Tema: Kaj bi vi napravili ?

call ili fold ???

jucer situacija,
turnir 10+1 $ super stack na full tiltu, final table, 8 nas je jos,
statsi od SB-a na 40 handova su 13/13/2.3  3bet=0, on mene vidi kao 25/20/4, razmisljao je dosta dugo, cca 15-20 sekundi prije shove-a

Full Tilt Poker, $6000/12000, ante $1500, No Limit Hold'em Tournament, 8 Players
Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
sooted78 (UTG): $294,534
PokerStarsElit (UTG+1): $580,689
LLypAA (MP1): $773,154
daneezy (CO): $270,875
ch1nch (Button): $330,376
zodjyak (SB): $393,678
AlCarcio (BB): $159,870
golabiagha (MP2): $386,824

Dealt to ch1nch A:card_spade: K:card_spade:

Pre-flop: pot = $30,000
(5 folds), ch1nch raises to $28,000, zodjyak raises to $392,178 and is all-in, (1 folds), chinch ?????

Zadnji popravljao ch1nch (23-04-2010 14:12:37)

00

Re: Kaj bi vi napravili ?

JA bih prije fold, ipak zavrsna faza turnira i nije ti potrebna kocka tolika...Solidno stojis , tako da bi ovo bio izlet..Verovatno bi on popusio,ali opet, karte su to  tongue

Ali da cujemo iskusnije ove sta misle  smile

00

Re: Kaj bi vi napravili ?

Ja bih callao. To što je završna faza turnira ne znaći da češ čekati nuts (AA-KK), moraš igrati inaće će te pojesti blindovi, a ovo je ruka koja se igra....

00

4

Re: Kaj bi vi napravili ?

Snap

00

Re: Kaj bi vi napravili ?

hellmuthsnapcall

I can't win if I fold?
00

6

Re: Kaj bi vi napravili ?

Snap call. ili inace sto volim radit u takvoj situaciji, open shove, pa nek si on misli oce callat ili ne
Pokrij oci rukama i pojacaj zvucnike (ako imas ukljucene zvukove na FTP)
Ako cujes neki zvuk, ispo si, ako ne, double up.
Cisti pokusaj resteala s njegove strane. U najgorem slucaju ima TT i cisti coinflip, a u ovakvoj situaciji sam voljan flipat

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

7

Re: Kaj bi vi napravili ?

nemos foldat ovo nikako

00

8

Re: Kaj bi vi napravili ?

Adzi napisao:

Snap call. ili inace sto volim radit u takvoj situaciji, open shove, pa nek si on misli oce callat ili ne
Pokrij oci rukama i pojacaj zvucnike (ako imas ukljucene zvukove na FTP)
Ako cujes neki zvuk, ispo si, ako ne, double up.
Cisti pokusaj resteala s njegove strane. U najgorem slucaju ima TT i cisti coinflip, a u ovakvoj situaciji sam voljan flipat

Po meni bolje open shove s losijom kartom, kad imam AKs na BTN u cilju mi je da me pokusa restealat.. smile Btw dobra ideja sa zvucnicima, moram probat big_smile

00

9

Re: Kaj bi vi napravili ?

Tilt napisao:
Adzi napisao:

Snap call. ili inace sto volim radit u takvoj situaciji, open shove, pa nek si on misli oce callat ili ne
Pokrij oci rukama i pojacaj zvucnike (ako imas ukljucene zvukove na FTP)
Ako cujes neki zvuk, ispo si, ako ne, double up.
Cisti pokusaj resteala s njegove strane. U najgorem slucaju ima TT i cisti coinflip, a u ovakvoj situaciji sam voljan flipat

Po meni bolje open shove s losijom kartom, kad imam AKs na BTN u cilju mi je da me pokusa restealat.. smile Btw dobra ideja sa zvucnicima, moram probat big_smile

kad bas zelim inducirat resteal, onda to radim sa AA i KK, ostalo jako rijetko

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

10

Re: Kaj bi vi napravili ?

open shove u ovakvoj situaciji ne radim nikad, osim ako mi je M ispod 6-7,
ovdje mi je M=11 i cesto napadam blindove sa raznim kartama,
da, malo sam ostao zbunjen u tom trenutku posto je bio jako tight, al isao sam razmisljenjem da ima AA ili KK vjerovatno ne bi shovao vec bi samo 3betao jer bi htio akciju, pa sam zakljucio da sam u najgorem slucaju coinflip,
tak je i bilo, callao sam ga i imao je 55,  petice su mu izdrzale i izletio sam 8.  hmm

Zadnji popravljao ch1nch (23-04-2010 15:36:20)

00

Re: Kaj bi vi napravili ?

a jebiga, pa moras to callat. Bolje od AK neces docekat, msm mozda i hoces, al to je call ko suza smile .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Kaj bi vi napravili ?

ch1nch napisao:

open shove u ovakvoj situaciji ne radim nikad, osim ako mi je M ispod 6-7,
ovdje mi je M=11 i cesto napadam blindove sa raznim kartama,
da, malo sam ostao zbunjen u tom trenutku posto je bio jako tight, al isao sam razmisljenjem da ima AA ili KK vjerovatno ne bi shovao vec bi samo 3betao jer bi htio akciju, pa sam zakljucio da sam u najgorem slucaju coinflip,
tak je i bilo, callao sam ga i imao je 55,  petice su mu izdrzale i izletio sam 8.  hmm

moras to zvat... bez razmisljanja... donk je imao srece i jbg.... iako da si napravio shove preflop on bi foldo al jbg

kolko si zaradio makar

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

13

Re: Kaj bi vi napravili ?

150 $

prvo mjesto je bilo 1,500 $  hmm

00