Tema: problemi sa monitorom

recimo,cim igram duze od pola sata poker.. 2 stola upaljena i recimo citam novine..

monitor se odjednom pocne gasiti,pali gasi,nekad moram ugasiti komp da bi se opet upalio..

dali se moze monitor pregrijavat il tako nes,nemam pojma u vezi tih stvari..moze tko pomoci mozda?

00

Re: problemi sa monitorom

Brijem da ti je grafa prdnula.  Probaj spojit komp na drugi monitor i ako ti tam radi ok onda je do grafičke...

club  heart  diamond  spade
00

Re: problemi sa monitorom

Vrlo vjerovatno grafička

00

Re: problemi sa monitorom

ako graficka ode,to se samo skuzi na monitoru ili???

cudno mi jer mi je sve drugo uredu..

00

Re: problemi sa monitorom

tonkobonko napisao:

ako graficka ode,to se samo skuzi na monitoru ili???

cudno mi jer mi je sve drugo uredu..

A cuj svakakvih simptoma ia kada  je grafička neispravna , nekad se komp resetira , nekad se slika smrzne , nekad ti ne prikazuje dobro sliku i tak dalje. POšto su sad vručine može biti da ti se pregrijava.
Izvadi ju van i očisti prašinu sa njezinog coolera - možda ju cooler loše hladi + ove vručine ....

club  heart  diamond  spade
00

6

Re: problemi sa monitorom

perozelina napisao:

Izvadi ju van i očisti prašinu sa njezinog coolera - možda ju cooler loše hladi + ove vručine ....

Vjerojatno je to, i mene jebu cooleri u zadnje vrijeme.. KK na AA i slicno.. Vald ce se okrenut situacija..

00

Re: problemi sa monitorom

Tilt napisao:
perozelina napisao:

Izvadi ju van i očisti prašinu sa njezinog coolera - možda ju cooler loše hladi + ove vručine ....

Vjerojatno je to, i mene jebu cooleri u zadnje vrijeme.. KK na AA i slicno.. Vald ce se okrenut situacija..

Da ,  kod tebe je drugačiji problem kod tebe previše hladi.   big_smile  Kad dođe heater pazi da ne izgoriš  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: problemi sa monitorom

Meni je jednom tocno 3 dana nakon isteka garancije crkla graficka  lol  lol

00

9

Re: problemi sa monitorom

RIGGED

00

10

Re: problemi sa monitorom

Tilt napisao:

RIGGED

qft!!

00

11

Re: problemi sa monitorom

roll  ajd deckici odo ja 3betat curice vanka... nesto nisu padale prosli vikend na c betanje pa sada malo agresivnije... mozda i 4bet shoveam za bluff

00

12

Re: problemi sa monitorom

ne valja to. c/r ai!

00

13

Re: problemi sa monitorom

hm da prvo moramo preflop dobro odigrat... kasnije se na mirnijem mjestu c/ r ai... prijedlog prihvaćen

Zadnji popravljao Bebach (03-07-2010 21:40:25)

00

Re: problemi sa monitorom

lol big_smile

00

Re: problemi sa monitorom

jučer smo imali neku političku temu za jednim stolom od 10 ljudi i totalno sam iživcirao lika i kažem mu "smiri se, natiltan nećeš ništa pametnog napraviti", a stol me pogleda ko da sam potpuno skrenuo.

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

16

Re: problemi sa monitorom

jbg, tako ti je kad sjedis za stolom punim fisheva  smile

00

Re: problemi sa monitorom

kak jos nisam kupio graficki a stari uzeo laptop na more bio sam primoran uzet staru graficku dok ne kupim nes..
jutros otvorim kuciste i ta stara graficka naravno ne pase.. izvadim tu sta je navodno pokvarena,puna prasine i prljavestine.. uzmem usisavac i pocistim,vratim je nazad i komp radi vec 5 sati normalno,prije nije ni 15 min, vec bi pocelo stekati..

nadam se da je to to..

@perozelina- da sam te barem ranije poslusao wink

Zadnji popravljao tonkobonko (24-07-2010 13:58:00)

00