Re: Prop bet

niveaformen napisao:

i neki puno poznatiji igrači od Tilta su radili ovakve slične betove, a i sam Phil Ivey je izjavio da je 2 godine igro live poker po 16h dnevno

hahaha  big_smile
dobro si me nasmijao na ovaj dio. Tilt pa ti si vrh u poker svijetu  wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Prop bet

Tilt napisao:

To bi i bilo najbolje al problem je sto imam wireless net koji je dosta spor, tako da mi steka ako igram i namjestim live streaming.. Drugi problem je sto nije flat, nego imam ogranicen promet..

nhf...ali brate ako vec igras nl50 i propbetujes se u 1k$ valjda mozes izdvojit tih 30kn mjesecno vise za flat :S

00

28

Re: Prop bet

kerpoker napisao:

nhf...ali brate ako vec igras nl50 i propbetujes se u 1k$ valjda mozes izdvojit tih 30kn mjesecno vise za flat :S

Nadji mi u vipovoj ponudi wireless internet s flat paketom i uzimam iste sekunde..

00

Re: Prop bet

Tilt napisao:
kerpoker napisao:

nhf...ali brate ako vec igras nl50 i propbetujes se u 1k$ valjda mozes izdvojit tih 30kn mjesecno vise za flat :S

Nadji mi u vipovoj ponudi wireless internet s flat paketom i uzimam iste sekunde..

nemoze, ja imam identican problem.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prop bet

noflush napisao:

kao prvo ovo sta ti pricas je totalna nebuloza,u nekim trenucima se moras maknut od kompa(jest,pisat,srat,jeb,itd,itd) i ko ce tebe pratit jesi ti cijelo vrijeme za kmp..
kao drugo rush poker se nigdje ne trackira i ja ti u hemu ili pt3 napravim kakav god oces graf, mogu napravit graf da sam u jednom danu odigrao 100 k hendova i da sam u plusu 1000 dolara..
kao trece zakljucak ovoga je da prestanes bacat neke americke fore i nabavis sebi zivot ako si stvarno u stanju sjedit 2 dana za kmp i igrat pkr..normalnom covjeku pkr nije sve u zivotu

dobro ocito je sad da imas nesto osobono protiv njega. tako da koju god kritiku kazes na njegov racun nemoze se ozbiljno shvatit

Rear_Admiral napisao:
niveaformen napisao:

i neki puno poznatiji igrači od Tilta su radili ovakve slične betove, a i sam Phil Ivey je izjavio da je 2 godine igro live poker po 16h dnevno

hahaha  big_smile
dobro si me nasmijao na ovaj dio. Tilt pa ti si vrh u poker svijetu  wink

mislim da je ivey izjavio da mu je rekord 72h , samo tiltovih 60h sati ce bit gori od ivey-ovih 72 jer ce odigrat masuuuu vise handova.

btw :
na rush poker odigras za nekih 45-50 min 1000 handova igrajuci 1 stol, koliko ces stolova igrat ?

Zadnji popravljao chillin (27-04-2010 09:57:57)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prop bet

možda će biti puno zainteresiranih, pogotovo za ovih 150 wink Sad lijepo napišeš sve uvjete i daš dva/tri dana ljudima da se dogovore tko će sve prihvatiti smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

32

Re: Prop bet

chillin napisao:

btw :
na rush poker odigras za nekih 45-50 min 1000 handova igrajuci 1 stol, koliko ces stolova igrat ?

Ne znam odakle ti taj podatak, ali ja kad igram 4 stola full ring, imam 1000-1500 handovan/sat.. Ovisi dosta o tome koliko handova quick foldas, tako da ima nekih odstupanja, ali mislim da preko 1500/h nism nikad imao sa 4 stola...

00

Re: Prop bet

taj podatak iman, jer san i ja igra rush poker, i da stalno quick foldan ..
doduse nesican se jel 1 ili 4 stola tongue ,al mislin da sa 4 stola sa quick foldanjen mozes u pola sata 1k handova

Zadnji popravljao chillin (27-04-2010 11:22:14)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

34

Re: Prop bet

Ne znam, malo mi je to previse.. Evo sad sam bas u lobbyju nl50fr pogledao, pise da je avg. hands/h = 250, a max. hands/h = 505.. To su podaci za 1 stol..

00