Tema: Real life Micro S&G grinder

Ima li neko linkove za ovih osam filmova? Ubih se trazeci po torrentima, a na rapidshareu ne moze da se skine..

00

Re: Real life Micro S&G grinder

Na best poker torrent imas real life micro grinder (sad neznam da li je to taj na koji ti mislis ili ima posebno za sit and go), uglavnom tamo pogledaj imas svasta

00

Re: Real life Micro S&G grinder

evo sa bestpokertorrenta...

Name:    Real Life Microlimit Grinder
Description:
Older Deuces Cracked 6-max LIMIT holdem video series in which a DC user is coached to move up in the micro limits.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Real life Micro S&G grinder

probaj si skinuti SNG Ladder - mislim da ima 9 serijala ukupno...za sit and go  ti je od Braminc - cardrunners...

00

Re: Real life Micro S&G grinder

video sam da ima na best poker torrents, al ne mogu da se registrujem (kaze da ne mogu iz srbije..), jel frka da neko od vas ako ima user, da mi posalje na pm, pa da skinem..

ako neko ima jos neke preporuke za SNG full ring video, neka slobodno preporuci! Do sada nisam gledao video, nego sam samo citao knjige (harrington, sng stratregy od moshmana..), ali vidim da vecina preporucuje neke serijale sa deucescracked i cardrunners.. al mi je trenutno mnogo da dajem 30ak dolara mesecno.. a i imam vremena da pogledam max 2-3 videa nedeljno, tako da bi bilo bacanje para..

00

Re: Real life Micro S&G grinder

jel moze neko ko ima user na bestpokertorrents.com da mi posalje na mail torrente za SNG Ladder od Braminc  i Real life: Micro Sng grinder.. ne mogu nikako da se registrujem..

ako je neko raspolozen da pomogne neka mi se javi na pm, da mu dam mail..

00

7

Re: Real life Micro S&G grinder

@rademar imas PM !

00