Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Ilija Čvorović napisao:

Neka mi oprosti i Bog i Otac i Duh sveti,ali ovo mi je opet jos ćelavija priča od onog lika sto je osvojio upad na turnir u Brazilu.

ajde prije nego sto ti uopcew krene razmisljati uzmi novi list od petka i citaj crnu kroniku!pa se srami!pa citaj!pa se srami!

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Ja da se sramim a ti si sudjelovao u prometnoj nesreći u drugoj državi,ubijen od alkohola u službenom autu itd itd?!!?!?!?
Neki čudan poredak stvari.

00

78

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/08/skeptical-cat-is-fraught-with-skepticism.jpg

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Druže,moram da vas upozorim,u mutne ste se poslove upleli.

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

...i onda je svizac zamotao cokoladu...

00

81

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:
Tilt napisao:

Busto?

a da bar...
jos gore od toga..posto sam sklon svakojakim malerima i nesrecema(kaznama) to se upravo opet desilo..naime na poslovnom sastanku u sloveniji sam dozivio utomobilsku nesrecu sa autom u voznji i zavrsio u bolnici od kuda bi najverovatnije u njihov zatvor da nisam platio kaznu i ostala sranja..da skratim ubio sam se od cuge,i pijanog me slovenska debilkusa od zene u 5 ujutro zabila u stup gdje sam totalno razvalio sluzbeni auto,svoj vrat,nogu,leda(u banani leda-vrat,noga slomljena),izgubio posao zbog cuge,morao platiti kaznu od moja 2 BR-a i digao kredu za nadoplatiti kumu uplatu za kaznu...
..doma cucim od 0-24 i gledam svjetsko koje me maksimalno nervira zbog sudaca,a pokera vise nema jer nema novaca niti ce ih uskoro biti(zbog navedenog) mozda iskombiniram sa frendom iz Ri neki sitni stejk kao sto sam i krenuo bio pa mozda nesto i povratim posto sam sad slobodan 24h/dan pa...
svima drugima zelim srecu u igri i evo ga sada kada su me bacili doma cu biti glavni "komentator" na forumu jer nemam pametnija posla pa se cujemo puno cesce...

sjajan tekst care... vot ljolj...
Nego, jebes ti taj online poker koji je ionako rigolinjo...
naruci si ti bolje neku kurvicu da ti malo prosece pitona, kad si vec sav u kurcu... smile

00

82

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:
Tilt napisao:

Busto?

a da bar...
jos gore od toga..posto sam sklon svakojakim malerima i nesrecema(kaznama) to se upravo opet desilo..naime na poslovnom sastanku u sloveniji sam dozivio utomobilsku nesrecu sa autom u voznji i zavrsio u bolnici od kuda bi najverovatnije u njihov zatvor da nisam platio kaznu i ostala sranja..da skratim ubio sam se od cuge,i pijanog me slovenska debilkusa od zene u 5 ujutro zabila u stup gdje sam totalno razvalio sluzbeni auto,svoj vrat,nogu,leda(u banani leda-vrat,noga slomljena),izgubio posao zbog cuge,morao platiti kaznu od moja 2 BR-a i digao kredu za nadoplatiti kumu uplatu za kaznu...
..doma cucim od 0-24 i gledam svjetsko koje me maksimalno nervira zbog sudaca,a pokera vise nema jer nema novaca niti ce ih uskoro biti(zbog navedenog) mozda iskombiniram sa frendom iz Ri neki sitni stejk kao sto sam i krenuo bio pa mozda nesto i povratim posto sam sad slobodan 24h/dan pa...
svima drugima zelim srecu u igri i evo ga sada kada su me bacili doma cu biti glavni "komentator" na forumu jer nemam pametnija posla pa se cujemo puno cesce...


iliti drugi naziv za bust!!!!

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Ilija Čvorović napisao:

Neka mi oprosti i Bog i Otac i Duh sveti,ali ovo mi je opet jos ćelavija priča od onog lika sto je osvojio upad na turnir u Brazilu.

malo si pretjero  hmm

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Ima par ljudi na forumu, koji bi da se skupe, napisali odličan scenarij za sapunicu  tongue

00

85

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Nije da sam na icijoj strani ali jebaga ovo nije normalno... covjek je rekao svoje, a sada, ako je busto to je njegov problem.. ako se razbio to je isto njegov problem. Toliko se ljudi vole baviti tuđim životima da je to nevjerojatno...  roll  Btw ovo je poker forum  big_smile

00