51

Re: Prava istina

Pravih BBB-a vise ni nema, ovo danas su nedorasle pubertetlije koje prebiju klinca jer im ne da 10 kuna,al samo ako ih ima barem 20.

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Mene nikad nisu Srbi istukli, niti imam ikad išta protiv njih, kao osoba.

Velika većina ljudi pripadnika srpske nacionalnosti koje ja znam, u vrijeme rata su ili bili djeca, ili mlađi tinejđeri, tako da oni sa time nemaju nekakve veze, pa me to ni ne dira.

Ali očite tebi smeta kad si spomenuo to, možda si ti jedan od onih velikih hrvata, van Hrvatske. (namjerno sam napisao malim slovom).

Nadam se da ce te jedan takav, Srbin, policajac, ili neki drugi "acab idiot" prebit, ili zabit, ili da ce ti netko tipa "Kerum" od kog ces posudit lovu slomit noge kad zdonkas, jer tek onda ces shvatit da pravila postoje.

Ovaj puta su pravila prekrsili i policajci i navijači. Sranje je pogodilo ventilator, nema tu nevinih, samo krivi i manje krivi.

Nisam ja ni rekao da ti imas sta protiv njih,oni su imali nesto protiv tebe cim su te onako prebili.
Sto se nadas da ce mi netko slomiti noge?Nemoj biti takav duso,budi fin,budi pokerpro.

Nemam nista protiv Srba,lijepi,zgodni cupavi ljudi.

00

Re: Prava istina

http://video.se.msn.com/watch/video/polisen-sparkar-demonstranten/ahcun95g

Evo i ovdje,kako covjek uziva,onako u prolazu boom u glavu.

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Na istoku je većina "stare" ekipe sa sjevera.

+++

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Bakljade su zakonom zabranjene. NEMA IH.

( baklje i ostala pirotehnicka sredstva trebala su biti  oduzeti pri ulasku na stadion, pa do bakljada nebi ni doslo)

00

56

Re: Prava istina

djuma napisao:

činjenica je da su veći dio navijača kao i dobar dio policije stoka... tko kaže drugačije, ili krivo misli ili laže. ne može mi nitko reći da policajac ne može razlikovati huligana od slučajnog prolaznika, a što se tiče "navijača", mislim da je svaki komentar suvišan, tu je svima sve jasno.

malo sutra

ma policiji je najbitnije napisati izvještaj. Obično pohvataju one koji ne bježe,otimaju se,dižu ruke i viču kako su nevini ( kao što jesu). Tada ih prebiju pendrecima, utrpaju u marice i u stanicu,kao što sam već rekao, nasumice,po facama određuju koga će kako kazniti ( pa se ti kasnije jebi; tvoja riječ protiv policajčeve). Svaka čast pojedincima i pravim momcima u policiji ali to je sve seljačka stoka koja je puno gledala američke filmove i čiji kvocijet inteligencije nije viši od sobne temperature.Država ih je najela,obukla,odškolovala,skinula sa traktora i sad će oni meni uvoditi red i mir. m dajjjjjjjjjjjjj

Nikakve to veze nema sa policijskm poslom i sl.

Pa pogledaj ove prometne policajce. Njihova svrha je isključivo puniti državni proračun, kažnjavanje za svijetla ili pojas, dok manijaci orgijaju po cestama. O sudstvu neću niti početi pričati.

U konačnici dolazimo do vrha,ovih idiota koji vode ovu državu od 90-tih,veleizdajnika,raspikuća i lopova.

I šta je onda jedna bakla naspram svemu tome.

00

57

Re: Prava istina

Ne volim odgovarati na ovakve teme, i neću braniti ni jednu stranu, nego ću samo napisati činenice...

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".

S druge pak strane razumijem ove koji su vidjeli kako policajci tuku lika koji je zapalio baklju, nemožeš samo gledati kako netko ubija drugog, i da ostaneš mrtav hladan.

Najveći je idiot ovaj s bakljom koji je sve zakuhao i tu bi trebalo uvesti neke zakone, da bi taj 5 put razmislio prije nego zapali baklju.

emab_rp napisao:

( baklje i ostala pirotehnicka sredstva trebala su biti  oduzeti pri ulasku na stadion, pa do bakljada nebi ni doslo)

A ovaj komentar moram prokomentirati jer je najgluplji ikad.

Zamisli ovu situaciju (malo je bolesna, ali poslužit će).
Uhvate pedofila kako siluje djete. I puste ga i kažu "da niste dijete pustili samo van, do toga nebi došlo".

