126

Re: Opčenita pitanja za HM

.

Zadnji popravljao spike_2 (11-06-2018 13:48:03)

00

127

Re: Opčenita pitanja za HM

edo009 napisao:

Dali je moguće spojiti dva databasea u HEM-u, i kako? Igram na dva kompa pa bih htio spojiti sve u jedno.

Anyone?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

nakon update-a pojavilo mi se ovo

http://img710.imageshack.us/img710/4350/54825454.png

http://img688.imageshack.us/img688/1509/59107965.png

i posle uopste nece da mi pokrene HEM, jel ima neko ideju sta treba da se radi?

00

129

Re: Opčenita pitanja za HM

Da li će hem raditi optimalno ako stavim bazu na prijenosni disk(disk je na usb con)?

00

130

Re: Opčenita pitanja za HM

na HEM-ovoj stranici piše da bi moglo raditi sporije

http://faq.holdemmanager.com/questions/ … mputers%3F

00

Re: Opčenita pitanja za HM

jer zna netko zasto mi na stolu statistike automatski se ne ucitaju kraj igraca za koga su namjijenjene.Nego se razbacaju po stolu? Na full tiltu mi je radilo normalno,no sada mi na pokerstarsima ne radi

00

132

Re: Opčenita pitanja za HM

Već je bilo rasprave o tome...

Nisi namjestio dobro prefered seat.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo ga,rijeseno je.Hvala

00

134

Re: Opčenita pitanja za HM

update sam novu verziju hem i kad igram 20-50bb stolove normalno kaže mi statistiku i normalno ako stavim miš na sebe vidim kako stojim ali kad idem u hem da vidim graf, krvio mi kaže koda fali pola ruku, čudno , nekužimi?

00

135

Re: Opčenita pitanja za HM

Rodman napisao:

update sam novu verziju hem i kad igram 20-50bb stolove normalno kaže mi statistiku i normalno ako stavim miš na sebe vidim kako stojim ali kad idem u hem da vidim graf, krvio mi kaže koda fali pola ruku, čudno , nekužimi?

Možda su ti neki filteri uključeni

00

136

Re: Opčenita pitanja za HM

pitanje: kad staviš note u hem za određenog igrača uzmimo u turniru i poslije igraš 6max cash i naletiš na tog istog da li ti kaže taj note, bitno mi je jer za note koristim hem, ako da može neko objasnit dal ima način da se to sredi da ne pokazuje, hvala

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Neznam tocno ali mislim da ostane, bar mi je to logično...

Da i ja pitam nesto, mogu kako igrati 25-50bb i 50-100bb stolove na starsima sa starijom verzijom hema, točnije crackana 1.09 da mi pokazuje hud, još uvijek nemogu kupiti hem ali budem što prije.
Mislim da kad je stars uveo to da se trebao samo ubaciti neki file, bar mi se tako čini da sam pročitao na 2+2 i ovdje ali nemogu vise naci to

00

138

Re: Opčenita pitanja za HM

Nisam dugo igrao poker, pa tako nisam ni palio HEM  smile  Sad kad sam ga htio pokrenut izbaci mi sledecu gresku
http://i64.servimg.com/u/f64/12/24/14/80/scree281.jpg
Jel zna netko u cemu je problem??

00

139

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim da si u međuvremenu stavio nekakav firewall koji te sad jebe.

00

140

Re: Opčenita pitanja za HM

Nisam nista prckao oko firewalla, al jesam oko rutera?? Mijenjao sam ih par,ali sad sam opet vratio onaj prvi koji je bio kad sam instalirao Postgre.
Jel moguce da zbog toga me zeza.
Probao sam sve opcije koje sam nasao na netu, da popravim problem ali nisam uspio.
Jel ima jos netko nekakav savjet??

00

141

Re: Opčenita pitanja za HM

Router nema veze s tim, nije do njega.
Radi li ti PostgreSQL uopće?
Probaj i restartat PostgreSQL, imaš tamo u start meniju za start, stop, restart.

00

142

Re: Opčenita pitanja za HM

Jesam probao i to. Nista hmm
Kad ga pokrenem otvori mi se prozor i (sad sam na poslu pa se ne mogu tocno sjetit kako pise) kao starting postgre i ali dosta dugo do besvjesti idu ................... big_smile  znaci nece da ga pokrene smile
Jel mogu na neki nacin sejvat sve podatke(imam oko 100k handova) pa da ga probam ponovno instalirat?

00

143

Re: Opčenita pitanja za HM

Znači da ti je PostGre u banani.
Možda bi se dalo popraviti, ali reinstalacija je najjednostavnije rješenje.
Handove bi trebao imati u onom HMArchive folderu gdje ih HEM sprema nakon importiranja, pogledaj jesu li tamo prije reinstalacije.

00

144

Re: Opčenita pitanja za HM

Pogledat cu kad dodjem kuci, hvala na pomoci smile

00

Re: Opčenita pitanja za HM

mora biti do baze - izgleda da se on ne spaja - reinstaliraj pa javi dal je proradilo...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

146

Re: Opčenita pitanja za HM

Rijesio sam problem smile
Prvo sam nekih 2 sata trazio po netu kako da popravim bez brisanja ili reinstaliranja, ali bezuspjesno roll  Onda sam puko i deinstalirao sve, skino novi HEM i postgre big_smile
Nakon instalacije sve je radilo normalno samo naravno nisam imao proslu bazu podataka. Vidio sam da je ostao folder od starog postgres, i probo sam importat iz njega, i nesto sam handova uspio izvuc, ali ne sve. Zatim sam probao importat sa cijelog C diska sto je trajalo nekih 15min i na moje opce odusevljenje vratio sam sve handove big_smile

00

147

Re: Opčenita pitanja za HM

Angellz napisao:

Vidio sam da je ostao folder od starog postgres, i probo sam importat iz njega, i nesto sam handova uspio izvuc, ali ne sve. Zatim sam probao importat sa cijelog C diska sto je trajalo nekih 15min i na moje opce odusevljenje vratio sam sve handove big_smile

Handovi su ti bili (i još uvijek su) u folderu C:\HMArchive, ako ga nisi mijenjao u HEM-u.

00

148

Re: Opčenita pitanja za HM

Da, bili su ali ne svi sad  sto je i mene zacudilo, mozda nekih 10% samo.

00

149

Re: Opčenita pitanja za HM

Andre_787 napisao:

Da i ja pitam nesto, mogu kako igrati 25-50bb i 50-100bb stolove na starsima sa starijom verzijom hema, točnije crackana 1.09 da mi pokazuje hud, još uvijek nemogu kupiti hem ali budem što prije.
Mislim da kad je stars uveo to da se trebao samo ubaciti neki file, bar mi se tako čini da sam pročitao na 2+2 i ovdje ali nemogu vise naci to

...iman isti problem zna li itko rješenje?

00

150

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam i ja pitanjce. Stigao mi novi laptop pa me zanima da li moram kupovati novi key za HEM ili mogu nekako iskoristiti stari ?

00