Tema: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

http://img12.imageshack.us/img12/7420/tjedan9.jpg

Igra se 6max, NL200. Rejzate do $8 na cut-offu i regular calla na buttonu isto kao i big blind. Flop s 3 igrača dolazi 9d 8s 6c. BB chekira. Vi betate $22 i button calla. BB folda. Turn dolazi 9h. Vi chekirate turn, i button chekira. River dolazi Qc. Vi chekirate i on beta $60.
Koji je vaš potez?

00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

U praksi tesko da bi foldao kraljeve,  ali mislim da bi tu bio fold jer jednostavno od prevelikog broja hendova mogu izgubiti, dok ja imam samo 1 par.

00

3

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Mah ja bi isao all in ... big_smile

Salim se - vijerovatno fold jer je klađenje islo loše i sad moze imati nesto dobro pa je slow play ili ima smeče

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

call. naravno da nas puno handova dobiva, ali s obzirom na kladjenje mislim da su kraljevi dostatni....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Call.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Mislim da pokusava ukrasti pot.... zato raise big_smile

Ali ja sam ipak samo amater

Online poker spašava živote.
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Ico424 napisao:

Mislim da pokusava ukrasti pot.... zato raise big_smile

Ali ja sam ipak samo amater

A callat će te s blefom?

00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Fold!
Ako regulara na flopu stavimo na range u kojem su razni str8 drawovi, overparovi ili neki 9X hand, turn i river su užasne karte, gdje smo gotovo uvijek beatani, a mislim da bilo koji hand koji možemo pobjediti ovdje checkira behind, a value beta jača ruka od nas.

assumption is the mother of all f ups

00

9

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

wildgh napisao:

Fold!
Ako regulara na flopu stavimo na range u kojem su razni str8 drawovi, overparovi ili neki 9X hand, turn i river su užasne karte, gdje smo gotovo uvijek beatani, a mislim da bilo koji hand koji možemo pobjediti ovdje checkira behind, a value beta jača ruka od nas.

QFT
Dobro objašnjeno. Fold.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

nebi on betao na turnu većinu handova u kojima ima 9ku? zbog skale? Mi jesmo raisali pf, ali na CO poziciji smo i on nas može staviti na konektore.
Ja bi rekao call...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Rear_Admiral napisao:

nebi on betao na turnu većinu handova u kojima ima 9ku? zbog skale? Mi jesmo raisali pf, ali na CO poziciji smo i on nas može staviti na konektore.
Ja bi rekao call...

S kojim handom će checkirati turn i betati river, a da ga beatamo?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Nisi odgovorio na pitanje...
7x, 10ke, JJ, naravno većina bluff

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

nema AA,KK,QQ,AK,AQ,AJ,AT,SUITED CON.

MIDLE PAIR + TT,JJ što je za mene i dalje profitabilan call

00

14

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Par, TT i JJ nikad ne beta na riveru!

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

15

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Rear_Admiral napisao:

Nisi odgovorio na pitanje...
7x, 10ke, JJ, naravno većina bluff

Dakle, jedini hand koji beatamo je random sedmica koja je odlučila blefirat na riveru umjesto na turnu?
Fold.

Zadnji popravljao gmiko (13-10-2009 03:44:22)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Call definitivno

-<Nitko nije Poker-Pro igrac ako to ne dokaže>-
00

17

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

fold

call nije opcija ni pod razno

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Nemam pojma, hand je malo bezveze odigran jer devetka na turnu ne mjenja bas nista, uvijek bih betao overpair u tom spotu. As played, njegov check behind na turnu je ili tarp ili slabiji hand od naseg. Q river je scare card jedino ako ima jedan hand (JT), posto QQ nema sigurno jer ih nikada nebi chekirao behind na turnu, kao ni AA. TT i JJ su nemoguci jer ih nikada nece betati na tom riveru vec ih zeli showdownat.

I zato bih ga ja lookupao ovdje 100% puta sa overpairom, cesto cu biti dobar ako thin valuebeta river, a ako nismo dobri dobijemo read kako drawa (pasivno/agresivno) ili kako igra monstere. Na riveru vrijedi koncept "way ahead - way behind" i zato je to call.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

19

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

boboman napisao:

I zato bih ga ja lookupao ovdje 100% puta sa overpairom, cesto cu biti dobar ako thin valuebeta river, a ako nismo dobri dobijemo read kako drawa (pasivno/agresivno) ili kako igra monstere. Na riveru vrijedi koncept "way ahead - way behind" i zato je to call.

Plaćanje za read nikako ne može biti dobro.
WA/WB nije koncept koji je bitan na riveru i nikako nije argument za call. Bio bi argument za fold ako uzmemo standardni bluffing frequency od 10tak posto, a ako je WA/WB situacija, onda smo 90% vremena behind. Međutim, to nije bitno u ovom handu, bitno je da na riveru ne beta ni jedan hand koji beatamo i bez historya i puno boljeg reada ne može nikako biti call.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

gmiko napisao:
boboman napisao:

I zato bih ga ja lookupao ovdje 100% puta sa overpairom, cesto cu biti dobar ako thin valuebeta river, a ako nismo dobri dobijemo read kako drawa (pasivno/agresivno) ili kako igra monstere. Na riveru vrijedi koncept "way ahead - way behind" i zato je to call.

Plaćanje za read nikako ne može biti dobro.
WA/WB nije koncept koji je bitan na riveru i nikako nije argument za call. Bio bi argument za fold ako uzmemo standardni bluffing frequency od 10tak posto, a ako je WA/WB situacija, onda smo 90% vremena behind. Međutim, to nije bitno u ovom handu, bitno je da na riveru ne beta ni jedan hand koji beatamo i bez historya i puno boljeg reada ne može nikako biti call.

Nemoj misliti da sam ja kontra folda u ovoj situaciji. Nisam. Ali stavljam se u poziciju villaina, a njemu nas hand ne lici na bas nista. Opalili smo standardni cbet i na blank turnu prakticki give upali (iz njegove perspektive). Na riveru opet chekiramo i villain u toj situaciji ima: air/thin/monster (straight ili fh koji je chekirao behind na turnu). Cak i ako izbacis thin value betove iz njegovog rangea, ne bih se iznenadio da ti pokaze hand kao sto je QJ s kojim je floatao flop, a sa takvim handom bi svatko betao river s obzirom na action koji je prethodio.

Zadnji popravljao boboman (13-10-2009 15:13:05)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Ja callam ovo.

00

22

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

Odgovor:

Fold. Ova karta na riveru, jedna je od najgorih karta u špilu za vaš hand. JT je dobio skalu, a QQ sada ima full house. Isto tako nema smisla njegov bet osim ako je za value. Ako je imao hand s kojim će bluffati, započeo bi taj bluff na turnu. Kada čekira taj turn i beta skoro pot na riveru, tada to radi samo za value. A valuebeta samo jače handove od vašeg.

00

23

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

neam pojma za nl200, ali da je imao QQ, sta ne bi ovo drugacije odigrao?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

24

Re: 9. Tjedan - 10.10. - 17.10.

milac napisao:

neam pojma za nl200, ali da je imao QQ, sta ne bi ovo drugacije odigrao?

Vrlo vjerojatno bi. Poanta je u tome da je taj river completao puno handova, i da protivnik tu nikad ne bluffa. Na kraju krajeva, i mi smo odigrali čudno s KK.

00