Ako je nešto zabranjeno, onda se to nesmije raditi! A ne da bi netko to morao spriječiti.

BTW, zamisli kolko bi vremena trebalo da se provjere svi šupci od svih navijača, da bi bili sigurni da nema nijedne baklje na stadionu.

00

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Kazes da bi se prijavio u policajce samo kako bi mogao mlatiti ovakve.
Pa kad si takva faca sto ti treba pistolj i znacka.Odes na stadion i cim vidis da netko pravi probleme povuces ga na stranu i razvalis ga.
Naravno da to ne smijes.

Jebo vas zakon,cuj zakon kaze da ne smijes donijeti baklju na stadion,a budala.
I ako se baklja stvori na stadion glupsonovi krive huligane,pa valjda treba kriviti te morone koji osiguravaju i koji nisu sposobni pregledati te ljude.Na koji nacin ude 100 baklji svaki put na stadion.

Znaci od svih policajaca 50% njih su policajci jer vole moc pistolja i znacke a 50% njih je korumpirano.
Znaci pola njih su krivi sto su baklje na stadionu a pola njih mlate bakljase a jedini krivac sto su baklje gore su policajci.
Na kraju se dolazi do toga da policajce treba strjeljati.


Edit:Nema nista negativno u uzivanju moci pistonja i znacke.
       Nema nista negativno u korumpiranim ljudima(laka zarada za malo posla)
       Nema nista negativno u paljenju baklji na stadionima

croman ti si bog isus, kako san se iskida na sve tvoje postove. sve potpisujem.

bishie napisao:

Jedva cekam da netko vas najebe, ili da vam se nešto dogodi

iz tvojih rjeci se iscitava da si dobra i milosrdna osoba, Ne, sry lazem, bas se vidi da si isfrustriran ko pandur sto mlati 16ogodisnjaka  sa kapom na kojoj pise torcida i ima duvan ustima. Zasto ga mlati? pa jer ima 16 g i ima duvan ustima i  huligansku kapu na kojoj pise torcida.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prava istina

roba59 napisao:
emab_rp napisao:

( baklje i ostala pirotehnicka sredstva trebala su biti  oduzeti pri ulasku na stadion, pa do bakljada nebi ni doslo)

A ovaj komentar moram prokomentirati jer je najgluplji ikad.

Zamisli ovu situaciju (malo je bolesna, ali poslužit će).
Uhvate pedofila kako siluje djete. I puste ga i kažu "da niste dijete pustili samo van, do toga nebi došlo".

Ako je nešto zabranjeno, onda se to nesmije raditi! A ne da bi netko to morao spriječiti.

BTW, zamisli kolko bi vremena trebalo da se provjere svi šupci od svih navijača, da bi bili sigurni da nema nijedne baklje na stadionu.

onaj komentar je po meni sasvim na mjestu, one supke od navijaca treba pregledat i gotovo, nece niko unit 100 baklji unutra da to policija nezna, pa naravno da nece, znaju oni di supci drze baklje.

a ovo o pedofilu san zavarija jer si ti zadnji od koga san ocekvia takvu usporedbu ( haahahha) moga si dat usporedbu kako lopov krade auto pa ga uvate il nesto slicno, al dobro nema veze smile
Samo cu rec, policija ne stoji pedofilu pred vratima i pregledava ima li djece u kuci, ko sto je slucaj sa bakljama da to radi vjerojatno bi pedofil bio sprjecen u silovanju djeteta.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

60

Re: Prava istina

Da se razumjemo i da me se krivo ne protumači da sam ja za anarhiju i poticanje ovih debila od navijača. NE

I sam sam imao bezbroj neugodnih iskustava dok sam bio student u ZG. Nevjerojatno je što su te grupice imbecila u stanju napraviti.

Ja ovdje govorim o sustavu/državi koja je drek i zbog koje se sramim što sam hrvat. 70% ovih sranja je njihovo maslo. Jer ako u državi od 4 milje ljudi ne možeš izolirati šaku huligana i "zbrinuti ih". U 21 st. današenj informatike,telekomunikacija,sranja... možeš evidentirati i pratiti kada svaki hrvat ide na zahod, mi ne možemo šaku budala zatvoriti i ukloniti sa ceste.

A da ne govorim kako je mladima odavno poslan poruka da što si veći kreten,imbecil,agresivac,lopov,neznalica,neradnik... u ovakoj državi imaš veće šanse za uspjeh.

