Re: Prava istina

znan ja na sta si ti mislia, al mora san ja rec svoje    roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

77

Re: Prava istina

Ah cuj, u drustvu nase policije se desavaju cudesne stvari..
Djeca padaju na sanduk pa dobiju ovakve ozljede
http://img88.imageshack.us/img88/2204/ddddva.jpg

Uploaded with ImageShack.us
pistolji sami pucaju.. Jebeno je to..

00

78

Re: Prava istina

@chillin

nisam te quato za onaj dio gdje govoris o tome kako navijace niko nije tjerao na stadion, svi pricaju kako se trebaju vratit navijaci, ljutibetlji nogometa i citave obitelji na stadion (nije da su obitelji ikad bile, jer 80ih je bio veliki kaos na stadionima, 90ih jos veci, a danas znamo kakva je situacija), a ti govoris kako najbolje da nitko ne dolazi na utakmice    ... dobroooo

Ja samo kažem, da navijači koji su došli su došli sa ODABIROM da dođu, a policajci da su došli po DUŽNOSTI, njih nitko nije pitao, hoćete li biti tamo ili ne.

Mene cisto zaboli hoćeš li ti sa curom doći na stadion, ili ja sa dečkom, ili croman sa kerumom. Ako dolazis, dolazis svojom voljom, jer je to opcionalna radnja, nije od egzistencijalne važnosti.

neznan jesi ti ikad ima 15-16 godina pa brija na nekakav djir. Sasvim je normalno da lik koji ima 16 zaglumi navijaca i strpa duvan usta i glumi facu. Jebiga, mlad je, njufer je, mora se nekako dokazat, to je sve odrastanje. Po tvojim reakcijama cisto sumnjan da si ikad proba cigaretu, a kamoli alkohol il nesto gore, no samo da znas ako ti niko nije reka do sada, normalno da cinis pizdarije i eksperimentiras kad si mlad, to mozda ne pise u knjigama koje citas od svoje 12-te zatvoren u 4 zida.

U nedostatku argumenata, ti si predocujes kakva sam ja osoba, potpuno krivo naravno, te pokusavas me diskreditirati nekim opisima moje ličnosti.
1. Ne pušim, dim mi smrdi i odbojno mi je uvlačenje vrelog dima u tijelo. Nikad nisam ni zapalio.
2. Smatram da sam puno toga vidio, napravio i posjetio, a knjige te mogu samo obogatiti, nikako osiromašiti.
3. Nemoraš eksperimentirati sa drogama da bi znao da su loše, nemoraš probat da je vruće, jer znaš da ćeš se opeći.
4. Neznam kakvi su ti to "gay" ili "staljinistički" stavovi, ali s obzirom da se staljin iznimno rigorozno borio protiv homoseksualizma, mislim da ti stavovi baš i nisu isti. A onako, odokativno, mislim da bi se "gay" stavovi više zalagali za jednakost i slobodu, nego staljinistički, pa baš i ne razumijem kaj želiš time reći.

emab_rp napisao:
zamorano11 napisao:

Zasto se nigdi ne prica da je pucano civilu u prsa?

Koja to policija na svitu u ulicnim neredima koristi bojne metke?

pištolj je sam opalio!   roll  , kao i svaki put kad oni naprave sranje

Koliko je poznato, bilo je u novinama, policajac je izvadio pištolj (što ima pravo ukoliko smatra da mu je ugrožen život) ili s namjerom da puca u zrak kako bi smirio rulju, na što ga je taj prostrijeljeni lik napao bocom i htio mu izbiti pištolj iz ruke.

Sad.. tko zna kaj je bilo tocno

00

79

Re: Prava istina

zamorano11 napisao:
chillin napisao:
zamorano11 napisao:

I šta reć na to  neutral

sta rec na to da se druzi  sa pandurima.

Nisan mislia na to, nego na ovo da predstavlja trosak, pa se zbog toga nema oruzje sa gumenim mecima.

Mislim da nečiji posao nema veze sa time kakva je ta osoba.
Pa družim se i sa nekim kockarima, kaj niste vi kockari????

Ako ćemo se tako demonizirati, di ćemo završiti.

