26

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Daj smini jedan video kad budeš na tiltu. To bi moralo biti bolje od tuf fisha...

00

27

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

mAg1c napisao:

Ovo vec prelazi u projekt zivaca kretensko ...
Najvise me zivcira kad moje cipove onda razbacuje okolo stoka ...
Nemogu si zamislit da zivim od jebenog randoma ...

http://img267.imageshack.us/img267/9121/2318strip.gif

00

28

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Moram napravit jedan video iz HM ovo je presmjesno sta ovi rade vise se ne zivciram ...
Ovo sto likovi rade je za u zatvor...  mad

00

29

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

http://img441.imageshack.us/img441/3562/0836ee9d07465e3ed97e247.gif

00

30

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Meni se tako vise ne da... Jos 200 glupih FTP moram skupit i to je to od mene ...
Zajebavat se tu za saku riza nema teorije...
Hendova nista borim se da me ne pojedu blindi otvorim wizarda sve najbolje odigramo ( svaki majmun moze tako igrat kada moram sve foldat  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  ) Pusham smece i molim da me ne callaju ali stalno pokupe neki monster hend...
Nekako jadno jos doguram do FT tu i tam onda opet mrak od karti samo fold fold fold i onda iz SB,BU,CO gurnem smece i kupim si krug i ako slucajno izpadnu prije mene usporavam pad banke  lol
Jos cca 200 turnira moram odigrat ( neznam ni sam kolko ) to cu igrat najbolje sto znam onda napisem report i odlucim kako dalje...
Dobro da nema ona glupa EV crta za ove turnire jer se mi ne gleda...

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

mAg1c napisao:

Meni se tako vise ne da... Jos 200 glupih FTP moram skupit i to je to od mene ...
Zajebavat se tu za saku riza nema teorije...
Hendova nista borim se da me ne pojedu blindi otvorim wizarda sve najbolje odigramo ( svaki majmun moze tako igrat kada moram sve foldat  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  ) Pusham smece i molim da me ne callaju ali stalno pokupe neki monster hend...
Nekako jadno jos doguram do FT tu i tam onda opet mrak od karti samo fold fold fold i onda iz SB,BU,CO gurnem smece i kupim si krug i ako slucajno izpadnu prije mene usporavam pad banke  lol
Jos cca 200 turnira moram odigrat ( neznam ni sam kolko ) to cu igrat najbolje sto znam onda napisem report i odlucim kako dalje...
Dobro da nema ona glupa EV crta za ove turnire jer se mi ne gleda...

Kako ne, i za turnire postoji EV line wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

32

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Da za 9 man ali ne za 27 ( kolko ja znam )
Ali ne zanima me previse kada sam igro 9 man sam gledo ku budala tu crtu ...
Ne da mi se ni mislit sta bi bilo da je bilo....

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

šta bi trebalo biti i to puno pomaže jer ti daje do znanja dal igraš ok - ako je odgovor potvrdan mjesta za strah nema, a ako nije samo čekaj i doći će smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

34

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Nije mene strah za moju igru. Proso sam slicne padove ali sta ja znam sada me zivcira jer jednostavno nemam mogucnosti igrat prije sam gubio sa hendovima ali sada gubim stalno sa slabijim hendom jedva dobijem nesto za pushat i evo monstera i nema teorije za 2-3 outa da pogodim ( ni ne zelim )....
Kao sto sam reko moram skupit jos tolko bodova i onda cu napisat stanje ja vjerujem da se bude ovo popravilo a drugo nemam sta za radit ova 2 tjedna tako da ...
Mozda snimim neki video mozda mi pomogne  big_smile

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

mAg1c napisao:

Ali ne zanima me previse kada sam igro 9 man sam gledo ku budala tu crtu ...
Ne da mi se ni mislit sta bi bilo da je bilo....

a ma daaaj, a bas zvucis tako euforican na mikrofonu  big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

36

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

chillin napisao:
mAg1c napisao:

Ali ne zanima me previse kada sam igro 9 man sam gledo ku budala tu crtu ...
Ne da mi se ni mislit sta bi bilo da je bilo....

a ma daaaj, a bas zvucis tako euforican na mikrofonu  big_smile

Obicno govorim ne kuzim ja te vase fore  big_smile

00

37

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Ovo da se javim imao sam 50BI downswing sada se je sve okrenulo i ide gore trenutno sam BE  big_smile
4-5 dana nisam igro jednostavno se mi nije dalo zivcirat  tongue
Turnira sam odigro jako malo ~ 250 ...
Mozda sada kada krene gore bude vise motivacije za igru i sa ovaj projekt  wink

Sretno!