00

61

Re: Prava istina

chillin napisao:

a ovo o pedofilu san zavarija jer si ti zadnji od koga san ocekvia takvu usporedbu ( haahahha) moga si dat usporedbu kako lopov krade auto pa ga uvate il nesto slicno, al dobro nema veze smile
Samo cu rec, policija ne stoji pedofilu pred vratima i pregledava ima li djece u kuci, ko sto je slucaj sa bakljama da to radi vjerojatno bi pedofil bio sprjecen u silovanju djeteta.

Ma bio sam isfrustriran izjavom i htio sam da "jače" zvuči.

Komentar na tvoj komentar:
Znaš i sam da se nemože pregledat svaki čovjek temeljito. A i da se to radi, uvijek bi pojedinci našli načina kako baklju unijet na stadion. I da se temeljito pregledavaju svi, onda bi ljudi govorili, "ja više nejdem na utakmice, neće mene pregledavat ovaj peder policajac".

I dalje stojim iza svoje tvrdnje, ako je nešto zabranjeno, onda je to zabranjeno. A ne da ako se može spriječiti, tad više nije zabranjeno.

00

Re: Prava istina

roba59 napisao:

Ne volim odgovarati na ovakve teme, i neću braniti ni jednu stranu, nego ću samo napisati činenice...

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".

S druge pak strane razumijem ove koji su vidjeli kako policajci tuku lika koji je zapalio baklju, nemožeš samo gledati kako netko ubija drugog, i da ostaneš mrtav hladan.

Najveći je idiot ovaj s bakljom koji je sve zakuhao i tu bi trebalo uvesti neke zakone, da bi taj 5 put razmislio prije nego zapali baklju.

emab_rp napisao:

( baklje i ostala pirotehnicka sredstva trebala su biti  oduzeti pri ulasku na stadion, pa do bakljada nebi ni doslo)

A ovaj komentar moram prokomentirati jer je najgluplji ikad.

Zamisli ovu situaciju (malo je bolesna, ali poslužit će).
Uhvate pedofila kako siluje djete. I puste ga i kažu "da niste dijete pustili samo van, do toga nebi došlo".

Ako je nešto zabranjeno, onda se to nesmije raditi! A ne da bi netko to morao spriječiti.

BTW, zamisli kolko bi vremena trebalo da se provjere svi šupci od svih navijača, da bi bili sigurni da nema nijedne baklje na stadionu.

I ti onda meni pricas o najglupljem komentaru! svaka ti cast!
neznam kog vraga onda oni debili stoje ispred stadiona i "pregledavaju", onda oni tamo nisu potrebni!
al dobro svatko ima svoje misljenje!

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".
-da , policija je na stadionu zato da "tilta"! (da baca baklje i stolice natrag na navijace lol)

Zadnji popravljao emab_rp (03-05-2010 18:16:44)

00

63

Re: Prava istina

chillin, a tebe se ne vidi koliko si duboko se uvukao u cromanovu guzicu.
Ako tovar od 16 godina ima kapu torcide i duhan u ustima ima ga i zašto izmlatit, jer mu ocito
doma nisu objasnili da je protuzakonito za njega da puši, pa eto, to je preventivno i edukacijski.

U subotu na stadionu nije bilo nevinih navijača niti nevinih policajaca, svi su grješili, svi su napravili sranja i
svi su zajebali.

Ali gledaj to ovako, navijači su došli na stadion jer su htjeli, policajci jer im je to posao i jer moraju, zamisli da
odbiješ doći na stadion RADITI i dobiješ otkaz, kaj ćeš onda raditi?

A navijača nitko ne tjera na stadion, on može odabrati hoće ili neće. Odabrali su da su htjeli, makar su znali kaj se događa.

I croman, o cem ti pricas, tko je mene prebio za boga miloga?

00

64

Re: Prava istina

bishie napisao:

Ako tovar od 16 godina ima kapu torcide i duhan u ustima ima ga i zašto izmlatit, jer mu ocito
doma nisu objasnili da je protuzakonito za njega da puši, pa eto, to je preventivno i edukacijski.

