Tema: Bankroll boost

Evo malog bankroll boosta - pobjeda na 1.10$ 3x Turbo Qualifieru za WSOP. Rebuy traje 90 minuta i cijelo vrijeme rebuya me srala karta, nisam uspio dobiti nijedan veći pot, potrošio ukupno 39,10$. Poslije add-on breaka, kad je krenulo... s 20 igrača u igri sam uzeo chip lead i više ga nisam ispuštao.

S obzirom na to da ne znam da li ću biti slobodan u 7. mjesecu, odlučio sam ne igrati Qualifier nego kartu zamjeniti za 700 T$. Uglavnom dobar bankroll boost za ukupno utrošenih manje od 3 sata.

Sam po sebi, turnir je prava "bubalica", ali s obzirom na mali BI, prepun je ribica.

http://img683.imageshack.us/img683/1903/psturnir.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

Re: Bankroll boost

super rezultat i pametna odluka za uzet T$ wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Bankroll boost

Hvala.
Vidim po trenutnoj igri koju igram na turnirima i rezultatima da je pitanje vremena kad ću konačno osvojiti neku od MTT trakavica. Ovogodišnji prosjek ITM mi je 21% na 180 pl. SNG, 17.5% na velikim MTT. Samo se nadam da će me "posrati" deep run u gornjem dijelu mog BI range-a.

00

Re: Bankroll boost

Sta znaci ovo 3x Turbo?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Bankroll boost

Blind leveli 5 min., rebuy period 90 minuta, stack je 3k, dupli rebuy 6k za 2$, add-on je 30k.
Stvar je u tome da tih 30k add-ona ne vrijedi previše jer su prvi blindovi poslije add-on breaka 6k/12k/1200. Ja sam poslije tog breaka startao s stackom od 36k - 3BB... ostalo je povijest...  big_smile  cool  lol

00

Re: Bankroll boost

svaka cast.. da je meni tak nes hmm

00

Re: Bankroll boost

Bravo, dobar rezultat!! smile
fascinira me ovih 39 potrošenih dolara big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Bankroll boost

Odlučio sam preživjeti do add-ona "no matter what it takes". Pomoglo je i to da je dupli rebuy "samo" 2$, a računao sam ili ući na tome ITM ili opet igrati jednog od tih. Mislim da ću se opet okušati u tom sportu.
Na normalnom rebuy MTT limiti su mi drukčiji, npr. na 3,30 20-table SNG rebuy nikad ne trošim više od 15,30 jer hoću da mi ITM da  neki profit, a ne da moram biti npr. 6. na turniru da bih vratio uloženo.

00