Re: miniftops 25

A i ovdje trebamo gledat nas,a ne što će on zvat...Pošto je tako loose,može nas zvati i sa 66-QQ očito ak mu se baš tak hoće u tom trenu!Imamo sreću što imamo poziciju,i ovdje netrebamo overbetat all-in sa AK...

00

102

Re: miniftops 25

NIKOLINA07 napisao:

može nas zvati i sa 66-QQ

U kojem ti svijetu živiš?

00

Re: miniftops 25

Očito u istom kao i ovaj igrač koji je zvao sa QQ i dobio hand...Vidim da svi ostali imaju drugačije mišljenje i smatraju da je hand dobro odigran i da je call sa QQ bio loš pa onda nemamo više o čemu raspravljati...Ja jednostavno mislim obrnuto,a ovo sa "66-QQ" je očito bio samo primjer a ne njegov range s kojim zove...Ne kažem da sam u pravu,samo imam drugačije razmišljanje!

00

104

Re: miniftops 25

Znači ti tu callaš s JJ?

00

Re: miniftops 25

Ne,ja tu callam sa QQ,KK,AA...Ništa drugo,možda to je prelight,ali smatram da će me i ostali light gurati ako sam toliko loose!Ali to nisam ja,to je nepoznati igrač i nemožeš od njega očekivati da će foldati QQ,JJ,1010...Možda on ima drugi range u svojoj glavi...I glavno pitanje je da li mi to želimo sa svojim AK na poziciji isprobavati 130BB deep?Ja recimo ne želim,vi ostali želite,i to je ok i +EV play,to smo sve ustvrdili!Samo je razlika što ja ne želim all in sa time,a vi ostali želite...Mislim da prvenstveno trebamo gledati nas u ovoj situaciji,jer imamo poziciju...

00

106

Re: miniftops 25

1 pitanje, u cemu je razlika izmedju QQ i 99 tu?

00

Re: miniftops 25

Zato jer očekujem da me stavi all in ruka poput 99,1010,JJ...Ako tako gledaš,onda nema razlike niti između 22 i QQ...I kažem,to je samo moje mišljenje,ne najbolji play!Ali kad bi se taj loose igrač ograničio samo na AA,KK više nebi bio loose  big_smile  I to je ono što nas treba brinuti!

00

108

Re: miniftops 25

Adzi napisao:

head, imam prijedlog. Postaj hand na 2+2 u HSMTT forum da vidis sta ce ti rec ljudi. Ima odlicnih igraca tamo koji komentiraju ruke

O handu necu nista reci jer sam samo proletio i vidim da se razvila poduza rasprava, To mi se svidja, napokon neko malo "zesce" komentiranje smile

P.S. I nebi bilo lose reci nick protivnika (ako je neki poznatiji lik iz MTTc)

postao i dobio sam 2 replya

jedan kaze da je oke line, a drugi 5b/call 17k

velka pomoc big_smile

I can't win if I fold?
00

Re: miniftops 25

I ja mislim da ovdje nedostaje 5bet, bet koji pokazuje snagu tvojeg henda sto je primarno jer u ovoj situaciji ja ne bih da me calla. Ako me calla opet je coin flip najvjerojatnije. 4bet/shove izgleda kao da si se splasio njega i mislis da nisi dobar pa ga tjeras shoveom i on tu calla zato.

Znaci 5bet 18-22k

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

110

Re: miniftops 25

da donekle se slazem, ali bilo mi je malo gross 5betati 130bb deep, da smo 150+ onda bi to bio standard, ovak mi je mal bljak bilo big_smile

I can't win if I fold?
00