Tema: pozdrav

pozdrav svima moje ime je Mark imam 28godina,plovim vec punih 10 godina i zivim zivot pomorca smile
pokerom sam se poceo baviti 2002 godine, inace sam  winning poker igrac,trenutno igram na Full tilt pokeru (NL800+ Full ring,HU NL1000+) no od ovog trenutka krecem sa igrom i na Poker Starsu i to samo iz razloga da probam iskopirati,uvjeriti druge da je moguce od nicega napraviti nesto i to s misijom  gospodina Chrisa Fergusona(za sve koje ne znate nista o tome napravit cu uskoro novi topic gdje cu vam ukratko objasniti kako i sta s ti m mislim postici no jedina razlika koja ce se razlikovati je da cu ja krenuti od ipak velikih 1$  big_smile i probati do kraja godine doci 10 000$
ta mi je misija  vise za zabavu i putokaz drugima
ovdje sam dosao takoder iz jos 1 razloga vise!nakon sto sam dugo vremena pratio zbivalja na vasem forumu vidim da ste bili izazvani od strane pokerice u nekakav dvoboj koji nije bio realan radi limita-levela na kojim oni igraju pa im niste mogli konkurirati no sada imate i moju pomoc  cool  ukoliko se odlucite na to..no sada se selim na neko vidljivije mjesto gdje cu objaviti svoj izazov  cool 
lijepi pozdrav

00

Re: pozdrav

Dobrodošao kolega... Svaka pomoć i savjet stručnjaka uvijek su dobrodošli... smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: pozdrav

smile hvala,strucnjak je malo preteska rijec no pomoci,koristi i akcije ce sigurno biti  sigurno biti...

00

Re: pozdrav

dobrodosa, ni josipovic ne pise takve govore     wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pozdrav

welcome

00

Re: pozdrav

pozdrav i dobrodosao..

p.s. koji ti je nick na FT-u?

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: pozdrav

Dobrodošao!

Sretno u tom projektu s 1$ do 10k$, ali samo jedno pitanje, čemu se mučit s tim i gubit vrijeme pošto si winning player na NL1000+ ? Zar ne bi izazovniji cilj bio recimo za ne znam koliko vremena do NL XXXX... nešto gdje možeš još više napredovat a ne se vračat na početak i   zaje*** se s ribama na nl5... ?

00

Re: pozdrav

mile88 napisao:

Dobrodošao!

Sretno u tom projektu s 1$ do 10k$, ali samo jedno pitanje, čemu se mučit s tim i gubit vrijeme pošto si winning player na NL1000+ ? Zar ne bi izazovniji cilj bio recimo za ne znam koliko vremena do NL XXXX... nešto gdje možeš još više napredovat a ne se vračat na početak i   zaje*** se s ribama na nl5... ?

Mile, aj nemoj bit partybraker.  smile

00

Re: pozdrav

Dobro došao!

00

Re: pozdrav

mile88 napisao:

Dobrodošao!

Sretno u tom projektu s 1$ do 10k$, ali samo jedno pitanje, čemu se mučit s tim i gubit vrijeme pošto si winning player na NL1000+ ? Zar ne bi izazovniji cilj bio recimo za ne znam koliko vremena do NL XXXX... nešto gdje možeš još više napredovat a ne se vračat na početak i   zaje*** se s ribama na nl5... ?

jednostavan razlog! da ljudima koji su skloni poker igru nazivati srecom,igrom da pobijeduje onaj kojii ima vise love i sl dokazem kako je to ogromna nebuloza predvodena losom igrom datih igraca i  nepostivanju odredenih pravila-Br dobiju dokaz,da dam primjer kako igrati,vidjeti  gdje su grijesili,analizirati odredene ruke i sl. te samim time pomoci im da shvate ono sto je zapravo istina!

sto se tice novca iskreno ne igram poker zbog toga posto je moj roll odavno presao igre koje ja igram,a koje isto tako nisu ni male(min 4-8$+) stoga mi to ne pruza nekakvu napetost da probam otici na veci limit ili sl.

ovdje sam dosao pokazati kako se pravilnom igrom moze doseci odredeni cilj koji je velik i to sa samo 1$
btw. takoder se nadam sda ce netko prihavtiti i izazov pa da se zadovolje i oni koji vole gledati i jacu igru smile

00

Re: pozdrav

svaka čast, dja mi samo reci nick na FT-u.

da te pogledamo i da se uvjerimo u tvoje vrhunske rezultate. jer se u potpunosti slazem s miletom, jer ni ja ne vjerujem da ti se da zajebavati ako si winning na (NL800+ Full ring,HU NL1000+ .

sretno

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: pozdrav

Pa ako čovjek kaže da ima "roll" i znanje za ugodan život zašto ne bi "odradio" nešto što ga zadovoljava? nije sve u novcu, čovjeku treba i neki smisao... U svakom slučaju radujem se bilo kakvim osvrtima na micro i low igru smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-05-2010 01:33:19)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00