Tema: National Heads Up Championship 2010 EP01

2010 National Heads Up Poker Championship
Episode 1

Original Air Date:  18 April 2010
Release Date: 18 April 2010

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Oda, ovo će biz zanimljivo gledat. Tenx!

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Što mislite o handu s kojim je Negranu ispao?

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

salemetal napisao:

Što mislite o handu s kojim je Negranu ispao?

Koja minuta kojeg filmica?

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

roba59 napisao:
salemetal napisao:

Što mislite o handu s kojim je Negranu ispao?

Koja minuta kojeg filmica?

Drugi filmić, četvrta minuta.

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

po meni je malo preriskantno s obzirom što je komentator rekao o Danielovom razmišljanju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

...potez je preglup callace ga samo jače...tija je reprezentat neku 3icu a calla je 3bet prf...ccc

00

8

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

dubai0 napisao:

...potez je preglup callace ga samo jače...tija je reprezentat neku 3icu a calla je 3bet prf...ccc

Kako je lako kad vidimo da je ovaj imo QQ, jelda? A sta da je imao Ax,88,99,TT? Radio je move, nije shovao ja value, pa da ga treba bit briga hoce ga callat slabije..

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

...pa svejedno zasto radit move na nekom kome je reka prije pocetka da nece 3beatat light i u pocetku HU...sta je mislia da ce ovi foldatat, moga je samo foldat 66- TT a Ax ionako dobiva....ostalo nista ne folda mozda nekad slabi J a sa tim ne bi 3 beta..

00

10

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

dubai0 napisao:

...pa svejedno zasto radit move na nekom kome je reka prije pocetka da nece 3beatat light i u pocetku HU...sta je mislia da ce ovi foldatat, moga je samo foldat 66- TT a Ax ionako dobiva....ostalo nista ne folda mozda nekad slabi J a sa tim ne bi 3 beta..

Ne pada mi na pamet za bilo kojeg high stakes igraca govorit da je dobro il lose odigrao.. Samo sam rekao da ne shova za value, pa da treba brinut sta ce ga slabije callat, nego shova kao blef i za protection, pa ga samo treba bit briga sta ce jace foldat.. A to je 66-TT i mozda neki J..  Malo razmisli kako bi ovaj reagiro da drzi KJ,QJ il tako nesta, a zna da je negrano rekao da zna da ovaj nece 3betat light, tako da nece ni negrano shovati light.. Mislim glupo je raspravljat o tim stvarima, to je kao onda kad je netko rekao da isildur i oni nemaju pojma o PLO, i da je to sve sreca  roll

Zadnji popravljao Tilt (20-04-2010 17:02:52)

00

11

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

da shovao je kao bleff ne za value to je ocito...pa da san ja na mistu merciere i da iman ovo sta ima on pita bi se samo ima li 3icu negraneu...calla bi big_smile...govorin da ce ga vise ruku callat tu nego mu foldat...

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

šanse da HU imaju oba par je jako mala, ne znam točno koliko nažalost. Tako da ga neće više ruku callat.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

13

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

šanse da HU imaju oba par je jako mala, ne znam točno koliko nažalost. Tako da ga neće više ruku callat.

Broj ruku s kojim će ga ovaj callati je jednak, neovisno što on ima par u ruci.

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Da, slažem se, ali šanse da ima par su male. I treba pretpostavit da će 44-10 10 foldat, tako da će ovdje više ruku foldat.
Moja poanta je da su HU jako male šanse da oba imaju par, pa zato ako ja imam par velika je šansa da ga protivnik nema.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

Da, slažem se, ali šanse da ima par su male. I treba pretpostavit da će 44-10 10 foldat, tako da će ovdje više ruku foldat.
Moja poanta je da su HU jako male šanse da oba imaju par, pa zato ako ja imam par velika je šansa da ga protivnik nema.

Šanse se povećavaju s obzirom na snagu koju je pokazao.

00

16

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

Da, slažem se, ali šanse da ima par su male. I treba pretpostavit da će 44-10 10 foldat, tako da će ovdje više ruku foldat.
Moja poanta je da su HU jako male šanse da oba imaju par, pa zato ako ja imam par velika je šansa da ga protivnik nema.

Ovo proizlazi iz onoga: šanse da se obojici podijeli par je jako mala (oko 0.35%)


Al ustvari ako imaš par veća je šansa da ga i protivnik ima.

Kad imaš par -  ~5.877% da ga i protivnik ima
Kad nemaš par -  ~6%

Jer ako imaš par, protivniku oduzimaš 4 comboa za pp, a kad imaš 2 nesparene karte oduzimaš mu 6 comboa.

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

to je točno, ali kad malo bolje razmisliš, zovu te QQ+, AJ i KJ, možda QJ, ne baš puno kombinacija. Sad kad razmislim, nije to bio tako loš potez kak sam mislio da je.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Al ustvari ako imaš par veća je šansa da ga i protivnik ima.

to je vjerojatno točno, neda mi se razmišljati... Ali kad mi imamo par u ruci, velika je vjerojatnost da protivnik nema i to je jedna pretpostavka na osnovu koje možemo igrati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

19

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Po onome šta je rekao kasnije je izgledalo kao da je htio blefati A high, kaže da bi ga callao ionako na riveru, možda je bolja opcija call na riveru, bar mu ovaj ima širi range.

Baš me zanima bi li to napravio s nekom KQ ili AT rukom. Efekt je u biti isti samo imaš veći equity ako si callan.

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rekao je da ga je stavio na ništa, pa je po meni shove vrlo drljav.

00

21

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

Al ustvari ako imaš par veća je šansa da ga i protivnik ima.

to je vjerojatno točno, neda mi se razmišljati... Ali kad mi imamo par u ruci, velika je vjerojatnost da protivnik nema i to je jedna pretpostavka na osnovu koje možemo igrati.


Lol, sad si ovo rekao: to je vjerojatno točno, ali nije.

Bolje je reći kad mi imamo ATC velika je vjerojantost da protivnik nema par (~94%).

00

22

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Dok se pogleda samo ovaj hand izgleda pomalo kao loše odigrano s Negreanuove strane. Ali kod HU igre dosta toga izgleda "glupo" dok se gleda sa strane, i samo jedan hand. A pogotovo je teško bit pametan dok se vide i protivnikove karte.

Ovim raisom na turnu dobit će vjerovatno fold od 44-TT (a i ovi manji parovi su upitni dal ih je Negreanu stavio u njegov range ako misli da ovaj 3beta samo za value), ali ima i dosta toga sto će ga callat od čega je slabiji što bi ovaj odigrao kako i je odigrao...

Sigurno je da nije shovao za value, a sad kakve je on readove imao tko će znat... samo je očito da ovaj put nisu bili najbolji smile

00

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

samo hoću reći ovo:
on ima par kad i mi 0.36% -- tako da kad donosimo odluku šta napraviti razmišljamo i o tome.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

24

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

samo hoću reći ovo:
on ima par kad i mi 0.36% -- tako da kad donosimo odluku šta napraviti razmišljamo i o tome.

Ne razmišljamo o tome, razmišljamo o protivnikovom rangeu kojeg može imati u određenoj situaciji.

00

25

Re: National Heads Up Championship 2010 EP01

Rear_Admiral napisao:

samo hoću reći ovo:
on ima par kad i mi 0.36% -- tako da kad donosimo odluku šta napraviti razmišljamo i o tome.


Kako ne kužiš???  roll  tongue  big_smile

Šanse da nam se obojici podijeli par su 0.35% ALI kad mi već imamo par/ ili kad ga nemamo šanse da on ima par su gotovo jednake - oko 6%.

00