Tema: Marko Puškadija - Puška

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/marko-puskadija-puska-02012010.jpg

U najnovijem intervjuu razgovarali smo s vjerojatno najboljim turnirskim igračem u Hrvatskoj. Marko Puškadija, poznatiji kao Puška, na svakom turniru na kojem se pojavi je jedan od favorita. Marko nam je u ovom razgovoru dao uvid u neke od uspjeha u svojoj karijeri, mišljenje o hrvatskoj poker sceni kao i svoje razmišljanje o skorašnjem putu na Karibe - gdje će sudjelovati na Pokerstars Poker Carribean Adventure, najvećem live turniru nakon WSOP Main Eventa.

Interview s Puškom...

00

Re: Marko Puškadija - Puška

hvala na ovome.... i naravno savjet kojeg se svi trebamo držati...

p.s. sretno na Karibima....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Marko Puškadija - Puška

Hahah dobar interview.Volim arogantne ljude.
Sretno na Karibima.

00

Re: Marko Puškadija - Puška

jel zna tko kak stoji puška na turniru?

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Marko Puškadija - Puška

Po večini informacija je ispao.

00

Re: Marko Puškadija - Puška

steta.... hvala

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Marko Puškadija - Puška

nekaj mi nije  jasno, svi kazu da  je  on jedan od  nasih boljih igraca pa  me sad zanima, upisao sam ga  u sharkscope i izbacilo mi je  da  je  na  turnirima u minusu nekih 15 tisuca dolara a odigrao cini mi se skoro 400 turnira, sad neznam jel ja  krivo gledam, sharkscope  ne pokazuje  dobro ili mu bas  i nejde online...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Marko Puškadija - Puška

puki86 napisao:

nekaj mi nije  jasno, svi kazu da  je  on jedan od  nasih boljih igraca pa  me sad zanima, upisao sam ga  u sharkscope i izbacilo mi je  da  je  na  turnirima u minusu nekih 15 tisuca dolara a odigrao cini mi se skoro 400 turnira, sad neznam jel ja  krivo gledam, sharkscope  ne pokazuje  dobro ili mu bas  i nejde online...

ovisi pod kojim si ga nickom trazija i na kojem siteu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Marko Puškadija - Puška

sigurno krivo gledas

When you got nothing, you got nothing to lose
00

10

Re: Marko Puškadija - Puška

pod  onim imenom pod  kojim je  igrao na  jednom drugom sajtu , sad  ne znam dal smijem rec kojem jer  je  konkurencija  ovom.. gdje  ima  svoj video.. mpuskad3 na  full tiltu... pa  neznam tek sam sad  saznao za  sharkscope  pa  se  mozda  neznam sluzit jos, al pise  pod  profit  -15000 $ tak da  neznam kaj sam mogao krivo vidjet

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

11

Re: Marko Puškadija - Puška

ti si vidio samo full tilt...

00

Re: Marko Puškadija - Puška

zato jer je korsitil više acc na ft a na ps je dosta toga osvojil

00

13

Re: Marko Puškadija - Puška

pa  ja  vjerujem da  je  dobar  igrac  jer  sam gledao njegov  video, samo mi nije jasno kako u toliko turnira  nije  bar  u nekom malom minusu ako ga vec  nejde jer  prosjecni buyin mu je 117 dolara a doc  do 15K minusa mora bit  dosta  nesrece onda..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: Marko Puškadija - Puška

Evo ti nešto od puške:
http://www.officialpokerrankings.com/fu … 0.html?t=2

http://www.officialpokerrankings.com/on … 0.html?t=2

00

15

Re: Marko Puškadija - Puška

nemogu ja  to gledat  jer  nisam pretplatnik sad(

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: Marko Puškadija - Puška

Samo se registriraš... Besplatno je.

00

Re: Marko Puškadija - Puška

vec je bilo ovakvih pitanja o puški.....

puška is the man.... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

18

Re: Marko Puškadija - Puška

Čovek reče da igra samo zbog novca i to je njegovo pravo, ali nisu mi baš sasvim jasni takvi ljudi...Ako ne voli igru onda je to malo bezveze...

00

19

Re: Marko Puškadija - Puška

Truman napisao:

Čovek reče da igra samo zbog novca i to je njegovo pravo, ali nisu mi baš sasvim jasni takvi ljudi...Ako ne voli igru onda je to malo bezveze...

