Tema: Osjećaj

Što učiniti kada imate jaki osjećaj da ćete dobi ruku, a trebate uložiti veći dio stacka a karte su vam loše.
U zadnje vrijemo dosta često imam osjećaj da kada vidim karte osjećam hoće li mi ruka biti dobitna ili neće. Taj osjećaj mi se javlja uvjek prije flopa. Lako je odigrati takvu ruku kada imate dobre karte, ali što učiniti kada imate karte kao 2 7? Također mi se javlja osjećaj da kada dobijem jaku ruku kao A J da ju foldam jer imam osjećaj da ću na kraju izgubiti.
Po mojoj procjeni osjećaj mi je u pravu nekih 70-80%.
Imate li vi slična iskustva?

00

2

Re: Osjećaj

dsaw91 napisao:

Što učiniti kada imate jaki osjećaj da ćete dobi ruku, a trebate uložiti veći dio stacka a karte su vam loše.
...

Fold.  neutral

00

Re: Osjećaj

all inn lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Osjećaj

dsaw91 napisao:

Što učiniti kada imate jaki osjećaj da ćete dobi ruku, a trebate uložiti veći dio stacka a karte su vam loše.
U zadnje vrijemo dosta često imam osjećaj da kada vidim karte osjećam hoće li mi ruka biti dobitna ili neće.

uložiti u dionice...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Osjećaj

Osječaji varaju...

00

Re: Osjećaj

Javi se pa cemo igrat, da ispitamo kakvi su ti osjecaji.

00

Re: Osjećaj

sta hebete covjeka..
ko da vam se nikad nije dogodilo imate u ruci pr. 6 i 8 i na stolu 6 6 8 a htjelli ste igrati

zna se i meni dogoditi,al to najvise primejnjujem u push fold fazi nekog sng od 180 ljudi..

ali mi nije tako veliki postotak wink

Zadnji popravljao tonkobonko (28-05-2010 16:52:21)

00

Re: Osjećaj

da ja znam to nekad imat,meni ko neka toplina iznutra dolazi

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Osjećaj

roba59 napisao:

Osječaji varaju...

+1


Sa srcem se ne zarađuju pare u ovako okrutnom poker svijetu...  big_smile

00

Re: Osjećaj

dsaw91 napisao:

ali što učiniti kada imate karte kao 2 7?

ovo:

http://i49.tinypic.com/e0h6l1.jpg

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Osjećaj

Fold pf big_smile

00