26

Re: Prava istina

brodski +1
sve si rekao kako spada wink

00

Re: Prava istina

GmC napisao:

@antoniob- da je meni netko kolegi izbio oko ja bih isto tukao gdje god stignem ali bitno je da su navijaci poceli sa bakljom
i nije stavr u tome da ga pricekaju pa da ga oglobe sa 5k kazne jer onda bi i ostali zapalili baklje i eto ti bakljade...a inace u
noramalnim drzavama nema bakljade na stadionu

joj samo ne bakljada, uvjek neko nastrada kad se baklje upale .... Bolje ic prebit par tisuca ljudi i naganjat ih ko vuk ovce po stadionu, da da, bolje to nego da se nedaj boze desi bakljada ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

28

Re: Prava istina

Ja sam odlucio da cu se prijavit u Zagrebu kako bih tu plaćao porez cisto iz razloga da mogu onda ići
na novi stadion na kojem će me netko gađati stolicom ili bakljom jer igraju tovari, glupi slavonci ili
zeljari iz Varaždina

00

29

Re: Prava istina

Cuo sam isto tako da je zvala Kosor Karamarka, ajmo ubit sve ove navijače, neće oni meni navijat za klub i provocirat.
Idemo i bake i sestre po tramvajima tući, jer bolje da ih policija tuče nego pijani BBB na bijelom.

Ja bi još prave istine, navodno su umješani i Masoni i Židovi u ovaj incident.

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Ja sam odlucio da cu se prijavit u Zagrebu kako bih tu plaćao porez cisto iz razloga da mogu onda ići
na novi stadion na kojem će me netko gađati stolicom ili bakljom jer igraju tovari, glupi slavonci ili
zeljari iz Varaždina

da,opce je poznato da nakon svake druge tekme 5-10 ljudi trazi pomoc u draskovicevoj zbog opeklina..i to "normalnih" ljudi..
nisam u zivotu imao baklju u ruci i nisam neki njihov fan..ali daj pogledaj cijelu sliku,sto se u subotu dogodilo..

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Cuo sam isto tako da je zvala Kosor Karamarka, ajmo ubit sve ove navijače, neće oni meni navijat za klub i provocirat.
Idemo i bake i sestre po tramvajima tući, jer bolje da ih policija tuče nego pijani BBB na bijelom.

Ja bi još prave istine, navodno su umješani i Masoni i Židovi u ovaj incident.

sigurno da nije tako visoko nego na razini ljudi koji su bili na stadioni..ali reci,do sada uvijek se bakljase odvodilo u policiju..zasto su u subotu odlucili istuci ga ko vola ispod tribine?gledaj,lupiti nekoga glavom o zid nije mala stvar..i onda ga jos na podu tuci..

EDIT:to je prije sranja na istoku,prije sranja na sjeveru..zasto?

Zadnji popravljao antoniob (03-05-2010 13:59:48)

00

32

Re: Prava istina

Na istoku je većina "stare" ekipe sa sjevera.

00

Re: Prava istina

@Gmc...tnx...samo pokušavam gledat objektivno...istina je uvijek negdje u sredini...
@antoniob....slažem se da je murija tu krivo postupila i da su likove s bakljama jednostavno trebali odvojit na kraju tekme..težak propust...ovako kad je eskaliralo to nemože više nitko zaustavit i smirit...

@chillin...nebi vjerovao koliko sam ja legendi iz murije susreo gdje ti se ispričava za pretres s objašnjenjem da mora...i još se raspriča sa mnom...da nisu na dužnosti brijem da bi na cugu skočili....ali da ima govana ima ....

@ niveaformen...slažem se sa svime što si rekao...najgore je što ekipa nemože stajat i gledat kako mlate lika na mrtvo..a kad krenu još gore sranje...no gledaj jer ti zaista misliš da su ti navijači svi nevine bebe i da su bezazleni...nemožeš mi srat po državi i vladi i pričat o krizi a piješ 10 piva u lokalnom bircu  i onda lječiš frustracije po tekmama i gostovanjima...gle govorim o onim ekstremima koji ništ nerade osim sranja i problema...a ne o normalnim dečkima koji eto vole nogomet i svoj klub..ali uz to i vode kolko tolko normalan život...što se tiče toga da ne bi pola nas igralo poker da je bolje stanje...istina...ali ja ću biti iskren, da sam pametnije vodio svoj život već bi davno završio faks i imao možda svoju firmu i RADIO za svoj kruh a ne srao po vladi...jer nije ni jedna vlada u svijetu nahranila narod već je narod sam sebe hranio svojima RADOM i TRUDOM te korištenjem  svoje pameti...država je tu da samo olakša, ili u našem slučaju oteža isto...

Zadnji popravljao Brodski (03-05-2010 14:19:40)

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Na istoku je većina "stare" ekipe sa sjevera.

je,istina..ali i decki s curama,i ljudi s djecom..i starci..
shvati da ne branim huliganizam,ali policija je tesko pogrijesila u subotu..

