176

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Cestitke svima. Iako ih je bilo vise nisu nam nista mogli

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Čestitam ekipi na pobjedi!!!
Dokazano najbolji!!!! lol big_smile

:lolLestor77:lol
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

bravo dečki , mene je bas sjebo onaj sa 97 sta mu je na riveru dosla 9 kao misclick  big_smile  frajer prvo calla raise od 1,8 k i onda jos plati na turnu bet od 2+ k i na riveru mu dode 9 kao dva puta mislclick fack - e to je bio vizionar

club  heart  diamond  spade
00

179

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Jbg i mene je izbacio nas igrac, toliko o timskoj igri.  sto ja iskreno  na njegovom mjestu nebi napravio, preflop allin ja 99 a on call sa KQoff, nice call  roll

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Angellz napisao:

Jbg i mene je izbacio nas igrac, toliko o timskoj igri.  sto ja iskreno  na njegovom mjestu nebi napravio, preflop allin ja 99 a on call sa KQoff, nice call  roll

Tko, TKo?

Inače, ja sam probao igrat najtimskije što sam mogao.

Zadnji popravljao salemetal (20-04-2010 11:21:43)

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

I tilt, ako si stvarno foldao 2 kralja tamo, imaš stake za idući turnir od mene!  big_smile

00

182

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Angellz napisao:

Jbg i mene je izbacio nas igrac, toliko o timskoj igri.  sto ja iskreno  na njegovom mjestu nebi napravio, preflop allin ja 99 a on call sa KQoff, nice call  roll

Mene je njihov tako callao uranoj fazi. Al prvo je napisao u chat, idem se kockati. Kao da ne izgleda da je loš, a u biti nije mogao foldati hand. big_smile

00

183

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

još jednom hvala na čestitkama. u četvrtak nažalost 99% sigurno neću moći igrati jer ću biti u njemačkoj, ali ako uspijem uhvatiti vremena moooooožda se pojavim. svejedno, ionako netko od naših pobjeđuje! sretno ekipa.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

184

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Pokerpro 4 ever  tongue
Joj ja bi to igrao, a nemogu micati sad pare sa power-a zbog racerakea i bonusa... A ionako bih bio samo minus za pokerpro jer sam za turnire - noob  smile
Sretno vam tj. nama i idemo u daljne pobjede (idući protivnik: 2+2 forum, al mislim da su se ukenjali pa neće  big_smile )

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

185

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

bravo ekipa samo tako dalje smile
ja mogu igrati jedino petkom i nedjeljom, sve ostale dane imam navecer trening, osim subote kad sam vani big_smile
nick na unibetu: kriss1991
vidimo se za stolom u nedjelju smile

Zadnji popravljao kriss (20-04-2010 13:18:20)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

roba59 napisao:
Angellz napisao:

Jbg i mene je izbacio nas igrac, toliko o timskoj igri.  sto ja iskreno  na njegovom mjestu nebi napravio, preflop allin ja 99 a on call sa KQoff, nice call  roll

Mene je njihov tako callao uranoj fazi. Al prvo je napisao u chat, idem se kockati. Kao da ne izgleda da je loš, a u biti nije mogao foldati hand. big_smile

Roba koji ti je nick na unibetu?

00

187

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

robi je nick fakker11

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Onda nismo igrali ni jednom  za istim stolom, zato pitam, nisam ni znao da je igrao.  smile

00

189

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

meni je tilt najjači, kaže ovaj put igram ultra tight i onda u ranoj fazi završi na AI s Kxs (x<T) big_smile

ja sam jednom foldao TT pukiju zato što je naš, na kraju ispalo da je on imao JJ, tako da sam zapravo sebe poštedio big_smile

00

190

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

salemetal napisao:
roba59 napisao:
Angellz napisao:

Jbg i mene je izbacio nas igrac, toliko o timskoj igri.  sto ja iskreno  na njegovom mjestu nebi napravio, preflop allin ja 99 a on call sa KQoff, nice call  roll

Mene je njihov tako callao uranoj fazi. Al prvo je napisao u chat, idem se kockati. Kao da ne izgleda da je loš, a u biti nije mogao foldati hand. big_smile

Roba koji ti je nick na unibetu?