Jebote bog

00

65

Re: Prava istina

ma to o bakljama je glupost...pa mene svaki put detaljno pretresu, zbilja neman pojma kako bi unio baklju, ali zna se kako se to radi, to je sve u dogovoru s upravama klubova- par dana prije tekme se unese na stadion.

ali i to s bakljama su dvostruka mjerila, npr. kada na nogometnoj utakmici navijači zapale baklju (btw. neman ništa protiv bakljade dapače ali naravno bez ubacivanja u teren i pretjerivanja) onda je to huliganizam a kada se baklja zapali na sljemenu na onoj idiotskoj utrci od skijanja onda je to ''spektakularna atmosfera'', smiješno...

moram priznat da sam i ja povjerova iz prve na izvještaje s utakmice ali kada sam pročitao link koji je nivea dao i ovdje šta se piše sada imam bitno drugčije viđenje pogotovo s obzirom da sam bio svjedok(pokušao spriječiti, pitao što rade, uhvatili me i rekli da šutim ili ću i ja najebat) premlaćivanja od strane policije zbog ničega.

ali naravno ne treba ni navijače posebno opravdavati, moramo biti svjesni da i među njima zbilja i ima pravih huligana ali po svemu sudeći ovo se moglo/moralo spriječiti


edit: Bishie ti si pacjent bolesni

Zadnji popravljao kiklop (03-05-2010 18:25:58)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

66

Re: Prava istina

bishie napisao:

Ako tovar od 16 godina ima kapu torcide i duhan u ustima ima ga i zašto izmlatit, jer mu ocito
doma nisu objasnili da je protuzakonito za njega da puši, pa eto, to je preventivno i edukacijski.

lol koja si ti moralna vertikala ovog foruma. i lol od kada je protuzakonito da momak od 16 godina puši...

bishie napisao:

U subotu na stadionu nije bilo nevinih navijača niti nevinih policajaca, svi su grješili, svi su napravili sranja i
svi su zajebali.

jel ovo po onoj staroj narodnoj...svi su isti...svi su krivi jednako...koje su ovo gluposti

bishie napisao:

Ali gledaj to ovako, navijači su došli na stadion jer su htjeli, policajci jer im je to posao i jer moraju, zamisli da
odbiješ doći na stadion RADITI i dobiješ otkaz, kaj ćeš onda raditi?

A navijača nitko ne tjera na stadion, on može odabrati hoće ili neće. Odabrali su da su htjeli, makar su znali kaj se događa.

lol impresioniran sam , kakve usporedbe. koji zaključci, koje pretpostavke...nisi normalan

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Prava istina

Zasto se nigdi ne prica da je pucano civilu u prsa?

Koja to policija na svitu u ulicnim neredima koristi bojne metke?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

68

Re: Prava istina

mislim da je ovdje najvaznija cinjenica da je na zutoj loptici objavljen neki novi clanak i nadam se da ce site opet ozivit  smile

00

69

Re: Prava istina

Ne postavljam se kao moralna vertikala, već pokušavam staviti na razmatranje moj vid stvari, uz argumentaciju.

Kiklop, znači, navijače je netko tjerao na stadion, oni su tamo bili po službenoj dužnosti, oni moraju biti tamo, kaj, ako dobe otkaz, kako ce osigurati si daljnju egzistenciju? Mislim da baš i nemaju neki odabir.

kiklop napisao:
bishie napisao:

U subotu na stadionu nije bilo nevinih navijača niti nevinih policajaca, svi su grješili, svi su napravili sranja i
svi su zajebali.

jel ovo po onoj staroj narodnoj...svi su isti...svi su krivi jednako...koje su ovo gluposti

Naravno da je tako, iako su BBB (ili ostali) nosili baklje na tekmu, iako znaju da je zabranjeno, sa ciljem paljenja istih, čime svjesno krše zakon, iako je policija imala očito problema sa disciplinom svojih pripadnika (prevelika brutalnost), iako su navijači masovno napadali "službene osobe", "kršili javni red i mir" i "sprečavali službene osobe u provedbi dužnost". A koliko znam, napad na policajca je kazneno dijelo.

I svi ti policajci su, kao i navijači, nečija djeca, nečiji roditelji, sinovi, kćeri, voljene osobe. Svi su oni ljudi, koji su zasrali.

zamorano11 napisao:

Zasto se nigdi ne prica da je pucano civilu u prsa?

Koja to policija na svitu u ulicnim neredima koristi bojne metke?

Igrom slucaja, jucer mi je spomenuo prijatelj, policajac, da Hrvatska policija nikad nije i nema opciju korištenja gumenih metaka.
Naime za to kako kaže, trebaju biti posebno prilagodljivi pištolji i ostalo oružje, znači trošak..

