Tema: ongame-moze neko prevest ovo

ovo sam slucajno vidio na  slovenskom pokerprou i nis  ne  kuzim kaj  oce  rec, sam sam skuzio da  ce  losiji igraci imat  koristi od  toga  a  regovi ce  pusit  na  rakeu
http://www.pokerpro.si/novice/349-nova- … rezju.html

Zadnji popravljao puki86 (14-07-2010 14:45:11)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

2

Re: ongame-moze neko prevest ovo

evo, ja cu prevest bez citanja: nemoj igrat na govnu od mreze i softwarea.

00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

4ladX napisao:

evo, ja cu prevest bez citanja: nemoj igrat na govnu od mreze i softwarea.

ukratko lol  lol

00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

Ukratko je da će ribe imati veči rakeback od winning igrača... Što imaš veći winrate manje RB-a ćeš dobit.

00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

znači kaj si više wining manji ti je rakeback, i obrnuto (za ribe), kaj si lošiji to ti je rakeback veči.

Ne mogu vjerovat, to je rigged ali na legalan način, je da je cash back novac od sitea al opet zavisi kak na to gledaš, to se može gledat i kao da loši igrači plačaju manji rake kaj opet nije fer.

poslije ovog čisto sumnjam da nebre biti i na ilegalan lol, sve samo da ribe ostaju što duže, da se para vrti, samo čekam dan kad bu neka stranica pod optužbom za namještanje softvera, mi svi govorimo da nije moguče i da im s obzirom na zaradu to nije potrebno a evo ovo je dokaz da im je. Ko ima uvijek hoće još više.

Kak vele u jednom filmu: vragova največa varka je da je sve uvijeril da ne postoji.

00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

da primjetilo se da nedostaje ribetina na ongameu jer su regulari navalili ko hijene na jadne kockare...  lol

Btw tako usran software nisam jos nigdje vidio...

00

7

Re: ongame-moze neko prevest ovo

Bebach napisao:

Btw tako usran software nisam jos nigdje vidio...

ni neces jer ni jedan network nije toliko glup da za programere zaposli 20 teze retardiranih cimpanzi.

00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

big_smile

bio sam tamo odigrao cak 22 ruke...

00

9

Re: ongame-moze neko prevest ovo

pametnom dosta za vazda.

00

10

Re: ongame-moze neko prevest ovo

4ladX napisao:
Bebach napisao:

Btw tako usran software nisam jos nigdje vidio...

ni neces jer ni jedan network nije toliko glup da za programere zaposli 20 teze retardiranih cimpanzi.

lol   lol   lol   lol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

@cgreen - zašto bi bilo rigged - oni rake vraćaju prema winrateu, a nije da lošijim igračima dijele bolje karte. Zapravo, ovo je dokaz da i ovako usrane kuće ne namještaju karte već pokušavaju izgubljeno lošim igračima nekako drugačije "vratiti" da ne odu jer ih "karta ne ide"...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

12

Re: ongame-moze neko prevest ovo

za one koje zanima evo na  hrvatskom

U pokeru nitko nije nepobjediv i izgubiti može svatko. To međutim ne znači da se uvijek igra s istim izgledima. Nova obračunska metoda je koncipirana s ciljem kako bi Cash Games bile što pravednije.

15.07.2010. bwin će uvesti novi model za obračun poker bodova. Svaki put kad igrate protiv igrača, koji je prema aktualnim rezultatima bolje rangiran od Vas, dobivate dodatne poker bodove.

- Znači li to da ću ponekad dobiti i manje bodova?
Da, ali samo ako ste u izrazito boljoj poziciji u kojoj jasno dominirate za stolom.

- Koliko mogu dobiti dodatnih bodova?
Ako za istom vrstom stola igrate protiv vrlo različitih igrača, broj osvojenih bodova za određenim stolom može biti puno veći nego za nekim drugim stolom.

- Kako se ovo odnosi na turnire?
Nikako. Kao i dosada dobivate 5 poker bodova po plaćenom dolaru ($) ulazne naknade.

- Kako mogu saznati koliko su jaki moji protivnici?
Jedina mogućnost je igrati protiv njih.

- Dobio sam puno manje bodova nego prije. Zašto?
Možda igrate redovito one igre koje posebno dominirate. Možda ste jednostavno u odličnoj formi i protivnike ste svladali bez ikakvih poteškoća. Možda sada igrate manje često.

- Hoću li svoj bonus unovčiti brže, ako Poker Cash Games igram protiv jačih protivnika?
Da, ali oprezno, jer možete i izgubiti.

Znači, svejedno je protiv koga igrate za kojim stolom, jer dokle god igrate, na neki način ste uvijek u prednosti.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

iliti poruka fishevima - loši ste i bustat ćete ubrzo pa ćemo vam dati koji cent više da vi nama ponovno uplatite nešto para na mrežu smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: ongame-moze neko prevest ovo

Sama ideja da se nagrađuju loši igrači je suluda,a sad smo konačno došli do cinjenice koja je kljucna.
Sto treba poker kucama?  promet
tko donosi novce?  loši igrači
hoce li losi igraci prestati donositi novac kad izgube svoj roll? u vecini slucajeva hoce
kako cemo odrzati promet na profitabilnom nivou? i dalje cemo privlaciti lose igrace
kako cemo privlaciti lose igrace?  pa recimo ovakvim vidljivim akcijama

biznis je biznis i vjerovati da je svijet posten je prilicno bajkovito
u svakom slucaju je vrlo zanimljiva odluka doticne poker kuce

00