Tema: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Ostalo nas nekih 12-13 od 565.Bio sam chipleader, i onda slijedi ovo, sve u roku 10-ak min.

1.hand:

2.hand:

3.hand:(ujedno s kojim sam i ispao 10-ti, pred ft)  mad

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

a u ku***  uzas..
ja  se onda nes bunim,pa ja bi tu puko skroz..

jesi barem nes zaradio??

al ja ovih dana gubim ovakve handove na riveru isto,. katastrofa

Zadnji popravljao tonkobonko (27-07-2010 17:25:53)

00

3

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

70/30, 60/40, 70/30   roll  Pogledaj hh i koliko si ti takvih dobio ili izgubio da sa 3k cipova stignes na 200k

00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Tilt napisao:

70/30, 60/40, 70/30   roll  Pogledaj hh i koliko si ti takvih dobio ili izgubio da sa 3k cipova stignes na 200k

Pa dobro preflop jebemu, ali uvijek rivered.Bio bi žešči chipleader, vjerojatno i među prva 2-3 bi završio da ovih jebenih bad beatova nije bilo.(pogledaj zadnji hand, za njega na turnu 4.5% za pobjedu  roll )

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Tilt napisao:

70/30, 60/40, 70/30   roll  Pogledaj hh i koliko si ti takvih dobio ili izgubio da sa 3k cipova stignes na 200k

+1

Svima se isto događa...Neki dan sam  badbeatao sa 1010 u 15 min AA i JJ ,te dobio AJ vs AK te postao chipleader nakon što sam bio shortstack...Da bi na drugom turniru došla obrnuta situacija...Ovo čak i nisu tako veliki badbeatovi, imali su dobre šanse preflop...Nije bilo 95/5...

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

PocketRockets napisao:
Tilt napisao:

70/30, 60/40, 70/30   roll  Pogledaj hh i koliko si ti takvih dobio ili izgubio da sa 3k cipova stignes na 200k

(pogledaj zadnji hand, za njega na turnu 4.5% za pobjedu  roll )

Mislim da gledaš od trena kad ste ušli all in,ne turn i river...

http://www.mmstaking.com/
00

7

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Aha, a kad ides all in s QQ vs AK i on pogodi na flopu, a tebi dodje set, onda si bad beato? Ili si dobio flip?

00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Gle dečki sve ok, znam da sam malo pretjerao, ali jebe me dowswing več tjedan-dva i onda ovako ispadnem s ovog turnira, taman di sam mislio da ču ubrat neku dobru lovu  sad
Ali zbilja nekad znaju bit okrutni s tim riverima, ali več sam se pomirio s tim i igram dalje, s nadom da ću i ja tako nekog sjebati pa da nabacim taj lopovski osmijeh, hehe.  roll

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

na sta se tocno bunis u ovim handovima ?

Na to sto su svoje outere hvatali na turnu i riveru ?   lol.

Kad odem allin na situacije 60:40, uopce ne proizvedem nikakvu reakciju dok ne vidim river, a i kad vidim ostanem hladan ko spricer, pa to je klasika.
Da odigras 10k handova dnevno bilo bi ti jasno.
Al dobro, ovde mogu shvatit frustraciju sto si bio chip lider pa izgubio par malo boljih od flipa situacija.

Zadnji popravljao chillin (27-07-2010 17:58:12)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

chillin napisao:

na sta se tocno bunis u ovim handovima ?

Upravo ovo što si naveo u zadnjoj rečenici, to što sam sa chipleadera pao na shortstack i ispao pred final table.Da su se ovi handovi odigrali u moju korist, imao bi extra stack s kojim bi definitivno na final stolu uspio bit među prva 3, ali jebiga.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

11

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

jbg, ja sam u nedjelju izgubio 2 flipa u 3 handa koja su vrijedila minimum 20k $, pa mogu ti rec ovi sto su pricali na skypu sa mnom kako sam reagiro.. I nije zato sto sam digo dobru paru, jer da sam prezivio bar jedan dobio bi pun kurac vise..

00

12

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

a poznat sam po tiltanju, to ti isto mogu potvrdit svi hahahaahah... Jednostavno flip je flip, a 70/30 je malo jebenije od flipa, al ne treba pretjerivat.. Mislim ja sam dosad cesto ostajo u turnirima deep, a uvijek ispado tako pred ft gdje je para nikakva s obzirom na ft.. Al kad se sjetis da si natkupio par puta dosad, a moro si da dodjes do tog stacka, smiris se i gotovo.. Sto se tice downswinga.. I mene je drzo duuugo, mozd me i jos drzi, vidit cu kad pocnem igrat ponovo, al uletice nesta.. lete pare..

00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Da, razumijem sve, najgore kad ti tak sjebe sve s nekim flipom i onda dobiš praktički 10% love koliko si zapravo trebao uzet  roll
Ma od sad ču si nabavit tog jasmina jusića nek mi svira pokraj mene dok igram, pa ima da osvajam svaki turnir  big_smile

**I da,ako imaš skype, dodaj me na mrvegas81

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

14

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

meni je u kljucnim trenutcima sviralo..
To taman kad nas je ostalo 50-ak, najkriticnija faza.. FT blizu, a onda skuzis da ce svaki peti tek doc hahaha.. A igro vec 9h...

Zadnji popravljao Tilt (27-07-2010 19:18:23)

00

15

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

malimisko napisao:

.Ovo čak i nisu tako veliki badbeatovi, imali su dobre šanse preflop...Nije bilo 95/5...

btw nijedan hand nema 95% sanse preflop, cak i  hebeni 72o ima oko 12% sanse da skreka mocne aseve  big_smile

Zadnji popravljao Bebach (27-07-2010 18:47:18)

00

16

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

Jbg ... Ne kontam kako su tako daleko dogurali takvom igrom ... rigged big_smile

I fora je ovako gledati animaciju kako statsi idu gore gore i onda padnu big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Jel to oni mene jebu u zdrav mozak ili??

tilt ova ti je dobra hahahaha....

:lolLestor77:lol
00