Ja se ispricavam to mi je buraz igrao, ja sam morao ic, pa je on nastavio igrat!
kasnije je ispao isto protiv naseg s AK a ovaj nas je imao isto kao i ti 99 i flop 9

ja nikad nebi to odigrao,a niti bi kao neki nasi recimo mile reisao svog igraca na turnu da ga izguram, a igrac iz drugog tima je all-in  bio!
I da bude stvar bolja, ja foldam i na kraju vidim da sam bio najjaci!

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja sam shipao jednom flop i izgurao našeg, ali nisam u tom trenutku znao da je naš.

00

192

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

nicpa napisao:

Ja se ispricavam to mi je buraz igrao, ja sam morao ic, pa je on nastavio igrat!
kasnije je ispao isto protiv naseg s AK a ovaj nas je imao isto kao i ti 99 i flop 9

ja nikad nebi to odigrao,a niti bi kao neki nasi recimo mile reisao svog igraca na turnu da ga izguram, a igrac iz drugog tima je all-in  bio!
I da bude stvar bolja, ja foldam i na kraju vidim da sam bio najjaci!

To je bilo prvi turnir, ja sam na početku igrao lagano protiv naših, a dok sam vidio da se baš i ne štedimo međusobno sam počeo igrat normalno. Uz to je i bilo još ne tako blizu ulasku u bodove i puno više nas na stolu.
A i nisam nigdje vidio da smo se dogovorili da ćemo igrat timski...

Jučer sam vidio da je situacija bila malo drugačija nego na prvom turnirui da se igralo više timski, ali ja sam uglavnom bio sam ili nas je bilo dvoje za stolom a ostali s pokerice pa tak da nisam ni mogao previše timski igrat, ali sam kad sam mogao izbjegavao igrat protiv našeg. Osim na početku kad je onaj slovenac izvodio gluposti sa K3 na KQ466 boardu gdje sam ja imao set Q i raisao svaki street njegove neke male betove.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

salemetal napisao:

Ja sam shipao jednom flop i izgurao našeg, ali nisam u tom trenutku znao da je naš.

A opet, bilo bi mi glupo pustit ga da me outdrawa jer je pozvao moj veliki rerejz protivnikovog all-ina preflop.

Zadnji popravljao salemetal (20-04-2010 21:05:32)

00

194

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Svi rebuy turniri su sa samo jednim rebuyem.
Add on valjda ima, nitko nista nije napisao u vezi toga

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

195

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

mislim da ima add on, pošto je meni jučer ponudilo tu opciju

00

196

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ma unibet ima tako prejebenu strukturu da razmisljam o prebacivanju cijelog rolla tamo.. Ove info o rebuyu, izgled stolova i bet slider je nesto najbolje sto sam vidio, struktura turnira je odlicna, sa jako puno blind levela, koji traju taman da se cijeli turnir moze igrati relativno deep.. Zaboravio sam ante, koji je tu vec od pocetka, kao na SCOOP, dakle na blindovima 10/20 je ante 2, tako da turnir od pocetka dobiva na dinamici..

00

197

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

ovo je absolutna laž jer ja jedini radim za Unibet ovdje, nisam s nikim pričao o tome. i ako ne znaš već, ne mogu ja srediti stvari za pokericu na Microgamingu, niti znam tko je pokerica ili pokerpro igrač, vjeruj mi, imam bolje stvari da radim u svom životu nego da ovako namještavam lige od 50 ljudi za 500 eura....
tko god malo razmili će shvatiti da ovaj tip laže....ako želite igrajte ako mislite da im namještavam, šta vam mogu reć (pogledajte tko vodi)....

00

198

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ahaaahahahhahaha

00

199

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

@dule19

on se šalio... Znamo svi da se takvo što ne može, a ni ne isplati namještati.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

dule19 napisao:

imam bolje stvari da radim u svom životu nego da ovako namještavam lige od 50 ljudi za 500 eura....

ali da želiš, mogo bi namjestit?

ako je odgovor da, baci mi pm  wink

00