00

Re: Prava istina

meni je samo cudno sto nisu upali na tribinu i poceli odma tuc sve odreda radi upaljene baklje ( ono sto se dogodilo na poljudu ove sezone )

bishie napisao:

Cuo sam isto tako da je zvala Kosor Karamarka, ajmo ubit sve ove navijače, neće oni meni navijat za klub i provocirat.
Idemo i bake i sestre po tramvajima tući, jer bolje da ih policija tuče nego pijani BBB na bijelom.

a sto je tako cudno da je istina ovo, neznam jel ti jasno al jadranki nije svejedno jer zna da svakog dana ljudi mogu izac na ulice, jer se okolo svugdje to desava, nemora ona nuzno bit utjelovljenje zla, ili losa osoba da ovako nesto naredi, njoj gori pod nogama i mora drzat narod pod nadzorom. I ti bi vjerojatno postupio isto. Tako je to svako za se travu pase.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

36

Re: Prava istina

Pogrješili su svi. AMEN.

I chillin, nema ti to veze, ovo su teorije zavjere

00

Re: Prava istina

Ma treba pobit i huligane i nadobudne policajce i bit će mir  big_smile

Potpis.
00

38

Re: Prava istina

chillin napisao:

meni je samo cudno sto nisu upali na tribinu i poceli odma tuc sve odreda radi upaljene baklje ( ono sto se dogodilo na poljudu ove sezone )

+1 ovo stalno hocu napisat, al mi se ne da previse raspravljat..  Na svakoj utakmici je bakljada, ko ne voli bakljadu ide na istok ili zapad.. Jedino je tad nesta smetalo muriji, pa su cigani samo cekali da netko upali baklju da moze uletit..

Zadnji popravljao Tilt (03-05-2010 14:13:10)

00

39

Re: Prava istina

Brodski opet +1 pogotovo ovaj dio Gmc thx xD wink
fakat si napisao kako je.

I chillin, nema ti to veze, ovo su teorije zavjere

+1

00

40

Re: Prava istina

Bakljade su zakonom zabranjene. NEMA IH.

00

41

Re: Prava istina

http://i43.tinypic.com/2004b9k.jpg


jebiga, nemos nis napravit tu kad se moralo
bilo bi super da murija na sljedecoj utakmici razvije svoj transparent na kojem bi pisalo ''sori, ali moralo se'' i onda ih jos jednom razbije

zadnji sam koji ce opravdavat policijsku brutalnost jer sam i sam ni kriv ni duzan jos u srednjoj jednom prilikom dobio batina od policije, ali brate vise mi je pun kurac imbecila koji vlastiti primitivizam guraju u istu kosaru s navijanjem i navijacima

I na kraju bude " HARAŠO"
00

42

Re: Prava istina

bishie napisao:

Bakljade su zakonom zabranjene. NEMA IH.

Već je neko reko, kazna i kraj, ovako ispada da će zbog jednog debila razbit sve koji im se nađu na putu, ima dosta snimaka, tukli su ljude koji su stajali sa strane, i ne idu samo huligani na sjever ima i pravih navijača.

00

Re: Prava istina

GmC napisao:

+1 bishie osim o nabijanja 
@croman19 mislim da smo svi vec skuzili da tebe selo tuce pa si se zato ispisao  iz skole. al nemoj dalje ovdje postat
jer to sto je tebi dosadno  nikog nije briga
@antoniob- da je meni netko kolegi izbio oko ja bih isto tukao gdje god stignem ali bitno je da su navijaci poceli sa bakljom
i nije stavr u tome da ga pricekaju pa da ga oglobe sa 5k kazne jer onda bi i ostali zapalili baklje i eto ti bakljade...a inace u
noramalnim drzavama nema bakljade na stadionu
@ karik pa nek se ubiju nakon sto cuju izjave politicara ne moraju policajcu izbit oko

Ne kuzim sta si htio napisati.
Kazes da bi se prijavio u policajce samo kako bi mogao mlatiti ovakve.
Pa kad si takva faca sto ti treba pistolj i znacka.Odes na stadion i cim vidis da netko pravi probleme povuces ga na stranu i razvalis ga.
Naravno da to ne smijes.

Jebo vas zakon,cuj zakon kaze da ne smijes donijeti baklju na stadion,a budala.
I ako se baklja stvori na stadion glupsonovi krive huligane,pa valjda treba kriviti te morone koji osiguravaju i koji nisu sposobni pregledati te ljude.Na koji nacin ude 100 baklji svaki put na stadion.

Znaci od svih policajaca 50% njih su policajci jer vole moc pistolja i znacke a 50% njih je korumpirano.
Znaci pola njih su krivi sto su baklje na stadionu a pola njih mlate bakljase a jedini krivac sto su baklje gore su policajci.
Na kraju se dolazi do toga da policajce treba strjeljati.


Edit:Nema nista negativno u uzivanju moci pistonja i znacke.
       Nema nista negativno u korumpiranim ljudima(laka zarada za malo posla)
       Nema nista negativno u paljenju baklji na stadionima

Zadnji popravljao croman19 (03-05-2010 15:10:37)

00

44

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Na kraju se dolazi do toga da policajce treba strjeljati.

