26

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

OOP nije nikad profitabilno, u poziciji rjetko znam callam ako ovaj 3beta light, i imam neki read na njemu..

00

27

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Tilt napisao:

OOP nije nikad profitabilno, u poziciji rjetko znam callam ako ovaj 3beta light, i imam neki read na njemu..

Recimo da većinom nije light 3-bet.
Znači, onda se ne isplati igrati na set, čak ni u poziciji?
Recimo da sam limpao  big_smile (full ring) sa 99 na MP i BB me 3-beta za 4 BB? Ostaje nam obojici po još 96 BB nakon calla.
Što ako mi isto to napravi igrač sa buttona?
Što ako ne limpam nego betam 3BB pa me rejzaju na 9BB?

00

28

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

ako si limpao, a on rejzao to nije 3bet, nego obicni rejz.. Ne znam sta da ti kazem, kad je limpanje bilo kojeg handa odvratno, a pogotovo 99.. Ako si vec tako odigrao callaj njegov rejz.. Ako ti rejzas 3bb, a on te rirejza, to je 3bet.. I to ti se ne isplati callat..

00

29

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

delboy napisao:
Tilt napisao:

OOP nije nikad profitabilno, u poziciji rjetko znam callam ako ovaj 3beta light, i imam neki read na njemu..

Recimo da većinom nije light 3-bet.
Znači, onda se ne isplati igrati na set, čak ni u poziciji?
Recimo da sam limpao  big_smile (full ring) sa 99 na MP i BB me 3-beta za 4 BB? Ostaje nam obojici po još 96 BB nakon calla.
Što ako mi isto to napravi igrač sa buttona?
Što ako ne limpam nego betam 3BB pa me rejzaju na 9BB?

malo si pogledaj što je 3bet, ako limpaš onda te ne može 3 betati  roll
ovaj drugi slučaj je 3 bet

assumption is the mother of all f ups

00

30

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Tilt napisao:

ako si limpao, a on rejzao to nije 3bet, nego obicni rejz.. Ne znam sta da ti kazem, kad je limpanje bilo kojeg handa odvratno, a pogotovo 99.. Ako si vec tako odigrao callaj njegov rejz.. Ako ti rejzas 3bb, a on te rirejza, to je 3bet.. I to ti se ne isplati callat..

Hehe, znao sam da ćete me popljuvati zbog limpanja, zato sam i stavio smajlić. Tako mi piše u starting hand chartu za srednje parove i MP.  big_smile Govorim o full ringu BSS, dakako.
Ako ja rejzam 3BB a on me 3-beta na 9BB, ostaje nam obojici po 91 BB u ruci što je 15 x njegov rirejz. To onda ne bih trebao platiti prema BSS-u jer nije 20 x rejz, ali mi greška ne izgleda prevelika.  hmm

00

31

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

wildgh napisao:
delboy napisao:
Tilt napisao:

OOP nije nikad profitabilno, u poziciji rjetko znam callam ako ovaj 3beta light, i imam neki read na njemu..

Recimo da većinom nije light 3-bet.
Znači, onda se ne isplati igrati na set, čak ni u poziciji?
Recimo da sam limpao  big_smile (full ring) sa 99 na MP i BB me 3-beta za 4 BB? Ostaje nam obojici po još 96 BB nakon calla.
Što ako mi isto to napravi igrač sa buttona?
Što ako ne limpam nego betam 3BB pa me rejzaju na 9BB?

malo si pogledaj što je 3bet, ako limpaš onda te ne može 3 betati  roll
ovaj drugi slučaj je 3 bet

Da, u pravu si. Jbg kad sam još fish.
Eh, ti poker izrazi.  tongue

00

32

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

delboy napisao:

ali mi greška ne izgleda prevelika.

Ali je greška i dugoročno gubiš lovu.

00

33

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

roba59 napisao:
delboy napisao:

ali mi greška ne izgleda prevelika.

Ali je greška i dugoročno gubiš lovu.

OK, izbacujem callanje 3-betova sa malim i srednjim parovima osim ako protivnik nije manijak.

00

34

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Pa ako je manijak onda ga 4betaj, opet nista ne dobivas s callanjem 3beta.. Jos ti je teze igrat postflop protiv manijaka..

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Hm jel mene flash zeza ili sto ali kad kliknem play,otvori se player i nista se ne dogadja:(

00

36

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

flash te zeza smile

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

rjesenje?vec sam 10x reinstalirao desetku na ie i mozzili

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Instalirao sam chrome,sad radi.

00

39

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Koliko je ova igra pogodna za mikro limite i jel treba ipak malo suzit range?

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Takvim nacinom igre sam u 70000 ruku na NL2 na starsima zaradio oko $250 u 3-4 tjedna igranja ali sam ipak malo, jako malo suzio range pogotovo  iz UTG pozicije jer ipak je to NL2 i ljudi su previse nepredvidljivi...a da li se isplati igrati na takav nacin, moj odgovor je: definitivno!

Zadnji popravljao Renatto888 (09-05-2010 19:24:13)

01

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Osobno sam isto na nl2,ipoker,pogledao sam video,napravit cu neke korekcije prema njemu pa cemo vidjeti rezultate

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Pozdrav ljudi,

Roba prvo čestitke na odlično složenom video zapiso, fantastično si to sredio. Inače, svima koji su odlučili se malo poigrati sa cash gameom, evo vam ovdje jedan link: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf i toplo vam preporučujem da to pročitate. Sada kada ste pogledali taj video će vam prvih 20 stranica biti samo da ponovite malo pre-flop igru. wink

Zadnji popravljao JasonKidd (21-07-2010 11:39:53)

00

43

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

FYP
- inace to je dobro znana knjiga od ryana fee'sa http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf... za ciste pocetnike mozda i nije najbolje stivo ali moze se...

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

jel mogu admini srediti video da se moze gledati tj. pokrenuti ?

10

45

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

done

00

46

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

opet ne radi hmm

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Hvala puno, super video.  palecgor  palecgor  palecgor

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Krenuo sam si složiti open range chart prema ovom videu pa mi se čini da nedostaje jedna sitnica. Ako se s cut-offa otvara 23% handova, koji se onda non-suited asevi otvaraju?

EDIT: naletio sam na video u kojem je opening range 23.1% i otvara se A8o, jel' se to uklapa?

Zadnji popravljao Parangal (02-04-2014 12:57:43)

00

49

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

A8o+

00

Re: VIDEO: preflop igra za 6max

Parangal napisao:

Krenuo sam si složiti open range chart prema ovom videu pa mi se čini da nedostaje jedna sitnica. Ako se s cut-offa otvara 23% handova, koji se onda non-suited asevi otvaraju?

EDIT: naletio sam na video u kojem je opening range 23.1% i otvara se A8o, jel' se to uklapa?

mislim da je 23% pretight, ja otvaram 29% s tim da, ako mi je na BUT netko tko 3beta dosta vs mog CO opena onda je naravno manje, ako je netko ko ne 3beta puno onda openam i više...

00