126

Re: Prava istina

Kao i uvijek kad nasa draga policija operira, mozes se samo smijat od njihovih objasnjenja.. Sto je najsmjesnije, iliti najzalosnije, to su njihova sluzbena stajalista.. hahahaahahahh

00

Re: Prava istina

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nemi … 89441.aspx

00

Re: Prava istina

Očito da su ovdje policajci isprovocirani od strane huligana (koji sjede sa strane i gledaju utakmicu) i da jedino ispravno što su mogli napravit je izudarat ih pendrekom... ali treba im dat i veće ovlasti, zašto bi samo pendrekom udarali kad mogu i bejzbol palicama, zašto ne bi pucali ovakvima u noge da slučajno ne pobjegnu?!?

00

129

Re: Prava istina

Tilt napisao:

Ljudi kako jebeno ne kuzite.. POLICAJCI NE SMIJU UDARAT SVE STO SE KRECE mogu bit ljuti, razjebani zbog toga sto im je kolega izgubio oko, al jebote odkud im pravo da stoje i udaraju redom ljude koji trce kraj njih.. Oni primaju placu za svoj posao, i primaju jebenu placu da ostanu hladni u takvim trenutcima...

Cudno je samo kako GMC i ostali lijepo govore kako bi pobili sve da im prijatelju izbiju oko.. .....

prestani se trudit vise da ista objasnis. wink

croman19 napisao:

Mislio sam da je ovaj Blazicko supak ali stvarno super lik,danas je sve super rekao.I onaj do njega cupavi pametno prica.Jedini koristio mozak.

ja ne podnosin prasicka  roll  ide mi na zivce sto drka na messija i totalno je pristran dok vodi utakmicu, tako da kad gledan dinamo hajduk stavin na mute ko miso kovac big_smile   .

Al u subotu je dobrih baza pobaca, al ipak je most epic izjava jozinovica poslije utakmice " ovo je bila jedna jako dobra utakmica "

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

130

Re: Prava istina

chillin napisao:

ja ne podnosin prasicka  roll  ide mi na zivce sto drka na messija i totalno je pristran dok vodi utakmicu, tako da kad gledan dinamo hajduk stavin na mute ko miso kovac big_smile   .
"

Zadnji popravljao Tilt (04-05-2010 13:35:38)

00

Re: Prava istina

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poli … 89503.aspx

Potpis.
00

132

Re: Prava istina

Tilt napisao:
chillin napisao:

ja ne podnosin prasicka  roll  ide mi na zivce sto drka na messija i totalno je pristran dok vodi utakmicu, tako da kad gledan dinamo hajduk stavin na mute ko miso kovac big_smile   .
"

hahahaha  a jebiga, nemoze se ostat ravnodusan na ovo tongue . Neznan kako nije komentira huligane sta su bacali ove ostre papirice smile

al nervira me radi erupcije odusevljenja kad dinamo da gol, kad hajduk da gol samo sta ne kaze "a jebiga"  . Al inace se vidit da nevoli boyse previse wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

133

Re: Prava istina

meni su takve rasprave bezsmislene, da se tolko raspričate o pokeru vec bi svi high stakes igrali hehe  big_smile   big_smile

00