101

Re: Prava istina

croman19 napisao:

Istina,samo je velika razlika u posljedicama koje nase tiltanje i njovo tiltanje daje.Mi gubimo lovu a oni naprave covjeka invalidom.
Ako je zakon da se covjek koji unese baklju pritvori,pritvori,pritvorite ga,ako je zakon da policajac ne smije bespotrebno koristiti silu a to napravi pritvori ga.Naravno da ga nece pretvoriti i naravno da covjek koji je ispalio metak u prsa covjeka nece cak ni izgubiti posao jebote.
Taj covjek kad sutra dode u ured ljudi ce mu pljeskati i govoriti da je to pravi nacin kako se postupa s tim balavcima.

Ako ja tebe stejkam i potpisemo ugovor da ako ikad tiltas prestaje stejkanje i ako ti to napravis dat cu ti "otkaz".
Zasto se  ovim policajcima ne daje otkaz kad "tiltaju" a sigurno imaju ugovore gdje pise da ne smiju "tiltati".

Shvačam ja to. I slažem se da je to trebalo prije spriječiti. Samo velim kad su već izbili neredi, nije bilo načina da se zaustave.

00

102

Re: Prava istina

U takvim situacijama se vjerojatno tesko kontrolirat.. Ali prije cu opravdat pijane navijace koji vide kako im udaraju prijatelja, nego profesionalce, koji su prosli ipak neke obuke i moraju se kontrolirat u takvim situacijama

00

103

Re: Prava istina

glupo šta ne poker forumu strateške rasprave zjape prazne a rasprava o hrpi debila koja "bi život dala" za klub koji igra u najjadnijoj ligi na svijetu ima preko 100 odgovora u manje od 24h... +1 za OP

00

104

Re: Prava istina

butko onaj post na drugoj strani wink  +1
croman19

Pa kad si takva faca sto ti treba pistolj i znacka.Odes na stadion i cim vidis da netko pravi probleme povuces ga na stranu i razvalis ga.
Naravno da to ne smijes.

Vidis da tebi neke stavri nece biti nikad jasne jer za njih treba malo pameti.
Razlika izmedu premlacivanja kad si policajac i kad nisi je da je ovo potonje (mozda malo teska rijec za tebe->drugo) nezakonito

bishie

to će samo pokazat količinu neodgoja kojeg posjeduješ, a problem tu leži u tvojoj mami, koja se previše hvalila kod susjeda, a premalo te odgajala. ili barem preventivno šamarala.

+1

00

105

Re: Prava istina

GmC napisao:

butko onaj post na drugoj strani wink  +1
croman19

Pa kad si takva faca sto ti treba pistolj i znacka.Odes na stadion i cim vidis da netko pravi probleme povuces ga na stranu i razvalis ga.
Naravno da to ne smijes.

Vidis da tebi neke stavri nece biti nikad jasne jer za njih treba malo pameti.
Razlika izmedu premlacivanja kad si policajac i kad nisi je da je ovo potonje (mozda malo teska rijec za tebe->drugo) nezakonito

bishie

to će samo pokazat količinu neodgoja kojeg posjeduješ, a problem tu leži u tvojoj mami, koja se previše hvalila kod susjeda, a premalo te odgajala. ili barem preventivno šamarala.

+1

WAT ti si upravo rekao da je premlacivanje od strane policije zakonito??

00

106

Re: Prava istina

Roba ona dva posta na strani 3
+1 fakat si sve na mjestu napisao
Ne volim se ni ja bas upletati u ovakve rasparave al me ponjelo zbog onog jadnog policajca...

Ovo nakon 3 strane nisam ni citao ne mogu vise

00

107

Re: Prava istina

zadnji post
Tilit da naravno da jesam da mi kolegi izbiju oko  a na mene bacaju baklje i stolice
premlatio bi ih na smrt

00

108

Re: Prava istina

jebo te jadni policajac, a nije te ponjelo zbog jadnih ljudi koji su dobili batine od takvih jadnih policajaca, koji jedva cekaju ovako nesta da pendrekom mogu lijecit svoje komplekse.. Ali to je zakonito naravno

00

109

Re: Prava istina

GmC napisao:

zadnji post
Tilit da naravno da jesam da mi kolegi izbiju oko  a na mene bacaju baklje i stolice
premlatio bi ih na smrt

koga to njih?djecu,zene i starije?jer se hulgane moglo i na drugi nacin..fino odvedu tih 20,30 ljudi i mlate ih u marici,pa u celiji..tako to oni rade..ali tasto su morali stradati neduzni ljudi?

00

110

Re: Prava istina

GmC napisao:

zadnji post
Tilit da naravno da jesam da mi kolegi izbiju oko  a na mene bacaju baklje i stolice
premlatio bi ih na smrt

Cudno je ustvari kako cromanu govoris da je glup, a ovdje se lijepo vidi nivo na kojem razmisljas..

Sta bi napravio da ti prijatelja prebiju na mrtvo ime jer je zapalio baklju, ili jos gore, jer je samo bio kraj ovoga sto je zapalio baklju?

00

111

Re: Prava istina

GmC napisao:

butko onaj post na drugoj strani wink  +1
croman19

Pa kad si takva faca sto ti treba pistolj i znacka.Odes na stadion i cim vidis da netko pravi probleme povuces ga na stranu i razvalis ga.
Naravno da to ne smijes.

Vidis da tebi neke stavri nece biti nikad jasne jer za njih treba malo pameti.
Razlika izmedu premlacivanja kad si policajac i kad nisi je da je ovo potonje (mozda malo teska rijec za tebe->drugo) nezakonito

bishie

to će samo pokazat količinu neodgoja kojeg posjeduješ, a problem tu leži u tvojoj mami, koja se previše hvalila kod susjeda, a premalo te odgajala. ili barem preventivno šamarala.

