Tema: Statistika na Mtt turnirima

Zdravo molijo bi nekog da mi prokomentira moju statistiku, gdje grijesim u odnosu na Moorman1 ja sam pod nikom fikiss1
Igram uglavnom mtt turnire ne razumem engl. Svijestan sam da negdje pravim greske mislim da se u statisticnim podatcima to vidi jer kad uporedim top igrace uvjek mi se razlikuje statistika na na M% sam uvjek visi na ML% uvjek manji takodje na L% uvjek manji
Šta to znači , puno se vam zahvaljujem. hvala
http://www.shrani.si/f/13/Tb/4ZvCexKj/s … -10-00.gif

00

Re: Statistika na Mtt turnirima

neznam šta to znači , M je valda money, postotak koliko turnira si u lovi ili tak nešto slično, ali uglavnom ti postotki i negovore previše o tvojoj igri i nitko na temelju toga nemože reći gdje grješiš to da imaš HEM statistiku onda da , ovak sigurno ne, samo možeš vidjet dali si u plusu ili nisi i kolko si dobar ili loš ali zašto, zbog čega to je pitanje na koje nam ovi podaci nemogu reci

00

Re: Statistika na Mtt turnirima

Player rating - mjeri ti se od 2 do A...A sa 5 zvijezdica je najbolji rang...
Games played - Koliko si odigrao meceva
Avg profit - Prosjek profita po turniru
Avg Buy in - prosjek buy ina ---tj prosjek koliko placas za ulaz na turnire
Streak - omjer turnira u lovi i kada ne udes u lovu
E% - early stage - koliko u prosjeku ispadas u ranoj fazi turnira
EM% - early middle - koliko u prosjeku ispadas u ranoj srednjoj fazi (neznam kako bi bolje preveo sa eng)
M% - middle - koliko u prosjeku ispadas u srednjoj fazi turnira
ML% - middle late - koliko u prosjeku ispadas u srednjoj kasnoj fazi turnira
L% - koliko u prosjeku ispadas u kasnoj fazi turnira

Tournament shark ti ne moze dati detaljne statistike od igraca ali po postotcima i ocijenama mozes vidjeti koliko je igrac dobar odnosno los...

00

4

Re: Statistika na Mtt turnirima

SVATIO HVALA

Zadnji popravljao fed77 (10-05-2010 21:13:16)

00