Tema: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ukratko ću objasniti kako najjednostavnije uplatiti novac na neku poker stranicu.


  * Otvorite devizni račun (ja imam u PBZ-u, neke druge banke nemaju visa electron kartice s CVC brojem koji je potreban za deposit)
      - isto tako preporučamo da si uzmete internet bankarstvo

  * Otvorite moneybookers račun

  * Kad vam stigne kartica uplatite na novac moneybookers tako da kliknete na UPLOAD FUNDS pa na Credit Card. Karticu najprije morate dodati u profil.

  * Kad imate lovu na moneybookersu, uđete u poker softver i kod deposit-a odaberete opciju moneybookers i slijedite upute

Najbolje vam je da si moneybookers i devizni otvorite u dolarima da ne gubite puno kod promjene valute.


PS: Molim da komentirate da mogu osvježiti upute jer ja sam otvarao sve to prije par godina. Isto tako ako nešto nije jasno, pitajte.

20

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

moneybookers meni neda da dignem lovu koja je već na moneybookersu, nego mi direktno preko njega tereti kreditnu karticu.

Online poker spašava živote.
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

a zasto ne direktno s devizne na  poker software? dal ja nesto propustam? neznam big_smile

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Mrrrcina napisao:

a zasto ne direktno s devizne na  poker software? dal ja nesto propustam? neznam big_smile

Može i tako, ali onda je zeznuto isplačivanje.

10

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Sto bi znacilo ovo da si uzmemo internet bankarstvo..?
I ako bi otvorili devizni u dolarima onda bi vjerojatno isto gubili neke pare ako bi na njega uplacivali u kunama..?   
I jel oke ako je devizni u kn a moneybookers u dollarima il vas tako previse kradu..?

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

I jel oke ako je devizni u kn a moneybookers u dollarima il vas tako previse kradu..?

Devizni je devizni i nikako u kunama (Malo ti je čudno pitanje)

Na mjenjanju ne gubiš skoro pa ništa, ali gubiš na transakcijama

Moneybookers ima veću proviziju od paypala, ali pokerstars ne dopušta upotrebu paypala na našim prostorima jer nema isplate na paypal.

Online poker spašava živote.
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ovdje možete vidjeti kolku proviziju moneybookers uzima: https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Na mjenjanju valute gubiš jako puno ako se radi o 200+ eura. Gubiš više nego na proviziji na transakcije.
Zbog toga je najbolje da imaš sve u dolarima.

Naravno da ćeš izgubiti nešto kad ćeš mjenjati kn <--> $$.
Ja recimo imam u eurima moneybookers i devizni. Pa moram prvo promjeniti $$ u eure, pa eure u kune. I jako se vidi razlika.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

MrRiver napisao:

Sto bi znacilo ovo da si uzmemo internet bankarstvo..?

Ako imaš to možeš preko interneta raditi bankovne transakcije, gledati stanje računa, plačati račune... itd.
Košta neku siću mjesečno, a jako je korisno.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

roba59 napisao:
Mrrrcina napisao:

a zasto ne direktno s devizne na  poker software? dal ja nesto propustam? neznam big_smile

Može i tako, ali onda je zeznuto isplačivanje.

možeš to konkretizirati ,jer ja sam napravio uplatu direkt sa deviznog?

Hvala

00

10

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Možeš i tako. Ali puno ljudi koristi moneybookers pa sam tako objasnio.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

nickname2377 napisao:

možeš to konkretizirati ,jer ja sam napravio uplatu direkt sa deviznog?

Hvala


Moneybookers ti ima dodatnu prednost i u tome sta ne tribas upisivat broj kreditne kartice na stotine stranica di budes igra, nego samo koristis moneybookers adresu. I puno je jednostavnije radit uplate/isplate sa moneybookers nego da koristis kreditnu karticu.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

zamorano11 napisao:
nickname2377 napisao:

možeš to konkretizirati ,jer ja sam napravio uplatu direkt sa deviznog?

Hvala


Moneybookers ti ima dodatnu prednost i u tome sta ne tribas upisivat broj kreditne kartice na stotine stranica di budes igra, nego samo koristis moneybookers adresu. I puno je jednostavnije radit uplate/isplate sa moneybookers nego da koristis kreditnu karticu.

Aha, mislija san da možda stranica / vlasnik radi problem kod isplate jer je to kod nas još ilegalno i to. Uplaćujem sa deviznog,a isplata neće još ni biti..:D:D

00

13

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Koliko dugo treba čekati da stigne lova sa poker kuće na moneybookers?

00

14

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Kako gdje...od par sati pa do par dana. Ali u pravilu dan-dva

assumption is the mother of all f ups

00

15

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

A na pokerstarsu? smile

00

16

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

ili  par sekundi smile lol

00

17

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Neznam gdje si ti dobio ISPLATU na MB u par sekundi ???

assumption is the mother of all f ups

00

18

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Kokac8 napisao:

A na pokerstarsu? smile

Na pokerstarsu u roku od par sati.

wildgh napisao:

Neznam gdje si ti dobio ISPLATU na MB u par sekundi ???

Ima takvih situacija.

Recimo, na pokerstarsu kad uplatiš preko moneybookersa recimo 600$ i ideš isplačivati npr. 1000$, ovih 600$ ti odmah stigne na račun.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

meni je sa unibeta isplata na MB bila mislim prvi put za par sati, a drugi put 2 ili 3 dana, ali zato sa MB na tekući je trajalo puuuuuunoooo, mislim preko 10 dana...

00

20

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

equusDU napisao:

ali zato sa MB na tekući je trajalo puuuuuunoooo, mislim preko 10 dana...

Meni to uvijek traje 2-3 dana.

00

21

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Roba, isplata sa MB-a na Visu Electronic ti traje 2-3 dana?

00

22

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Da, i meni treba oko dva dana na Visu Electron

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Imam pitanje, neznam di je caka.. imam devizni visa electron u pbz, na njemu je nekih 70tak usd.. registrirao sam se na moneybookers i kad sam htio verificirati karticu, nije uspijevalo nikako, tri puta sam pokusao i banan sam na 24 sata.. probao sam mijenjati one opcije gaming, no-gaming ali nije bilo nikakvih pozitivnih pomaka, stalno javlja failed..

Jedina potencijalna greska koju sam kasnije primijetio je da u onom padajucem izborniku nisam odabrao visa electron nego je ostalo visa, naknadno se to neda ispraviti, a kad sam pokusao ponovno registrirati karticu pod visa electron javlja da je kartica vec unesena pa sam zakljucio da to vjerojatno nije greska..

Jel ima netko tko bi mi mogao pomoci?

00

24

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Mislim da ti nema veze s izborom kartice.

Daj mi reci dal sam te dobro shvatio, kako verificiraš karticu. Oni ti uzmu par dolara i ti moras upisati koliko su ti uzeli?

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

roba59 napisao:

Mislim da ti nema veze s izborom kartice.

Daj mi reci dal sam te dobro shvatio, kako verificiraš karticu. Oni ti uzmu par dolara i ti moras upisati koliko su ti uzeli?

Tako je, samo sto javi taj failed prije nego oni skinu tih par dolara, taman kad treba skinuti, javi da je doslo do greske tako da tih par dolara nije ni skinuto..

00