Necemko generazlizirat, al za jedno 90% cigana si u pravu  big_smile

00

45

Re: Prava istina

Jedva cekam da netko vas najebe, ili da vam se nešto dogodi

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Jedva cekam da netko vas najebe, ili da vam se nešto dogodi

Mogao bih stradat zbog straha prema policajcu.Bojim se da cu jednog dana dok prolazim pokraj policajca prdnuti od straha i inteligentan covjek kao sto je on ce to prokuziti kao zajebanciju i provokaciju i izvadit ce pendrek i opaliti me 10 puta po glavi.

Otici ce u pritvor na 10 dana zbog toga sto nema zakona koji kaze da ne smijes prditi u javnosti,ali to ce nasi politicari popraviti i nakon par godina ce donijeti zakon o zabrani ispustanja prirodnih gasova u prirodi jer to ometa nase policajce u radu i tesko im je koncentrirati se tom teskom i nezahvalnom poslu spasavanja ljudi od strasnih stvari koje nase drustvo svakog dana radi.

00

47

Re: Prava istina

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nikad-gore-policija-trazi-huligana-zbog-kojega-je-policajac-ostao-bez-oka/489285.aspx

Sudeci po ovom videu, svako bacanje stolica na policajce, baklji, se može okarakterizirati kao napad na službenu osobu, ugrožavanje službene djelatnosti, narušavanje javnog reda i mira, narušavanje zakona o navijačima i tako dalje.

Sve ih se može uhititi, preventivno pretuči u postaji/marici i onda lijepo objasnit zašto nije u redu gađati policiju bakljama (očito vise od jedne je bilo tamo), stolicama i pjevat "ubi drotove".

A croman, neznam kaj ce vasi politicari u švedskoj napravit i kakva je vaša kultura, ali mislim da u Hrvatskoj se ne moraš brinut da ćeš prdnut od straha kraj policajca. Ali čak i ako se isprdiš glasno, to će samo pokazat količinu neodgoja kojeg posjeduješ, a problem tu leži u tvojoj mami, koja se previše hvalila kod susjeda, a premalo te odgajala. ili barem preventivno šamarala.

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nikad-gore-policija-trazi-huligana-zbog-kojega-je-policajac-ostao-bez-oka/489285.aspx

Sudeci po ovom videu, svako bacanje stolica na policajce, baklji, se može okarakterizirati kao napad na službenu osobu, ugrožavanje službene djelatnosti, narušavanje javnog reda i mira, narušavanje zakona o navijačima i tako dalje.

Sve ih se može uhititi, preventivno pretuči u postaji/marici i onda lijepo objasnit zašto nije u redu gađati policiju bakljama (očito vise od jedne je bilo tamo), stolicama i pjevat "ubi drotove".

A croman, neznam kaj ce vasi politicari u švedskoj napravit i kakva je vaša kultura, ali mislim da u Hrvatskoj se ne moraš brinut da ćeš prdnut od straha kraj policajca. Ali čak i ako se isprdiš glasno, to će samo pokazat količinu neodgoja kojeg posjeduješ, a problem tu leži u tvojoj mami, koja se previše hvalila kod susjeda, a premalo te odgajala. ili barem preventivno šamarala.

Kako se nebi brinuo da prdnem od straha kraj policajca.Jel vidis da mlate ljude kad krenu prema WC-u.
To nema veze sa odgojom,sjecas se kraj skole kako si se usrao u gace kad su te ona 2 Srbina istukla.Ne vjerujem da te mama naucila da kakas u gace al kad je krenulo nisi mogao zaustaviti.
Nije me samarala,ali je koristila motku.

I smiri se malo djete.Nemoj govoriti ljudima da su idioti i da zelis da im se nesto lose dogodi samo zato sto izjavljuju misljenja koja su drugcija od tvojih.

00

49

Re: Prava istina

Mene nikad nisu Srbi istukli, niti imam ikad išta protiv njih, kao osoba.

Velika većina ljudi pripadnika srpske nacionalnosti koje ja znam, u vrijeme rata su ili bili djeca, ili mlađi tinejđeri, tako da oni sa time nemaju nekakve veze, pa me to ni ne dira.

Ali očite tebi smeta kad si spomenuo to, možda si ti jedan od onih velikih hrvata, van Hrvatske. (namjerno sam napisao malim slovom).

Nadam se da ce te jedan takav, Srbin, policajac, ili neki drugi "acab idiot" prebit, ili zabit, ili da ce ti netko tipa "Kerum" od kog ces posudit lovu slomit noge kad zdonkas, jer tek onda ces shvatit da pravila postoje.

Ovaj puta su pravila prekrsili i policajci i navijači. Sranje je pogodilo ventilator, nema tu nevinih, samo krivi i manje krivi.

00

50

Re: Prava istina

činjenica je da su veći dio navijača kao i dobar dio policije stoka... tko kaže drugačije, ili krivo misli ili laže. ne može mi nitko reći da policajac ne može razlikovati huligana od slučajnog prolaznika, a što se tiče "navijača", mislim da je svaki komentar suvišan, tu je svima sve jasno.

00