Ne vidim ništa nenormalno u tome smile

00

20

Re: Marko Puškadija - Puška

Truman napisao:

Čovek reče da igra samo zbog novca i to je njegovo pravo, ali nisu mi baš sasvim jasni takvi ljudi...Ako ne voli igru onda je to malo bezveze...

ne  kuzim ,shvaca  to ko posao, meni i sto ide  na  zivce  igrat  online  poker  a uglavnom ga  tako igram, na  pocetku mi je  bio uzitak igrat  a sad mi dode slabo kad  znam da  moram odigrat  sat  ili dva  dnevno, igram iskljucivo radi džeparca, uvijek rade  pogledam neki dobar  film ili otidem na  cugu nego online  poker, uzivo mi  jos  uvijek uzitak al rijetko igram...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

21

Re: Marko Puškadija - Puška

Kad ti poker postane posao, nije baš užitak svaki dan igrati po x sati... Naravno, nije ni uvijek muka...

00

22

Re: Marko Puškadija - Puška

Znači to mu onda dođe kao profesionalni fudbaler. smile

00

Re: Marko Puškadija - Puška

puki86 napisao:
Truman napisao:

Čovek reče da igra samo zbog novca i to je njegovo pravo, ali nisu mi baš sasvim jasni takvi ljudi...Ako ne voli igru onda je to malo bezveze...

ne  kuzim ,shvaca  to ko posao, meni i sto ide  na  zivce  igrat  online  poker  a uglavnom ga  tako igram, na  pocetku mi je  bio uzitak igrat  a sad mi dode slabo kad  znam da  moram odigrat  sat  ili dva  dnevno, igram iskljucivo radi džeparca, uvijek rade  pogledam neki dobar  film ili otidem na  cugu nego online  poker, uzivo mi  jos  uvijek uzitak al rijetko igram...

još si ti zelen... Vidjet ćeš kad budeš radija u nekoj firmi ili slično, borba i grč svaki dan, a plaća ko zna oće li tongue . Online poker je pjesma za to, naravno, nije ni meni svaki dan gušt, ali kad važem jedno i drugo, pluseve i minuse nema dileme... Poker je zakon  smile
Ja iman odličan posao u velikoj firmi i više nego solidno plaćen, ne radim previše, većinu vremena surfam po netu, pa svejedno grizem na netu iako mi nije zabavno svaki dan po 4 sata grindati. Još me više smeta što trošim 8 sati svog dragocjenog života za nekog drugog, a moga bi grindati za sebe big_smile . Treba znati šta hoćeš od života i pojesti neka govna usput...

00

24

Re: Marko Puškadija - Puška

Rikardo1975 napisao:
puki86 napisao:
Truman napisao:

Čovek reče da igra samo zbog novca i to je njegovo pravo, ali nisu mi baš sasvim jasni takvi ljudi...Ako ne voli igru onda je to malo bezveze...

ne  kuzim ,shvaca  to ko posao, meni i sto ide  na  zivce  igrat  online  poker  a uglavnom ga  tako igram, na  pocetku mi je  bio uzitak igrat  a sad mi dode slabo kad  znam da  moram odigrat  sat  ili dva  dnevno, igram iskljucivo radi džeparca, uvijek rade  pogledam neki dobar  film ili otidem na  cugu nego online  poker, uzivo mi  jos  uvijek uzitak al rijetko igram...

još si ti zelen... Vidjet ćeš kad budeš radija u nekoj firmi ili slično, borba i grč svaki dan, a plaća ko zna oće li tongue . Online poker je pjesma za to, naravno, nije ni meni svaki dan gušt, ali kad važem jedno i drugo, pluseve i minuse nema dileme... Poker je zakon  smile
Ja iman odličan posao u velikoj firmi i više nego solidno plaćen, ne radim previše, većinu vremena surfam po netu, pa svejedno grizem na netu iako mi nije zabavno svaki dan po 4 sata grindati. Još me više smeta što trošim 8 sati svog dragocjenog života za nekog drugog, a moga bi grindati za sebe big_smile . Treba znati šta hoćeš od života i pojesti neka govna usput...


ne zalim se  ja  samo kazem da mi nije  vise  uzitak igrat kak mi je  bio na  pocetku, moram rec  da  sam jos  najvise  uzivao u onom glupom pokeru na  fejsbuku..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

25

Re: Marko Puškadija - Puška

puki86 napisao:

ne zalim se  ja  samo kazem da mi nije  vise  uzitak igrat kak mi je  bio na  pocetku, moram rec  da  sam jos  najvise  uzivao u onom glupom pokeru na  fejsbuku..

A onda si bio i najlošiji... A mi profesionalci zarađujemo od takvih kojima je poker zabava i odluče uplatiti nešto love na poker sajt.

00