00

Re: Prava istina

zamorano11 napisao:

Zasto se nigdi ne prica da je pucano civilu u prsa?
Koja to policija na svitu u ulicnim neredima koristi bojne metke?

ono sto sam cuo je da su huligani upali i otvorili vrata marice i napali policajce, izvlaceci ih van iz marice, pa je ovi spičija metak. Kad bi ovo bila istina sigurno da bi bilo opravdano, al uvjeren sam da je to daleko od istine.

bishie napisao:

chillin, a tebe se ne vidi koliko si duboko se uvukao u cromanovu guzicu.
Ako tovar od 16 godina ima kapu torcide i duhan u ustima ima ga i zašto izmlatit, jer mu ocito
doma nisu objasnili da je protuzakonito za njega da puši, pa eto, to je preventivno i edukacijski.
U subotu na stadionu nije bilo nevinih navijača niti nevinih policajaca, svi su grješili, svi su napravili sranja i
svi su zajebali.
Ali gledaj to ovako, navijači su došli na stadion jer su htjeli, policajci jer im je to posao i jer moraju, zamisli da
odbiješ doći na stadion RADITI i dobiješ otkaz, kaj ćeš onda raditi?
A navijača nitko ne tjera na stadion, on može odabrati hoće ili neće. Odabrali su da su htjeli, makar su znali kaj se događa.
I croman, o cem ti pricas, tko je mene prebio za boga miloga?

neznan jesi ti ikad ima 15-16 godina pa brija na nekakav djir. Sasvim je normalno da lik koji ima 16 zaglumi navijaca i strpa duvan usta i glumi facu. Jebiga, mlad je, njufer je, mora se nekako dokazat, to je sve odrastanje. Po tvojim reakcijama cisto sumnjan da si ikad proba cigaretu, a kamoli alkohol il nesto gore, no samo da znas ako ti niko nije reka do sada, normalno da cinis pizdarije i eksperimentiras kad si mlad, to mozda ne pise u knjigama koje citas od svoje 12-te zatvoren u 4 zida.

A ono sa cromanom, necu komentirat, jer davat podrsku nekome za post, moze se zakljucit onda da se pola foruma uvlaci u guzicu ljudima koje ne poznaju. Ja se nikad nikome nisam uvlacio u guzicu niti ocu, a kad vec kazes da san se uvuka cromanu to tek nema potrebe  komentirat, pogleaj postove pa ces svatit da se sa cromanom slazem jedino u pokeru, i evo u ovome, jer je napisa brutalno dobre postove .
A ti si taj koji se pari  koda se uvlaci u guzu nekome, mislim fizicki jer po tvojim stavovima veliki si gay. Ili to ili staljinist

EDIT: nisam te quato za onaj dio gdje govoris o tome kako navijace niko nije tjerao na stadion, svi pricaju kako se trebaju vratit navijaci, ljutibetlji nogometa i citave obitelji na stadion (nije da su obitelji ikad bile, jer 80ih je bio veliki kaos na stadionima, 90ih jos veci, a danas znamo kakva je situacija), a ti govoris kako najbolje da nitko ne dolazi na utakmice    ... dobroooo

Zadnji popravljao chillin (03-05-2010 18:52:31)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prava istina

zamorano11 napisao:

Zasto se nigdi ne prica da je pucano civilu u prsa?

Koja to policija na svitu u ulicnim neredima koristi bojne metke?

pištolj je sam opalio!   roll  , kao i svaki put kad oni naprave sranje

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Igrom slucaja, jucer mi je spomenuo prijatelj, policajac, da Hrvatska policija nikad nije i nema opciju korištenja gumenih metaka.
Naime za to kako kaže, trebaju biti posebno prilagodljivi pištolji i ostalo oružje, znači trošak..

I šta reć na to  neutral

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prava istina

zamorano11 napisao:
bishie napisao:

Igrom slucaja, jucer mi je spomenuo prijatelj, policajac, da Hrvatska policija nikad nije i nema opciju korištenja gumenih metaka.
Naime za to kako kaže, trebaju biti posebno prilagodljivi pištolji i ostalo oružje, znači trošak..

I šta reć na to  neutral

sta rec na to da se druzi  sa pandurima.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

74

Re: Prava istina

http://www.youtube.com/watch?v=w2Ejfdgnt-g

ovaj link može poslužiti kao(doduše indirektni) dokazni materijal protiv policije

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Prava istina

chillin napisao:
zamorano11 napisao:
bishie napisao:

Igrom slucaja, jucer mi je spomenuo prijatelj, policajac, da Hrvatska policija nikad nije i nema opciju korištenja gumenih metaka.
Naime za to kako kaže, trebaju biti posebno prilagodljivi pištolji i ostalo oružje, znači trošak..

I šta reć na to  neutral

sta rec na to da se druzi  sa pandurima.

Nisan mislia na to, nego na ovo da predstavlja trosak, pa se zbog toga nema oruzje sa gumenim mecima.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00