00

Re: Prava istina

puno tu ljudi ne radi svoj posao kako triba.

nije mi jasno kako ti strasni huligani mogu bit na utakmicama ako policija radi svoj posao

također, ako postoji video nadzor, ka sta se vidi na ovoj snimci od maloprije, zar nije pametnije tim putem identificirat covika, i sutra , kad bude manje nabrijana atmosfera, doć mu doma i obavit sve prijave i slicne stvari.

ok, baklje nisu dozvoljene.. slazem se, al isto tako nisu dozvoljene na sljemenu, na pirevima i slicnim manifestacijama pa se to ne tretira kao tako strasna stvar da je potrebna hitna policijska intervencija

zakon samo treba provodit kako spada i ne bi imali ni ovakvih problema, ni ovakvih diskusija. jer dok god su oni koji trebaju provodit zakone korumpirani, ne mozemo ni ocekivat da ce se ista pametnoga postic na tom pitanju.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

81

Re: Prava istina

policija i navijaci su ionako stoka jedna veca od druge, zao mi je jedino ljudi koji su se tamo nasli ni krivi ni duzni pa pokupili batine ili od jednih ili od drugih

navijaci su apsolutno ista kita ko i policija, isfrustrirani debili koji nerijetko bez razloga napadaju slabije od sebe
call nine whine whine

I na kraju bude " HARAŠO"
00

82

Re: Prava istina

bishie napisao:

Ja samo kažem, da navijači koji su došli su došli sa ODABIROM da dođu, a policajci da su došli po DUŽNOSTI, njih nitko nije pitao, hoćete li biti tamo ili ne.

zbilja te ne kužim, logika ti je skroz pogrešna...pa naravno da su došli s odabirom, ali to ne znači da ih ovi zbog toga mogu pribit , wtf???!
ako ćemo tako, pa ni te policajce nitko nije tira da budu policajci...njihova odluka njihov teret

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Prava istina

nemogu oni njega identificrat preko kamere, ko ce znat ko je i sto je on. Oni ga posilje utakmice na izlazu docekaju i odvedu. To je glavni razlog zbog kojeg mora postojat zrno sumnje da je ovo sve iscenirano kako bi se dala poruka hrvatskom puku da im nije pametno izlazit na ulice. Znaju oni da to nisu huligani, svi smo vidjeli sto su profeseori radili u grckoj, a logicno je da oni nisu huligani ..
Ljudi koji izadju na ulice i rade sranja da privucu paznju na malog covjeka su ljudi koji ne zele da ih se jebe u zdrav mozak, a ne huligani, i takvoj masi je nasa vlada ovim cinom zeljela dat doznanja da im to ne pada na pamet.

bishie aj pls pisi da te razumin,  ja uopče neznan koje su to neke čudne riči sta ti govoriš . ja sam vlaj bez vokabulara.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prava istina

Bishie tebi je sve do Kosova ravno.
Ti si kvalificiran za ludnicu.
Isto tako mislim da si zaljubljen u mene,ne znam zasto me stalno spominjes,i onda kad ja nemam nikakve veze s postom koji pises.

Ocita stvar je da policajci iskoristavaju moc koju imaju i da je pola njih korumpirano,tu nema sta diskutirati.

00

85

Re: Prava istina

kiklop napisao:
bishie napisao:

Ja samo kažem, da navijači koji su došli su došli sa ODABIROM da dođu, a policajci da su došli po DUŽNOSTI, njih nitko nije pitao, hoćete li biti tamo ili ne.

zbilja te ne kužim, logika ti je skroz pogrešna...pa naravno da su došli s odabirom, ali to ne znači da ih ovi zbog toga mogu pribit , wtf???!
ako ćemo tako, pa ni te policajce nitko nije tira da budu policajci...njihova odluka njihov teret

Odluka je njihov posao. Njihov posao je provođenje javnog reda i mira, a ne tučnjave sa hrpom ljudi koji nemaju pametnijeg posla.

Ne kažem ja da su oni svojevoljno došli i da ih se mora pretući, ali isto tako taj policajac kojem je bačen topovski udar u lice, ima i ženu i dvoje djece ako se dobro sjećam.

Navijači mogu birati, hoćemo li ići na tekmu visokog rizika, ili nećemo. Nisu zavrijedili da ih netko pretuče čisto jer su tamo bili, ali jebiga, krivo mjesto u krivo vrijeme.

Ja sam skoro otišao na tekmu, na istok, pokraj dijela ekipe koje sam vidio na jednom videu, ali sam otkazao, ne isplati se riskirat batine. I dobro sam odlucio

00

86

Re: Prava istina

butko napisao:

policija i navijaci su ionako stoka jedna veca od druge, zao mi je jedino ljudi koji su se tamo nasli ni krivi ni duzni pa pokupili batine ili od jednih ili od drugih

navijaci su apsolutno ista kita ko i policija, isfrustrirani debili koji nerijetko bez razloga napadaju slabije od sebe
call nine whine whine

+1

00

87

Re: Prava istina

bishie napisao:

Nisu zavrijedili da ih netko pretuče čisto jer su tamo bili, ali jebiga, krivo mjesto u krivo vrijeme.