+1

Ti se bojis svoje sjene covjece,nemam ja sta s tobom pricati.

00

112

Re: Prava istina

Tilt napisao:
GmC napisao:

zadnji post
Tilit da naravno da jesam da mi kolegi izbiju oko  a na mene bacaju baklje i stolice
premlatio bi ih na smrt

Cudno je ustvari kako cromanu govoris da je glup, a ovdje se lijepo vidi nivo na kojem razmisljas..

Sta bi napravio da ti prijatelja prebiju na mrtvo ime jer je zapalio baklju, ili jos gore, jer je samo bio kraj ovoga sto je zapalio baklju?

iza zatvorenih vrata se uvijek pendrecilo i uvijek ce se..

00

113

Re: Prava istina

Ljudi kako jebeno ne kuzite.. POLICAJCI NE SMIJU UDARAT SVE STO SE KRECE mogu bit ljuti, razjebani zbog toga sto im je kolega izgubio oko, al jebote odkud im pravo da stoje i udaraju redom ljude koji trce kraj njih.. Oni primaju placu za svoj posao, i primaju jebenu placu da ostanu hladni u takvim trenutcima...

Cudno je samo kako GMC i ostali lijepo govore kako bi pobili sve da im prijatelju izbiju oko.. To je opravdano naravno.. A uopce ne razmisljaju kako se osjecaju ovi sto vide kad im prijatelja cipelare i pendrece iz cista mira, jel oni moraju bit smireni? oni ne smiju popizdit? Razlika je ta sto policajci MORAJU ostat smireni jer im je to jebeni posao... A ako se ne varam oni su prvi poceli pendrecit i cipelarit sto je dovelo da rulja popizdi, sto je dovelo da ovaj ostane bez oka..

00

114

Re: Prava istina

sad sam sebe poricem ali ne mogu preko ovog pametnog tilta preci
@Tilt
Pito bih frenda zasto je bio tolika budala da na utakmici zapali baklju? U ostalom s takvim budalama se ne druzim
@croman
mislim da sam smo svi vec davno raskrstili s tobom.
@antonio
a sta ćeš, svi koji su isli na utakmicu morali su znati za taj rizik...on je uvijek postojao jer svi zanju da huligani rade sranje

neda mi se vise s vama prepucavati
ja sam dokazao sto sam htio
zadnji post!

00

115

Re: Prava istina

GmC napisao:

sad sam sebe poricem ali ne mogu preko ovog pametnog tilta preci
@Tilt
Pito bih frenda zasto je bio tolika budala da na utakmici zapali baklju? U ostalom s takvim budalama se ne druzim
@croman
mislim da sam smo svi vec davno raskrstili s tobom.
@antonio
a sta ćeš, svi koji su isli na utakmicu morali su znati za taj rizik...on je uvijek postojao jer svi zanju da huligani rade sranje

neda mi se vise s vama prepucavati
ja sam dokazao sto sam htio
zadnji post!

Dokazao si da si glup ko tocak i da se bojis svoje sjene.
Dokazao si da bi istukao nekog kad bi imao znacku,bez znacke nebi.

Zasto kazes da su svi raskrstili sa mnom kad se svi ovdje slazu sa mnom a tebi kazu da si u krivu,valjda su raskrstili s tobom.
Samo si se osramotio,ajd na spavanje.

00

116

Re: Prava istina

Da, znao sam da ces napisat da se s takvima ne druzis, zato sam te i pitao, sta bi napravio da su ti udarali prijatelja koji je stajao kraj ovoga sto je upalio baklju

00

117

Re: Prava istina

Tilt napisao:

primaju jebenu placu da ostanu hladni u takvim trenutcima

Mislim da im je plača mizernih 6k kuna...

00

Re: Prava istina

Tilt napisao:

Da, znao sam da ces napisat da se s takvima ne druzis, zato sam te i pitao, sta bi napravio da su ti udarali prijatelja koji je stajao kraj ovoga sto je upalio baklju

on se ne druzi ni s onima koji stoje kraj tih koji pale baklje

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prava istina

Alai napisao:

glupo šta ne poker forumu strateške rasprave zjape prazne a rasprava o hrpi debila koja "bi život dala" za klub koji igra u najjadnijoj ligi na svijetu ima preko 100 odgovora u manje od 24h... +1 za OP

zato jer u ovom topicu ima bezbroj stajališta, a u vezi strategije odigranja handa ima dvije tri. (max.!!!)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

120

Re: Prava istina

gledajte otvoreno..ako vec ne gledate..tuklji sve u kaficima nakon tekme..

00

Re: Prava istina

antoniob napisao:

gledajte otvoreno..ako vec ne gledate..tuklji sve u kaficima nakon tekme..

ma.. gledan dvi minute... prestrasno je.. ovaj iz policije prica kako je hitna dosla sat i nesto nakon sto je covik propucan.. kao nisu ni primjetili da je propucan..

ma.. lakrdija

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

122

Re: Prava istina

LOL ni on a ni policajci nisu znali da je propucan, ovo je nešto najgluplje što sam čuo u zadnje vrijeme...

00

123

Re: Prava istina

Mislio sam da je ovaj Blazicko supak ali stvarno super lik,danas je sve super rekao.I onaj do njega cupavi pametno prica.Jedini koristio mozak.

00

124

Re: Prava istina

hahahah nisu skuzili da je lik JEBENO PROPUCAN POSRED PRSA

00

125

Re: Prava istina

nacelnik je fino izbjegavao odgovoriti sto se desilo u rotoru na sjevernoj tribini..i zasto su tukli ljude po kaficima..
propucani mladic se nije zalio na bol..steta sto ima prozirnu krv pa se sat i pol nije vidjelo na majici..
sramota..

00