Tema: Pozdrav

Pozdrav, ja sam Gogo. Zaljubljenik u poker ali nikad se nisam ozbiljnije bavio sa tim.
Odlučio sam naučiti malo više o pokeru, dobiti neke vještine i naravno zaraditi nešto novca.
Prije možda mjesec dana počeo sam igrati online poker. Igram samo na Expektu, prebacio nešto love sa klade i tako počeo. Danas sam u podne preko satelita od 1,50$ dobio ulaz u stageII Friday $100,000 turnira, kroz tri sata sam preko toga turnira dobio ulaz na finalni turnir (inače se ulaz plaća 100$+9$) i sada sam 4. na poretku po žetonima, iako je još rana faza, od 436 igrača još je 337 u igri. Vidjet ćemo na kraju kako ću završiti, plaća se prvih 50. mjesta, minimalno 450$, nadam se da ću primaknuti nekoj nagradi. Ali ovo mi je prvi pokušaj u životu na ovakvom turniru, pa mislim da sam već ostvario uspjeh. Jeli tako?  smile

P.S.
Bolje bi mi bilo da se usredotočim na igru nego da pišem gluposti ovdje.  big_smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Pozdrav

sretno ak nije gotovo..

00

Re: Pozdrav

Dobrodošao na forum... Naravno da je i to uspjeh. Ali nadamo se da neće ostati samo na tome. wink

sretno

00

4

Re: Pozdrav

dobrodosao! smile

00

5

Re: Pozdrav

Hvala, a i evo, napokon sam ispao s turnira, bilo je liiepo dok je trajalo.  smile
150. pozicija, ciljao sam Top100, al KK u ruci me izbacio.
http://gogo7betting.ucoz.com/ispa.jpg

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Pozdrav

pozdrav, ja isto danas ispo s KK na first deposit turniru, bit će bolje samo treba radit

00

7

Re: Pozdrav

Pozdrav!


I kak ti je na expekt-u ? .. jel i igras i cash tamo?... itd ?

Zadnji popravljao Vuco (01-05-2010 11:41:00)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

8

Re: Pozdrav

Dobro je na Expektu, ali jedino tamo sam i igrao pa sad ne znam kako je drugdje. Igram i cash ali min. blind, učim se. A dobro mi je zbog toga jer mi se čini da nema iskusnih igrača. bez previše truda može se dobiti. Ja npr igram najviše SnG i to satelite, od 4 pokušaja, 3 puta sam prošao prvi satelit. Drugi od 3 pokušaja 1 prolaz i eto na finalnom turniru završio 150. od 346 igrača. Ako ja to mogu u prvom pokušaju onda iskusan igrač bi čuda radio.  smile

Zadnji popravljao GoGo (02-05-2010 03:54:39)

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Pozdrav

sretno GoGo.... wink btw, svidja mi se tvoj potpis, stvarno je odlican!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

10

Re: Pozdrav

miroror napisao:

sretno GoGo.... wink btw, svidja mi se tvoj potpis, stvarno je odlican!

Albert Camus, zapravo i ne znam koliko ima veze s pokerom, al opet tko zna što je Albert radio u svoje vrijeme.  smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

11

Re: Pozdrav

definitivno je radija to šta ti i piše u potpisu, camus je bija totalni luđak

When you got nothing, you got nothing to lose
00