Tema: Novi poker ovisnik !!!!

pozzz svima...... novi sam clan na forumu,pa evo par rijeci o meni!!! Zivim u Klisu,mjestu pored Splita....imam 21 godinu....student sam,jos imam jednu godinu do diplome.....igram nogomet,poluprofesionalno...... za poker sam cuo preko RTLove emisije o pokeru,koja se emitirala svaki dan u kasnim vecernjim satima,zainteresirala me i pocea sam malo po malo igrati,proucavati igru i skupljati iskustvo u igri....ima nekoliko poker soba na kojima igram,ali s obzirom da sam jos pocetnik,igram najvise na Bet at home(tu sam od 160 eura dosao do 1070 koje sam isplatio,i tu je gotovo sa igrom),trenutno igram na Unibetu,usao sam sa 40 eura,trenutno sam na 240,bio na 1500,ali pohlepa me unistila pa sam pao na ovo i sad sam smireniji i igram racionalno.....cilj mi je da na kraju svakog mjeseca imam dobar plus!!!za sada samo to,a poslije ako ne budem imao vecih uspjeha u nogometu,mozda se vise posvetim pokeru i jednog dana postanem profesionalac......

00

Re: Novi poker ovisnik !!!!

dobrodosao.igras turnire ili cash? koje limite?

00

Re: Novi poker ovisnik !!!!

Dobrodošao   smile

00

Re: Novi poker ovisnik !!!!

Dobrodošao... Evo, i niveaformen je propao u nogometu pa želi postati profesionalac u pokeru.

00

Re: Novi poker ovisnik !!!!

Dobrodošao na forum!

roba59 napisao:

Dobrodošao... Evo, i niveaformen je propao u nogometu pa želi postati profesionalac u pokeru.

lol   lol   lol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Novi poker ovisnik !!!!

hehe, šala mala

00