I ja kazem za onog sto je bez oka osto, jebatga...

00

Re: Prava istina

bishie napisao:
kiklop napisao:
bishie napisao:

Ja samo kažem, da navijači koji su došli su došli sa ODABIROM da dođu, a policajci da su došli po DUŽNOSTI, njih nitko nije pitao, hoćete li biti tamo ili ne.

zbilja te ne kužim, logika ti je skroz pogrešna...pa naravno da su došli s odabirom, ali to ne znači da ih ovi zbog toga mogu pribit , wtf???!
ako ćemo tako, pa ni te policajce nitko nije tira da budu policajci...njihova odluka njihov teret

Odluka je njihov posao. Njihov posao je provođenje javnog reda i mira, a ne tučnjave sa hrpom ljudi koji nemaju pametnijeg posla.

Ne kažem ja da su oni svojevoljno došli i da ih se mora pretući, ali isto tako taj policajac kojem je bačen topovski udar u lice, ima i ženu i dvoje djece ako se dobro sjećam.

Navijači mogu birati, hoćemo li ići na tekmu visokog rizika, ili nećemo. Nisu zavrijedili da ih netko pretuče čisto jer su tamo bili, ali jebiga, krivo mjesto u krivo vrijeme.

Ja sam skoro otišao na tekmu, na istok, pokraj dijela ekipe koje sam vidio na jednom videu, ali sam otkazao, ne isplati se riskirat

batine. I dobro sam odlucio

wooow..dobro da si ostao doma..
kad je to netko nekoga istukao na istoku da se ti tolko bojis?riskirat batine..ides ti vikendom van na cugu?mislim da nebi smio jer riskiras batine..

00

89

Re: Prava istina

emab_rp napisao:

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".
-da , policija je na stadionu zato da "tilta"! (da baca baklje i stolice natrag na navijace lol)

Jesi se ti uopče stavio u njihovu situaciju?

00

90

Re: Prava istina

antoniob napisao:

wooow..dobro da si ostao doma..
kad je to netko nekoga istukao na istoku da se ti tolko bojis?riskirat batine..ides ti vikendom van na cugu?mislim da nebi smio jer riskiras batine..

Ne nego sam rekao da mi nogomet ionako nije zanimljiv sport, niti me imalo interesira, htio sam ic malo sa ekipom, ali to je njihov đir, ne moj.

Na drukčija gostovanja idemo, nogomet me ne zanima.

00

Re: Prava istina

roba59 napisao:
emab_rp napisao:

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".
-da , policija je na stadionu zato da "tilta"! (da baca baklje i stolice natrag na navijace lol)

Jesi se ti uopče stavio u njihovu situaciju?

Naravno da kao covjek u sebi pomislis, jebo mater svoju taj ce klinjo na mene bacati stolicu,moram ga nauciti reda ali on tako ne smije razmisljati.
On ima jako vazan posao i mora ga raditi na pravi nacin.
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve.
Ako ne mozes imati povjerenja u njega i ako on nece donositi prave odluke nije dobro.

00

92

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Naravno da kao covjek u sebi pomislis, jebo mater svoju taj ce klinjo na mene bacati stolicu,moram ga nauciti reda ali on tako ne smije razmisljati.
On ima jako vazan posao i mora ga raditi na pravi nacin.
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve.
Ako ne mozes imati povjerenja u njega i ako on nece donositi prave odluke nije dobro.

+1

Tesko je ostat hladan, ali oni dobivaju placu da profesionalno rade taj posao i da ostanu hladni u takvim stresnim situacijama...

00

93

Re: Prava istina

evo vam pa se nabrijavajte big_smile
http://www.imdb.com/title/tt0434409/

Zadnji popravljao Brky (03-05-2010 19:47:30)

00

94

Re: Prava istina

croman19 napisao:

[
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve

+1, this.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

95

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Naravno da kao covjek u sebi pomislis, jebo mater svoju taj ce klinjo na mene bacati stolicu,moram ga nauciti reda ali on tako ne smije razmisljati.
On ima jako vazan posao i mora ga raditi na pravi nacin.
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve.
Ako ne mozes imati povjerenja u njega i ako on nece donositi prave odluke nije dobro.

Slažem se ja s tim. I ne branim ih. Samo velim da je teško ostati hladan kad te emocije preplave.

Ljudi, pa pokeraši smo. Mi bi najbolje od svih trebali znati da se nemože ostati hladan kad te emocije preplave (tilt). Kad mi tiltamo, nama se odbija od plače, pa svejedno tiltamo i teško se kontroliramo.
Vjerujem da je njima još teže pošto će im plača ostati ista.

