, c-bet se može izostaviti, i sačuvati M=10-11 stack i biti još uvijek kompetitivan u turniru, tako da check/fold do showdowna. Osim toga, svakim allin reraise-om gubiš poziciju, tako da si sa allin-om u stvari dao vrijednost protivniku.

Ako nikako se ne možeš odlučiti za pravi potez, fold je uvijek najbolja opcija.

Ukratko, ovdje bih (bez spoznaje o tome je li to MTT ili SnG, vrijednosti stackova i buyina) odigrao call 1.200 i u slučaju squeeza, ovisno o stacku protivnika (on mali stack ja call, on veliki stack ja fold) odabrao dalji put. U slučaju da smo trojica na flopu, igrao bi no set-no bet.

Zadnji popravljao Sensei (16-04-2010 07:38:18)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: JJ na SB-u

ovaj drugi hand je ok.... izgubio si coinflip plus s tim da je onaj prvi sto je limpovo neki veliki donk...istina mogao si i kolat pa onda gurnit ak ne dodju neki overi, odnosno foldat ako dodju.... ali ja sam isto skloniji gurniti all-in preflop protiv protivnika za kojeg ne mislim da je jaci... ono ili ces se poduplat ili ces ispasti...

a onaj prvi hand, puno si rirejzo, i cudna je situacija da CO nije rirejzo preflop,ja ag ne bi stavio na KK, ja bi ga vjerpojatno kolo kada sam vec tolko rirejzo, mislim ako vec imas toliko chips mogo si i kolat samo preflop pogledat sta ce doci... ali u principu nije lose ne brini se, nisi totalno glupo ispao...samo ako vec imas dosta chips probaj igrati sa sto manje rizika i cekati AA ili KK

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00