00

96

Re: Prava istina

Teško je reći koju protiv policije, a da te ne proglase huliganom, no zbog svih nevinih i pretučenih, ostaje iskrena žal što organi reda i mira i ovaj put nisu postupili prema vlastitim uputama. Uz malo takta i osjećaja dojam je da su se mučne scene mogle izbjeći, a huligane se moglo i trebalo izdvojiti na izlazu iz stadiona.

sa sportneta http://www.sportnet.hr/kolumne/396497/n … ava-titula

00

Re: Prava istina

roba59 napisao:
emab_rp napisao:

Zamisli da si ti policajac, i dodjes na jednu takvu utakmicu "smirivat strasti" i  wink poleti jedna stolica prema tebi. Što bi napravio? Sigurno bi "stiltao".
-da , policija je na stadionu zato da "tilta"! (da baca baklje i stolice natrag na navijace lol)

Jesi se ti uopče stavio u njihovu situaciju?

Vidim da si se ti stavio u njihovu situaciju i da razmisljas kao "pravi hrvatski policajac"!  wink

Zadnji popravljao emab_rp (03-05-2010 20:08:32)

00

98

Re: Prava istina

...pa policijaci su jednon trenu borili za zivot fala bogu da ce mlatit sve zivo sa bilo cim da se spase,osin pistoljima naravno...a ovoga sta ih je posla samo radi jedne baklje triba prijevremeno umirovit...

00

Re: Prava istina

roba59 napisao:
croman19 napisao:

Naravno da kao covjek u sebi pomislis, jebo mater svoju taj ce klinjo na mene bacati stolicu,moram ga nauciti reda ali on tako ne smije razmisljati.
On ima jako vazan posao i mora ga raditi na pravi nacin.
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve.
Ako ne mozes imati povjerenja u njega i ako on nece donositi prave odluke nije dobro.

Slažem se ja s tim. I ne branim ih. Samo velim da je teško ostati hladan kad te emocije preplave.

Ljudi, pa pokeraši smo. Mi bi najbolje od svih trebali znati da se nemože ostati hladan kad te emocije preplave (tilt). Kad mi tiltamo, nama se odbija od plače, pa svejedno tiltamo i teško se kontroliramo.
Vjerujem da je njima još teže pošto će im plača ostati ista.

Istina,samo je velika razlika u posljedicama koje nase tiltanje i njovo tiltanje daje.Mi gubimo lovu a oni naprave covjeka invalidom.
Ako je zakon da se covjek koji unese baklju pritvori,pritvori,pritvorite ga,ako je zakon da policajac ne smije bespotrebno koristiti silu a to napravi pritvori ga.Naravno da ga nece pretvoriti i naravno da covjek koji je ispalio metak u prsa covjeka nece cak ni izgubiti posao jebote.
Taj covjek kad sutra dode u ured ljudi ce mu pljeskati i govoriti da je to pravi nacin kako se postupa s tim balavcima.

Ako ja tebe stejkam i potpisemo ugovor da ako ikad tiltas prestaje stejkanje i ako ti to napravis dat cu ti "otkaz".
Zasto se  ovim policajcima ne daje otkaz kad "tiltaju" a sigurno imaju ugovore gdje pise da ne smiju "tiltati".

00

100

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Naravno da kao covjek u sebi pomislis, jebo mater svoju taj ce klinjo na mene bacati stolicu,moram ga nauciti reda ali on tako ne smije razmisljati.
On ima jako vazan posao i mora ga raditi na pravi nacin.
Ako covjek takve moci pocne iskoristavati svoju moc situacija postaje zajebana za sve.
Ako ne mozes imati povjerenja u njega i ako on nece donositi prave odluke nije dobro.

+1

Ako već i baci tu stolicu nazad na onog tko ga je gađao, ali čemu brutalno premlačivanje onih koji su se tamo našli ni kivi ni dužni. Ovo nije prvi put da policija prekomjerno primjenjuje silu i "provocira" sranja tamo gdje ih nebi trebalo bit, a bojim se ne ni zadnji.

Unošenje baklji na stadion je zakonom zabranjeno, i sukladno tom zakonu bi one koji ih unose trebalo i kaznit, a ne ih skoro ubit. Isto tako je i zabranjeno vozit auto pijan, pa ako policija zaustavi auto u kojem je pola ekipe pijano jel ih onda sve trebaju izvuć van i nalemat ih zato sto su pijani?

Inače nemam ništa protiv policije, ljudi rade svoj posao kao i svi drugi, ali u subotu bi bilo bolje da ga nisu ni radili jer ga nisu radili kako treba, a njihove greške se skupo plaćaju.

00