00

38

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Svaka cast, izgubit 50 BI i smireno se vratit u igru... nema sta..
vidija san ja odmah na videu da si kuler  smile

Ja sam na FT 9man, dosta manijaka i raznih ribica. Za table selection koristim Tournament Shark tako da odmah na pocetku nastojim bit +EV.. od ostaloga HEM i Wiz.

Kakvi su igraci na 27 man, koliki ti je ROI..?

But they were suited...
00

39

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Nemam ja te programe wizarda tu i tamo pogledam ali tesko je ljude na nesto stavit ...
Dosta puta mi pokaze da je EV- ali jednostavno pusham ( to govorim ako prije mene nije bilo akcije ) jer ako pokupim visoke blinde kupim si jedan krug i ako te call mozes dobit i onda imas cipove za igru. Treba sve napravit da te blindi ne pojedu  wink
A registriram se obicno prvi. 9 man sam i ja igro prvo ali onda sam si pogledo "fenomenalan" video i reko sebi ajd da probam. I stvarno ROI je puno veci na MTT sng. Fora je i to da netrebas gledat ako se neki "regular" registrira kao na 9man di igras sa njime na istom stolu ovdje mozda opce neces igrat sa njime na cjelom turniru...
Mislim da imam sada ROI ~ 20 ali nije neki broj turnira ~ 600.
Mogu stavit link pa si pogledajte video fora je smile

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

ajd baci link ak nije problem..

00

41

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

http://www.megaupload.com/?d=18FXAUZF

Mislim da je to  wink

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

to nes malo vece,skida se..
tnx

00

43

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Napisi kad pogledas sta mislis. Pogledaj njegov graf na SS tongue

00

44

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

317 MB... to je sigurno neki blockbuster big_smile
Ja redovno pregledavam sessione s wizom, puno toga ovisi o %call rangeu.. a to je upravo onaj parametar za kojeg u igri ne mozes bit siguran. Uglavnom, ne opterecujem se time, bitno da znam da li je netko very tight, tight, loose ili average tako da mogu procijeniti svoj push range, i izuzev marginalnih situacija vecinom ga pogodim.

But they were suited...
00

45

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Fora videa je da je lik snimo u velikoj resoluciji pa je doslo tak veliko al opet 300MB nije nesto  big_smile
Ako pogledas video i puknes range koje ovaj govori da pusha dosta toga ce bit crvenog. Meni izgleda onaj wizard ko da je samo za 9man mislim da ne kuzi kada je buble.
Mozda snimim jedan video danas pa onda jos pogledam u wizardu pa da pogledamo skupa wink

00

46

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Samo snimi..

Wizard mozes koristit i kod STTa i kod MTTa, za MTT moras sam namjestit strukturu sta nije neki problem (Tools> User Defined...).
Nakon toga pri reviewu samo mijenjas equity model. Poanta je u tome da za MTT kad nisi na final tableu koristitis Chip model izracuna a kod STT-a i final tablea equity se racuna prema ICM modelu.

But they were suited...
00

47

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Hvala budem poslje to namjestio  smile
Sada sam skoro snimio video ali bilo je previse akcije i totalno sam bio napaljen da pobjedim "sve" turnire koje sam igro tako da to ostavim za sutra ...
BR ide prema gore i to je dobro kasnije napisem report  cool

Danas sam slusao MTT Coaching i nekako je doslo na OVO  big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=dkHJKakHMpo

Cujemo se !

00

48

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Hehehehe... orange je legenda big_smile

But they were suited...
00

49

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Jao ovo je za popizdit kad big stack nema pojma igrat na bublu grozno...
Jednostavno me zivcira kad nemozes nista napravit dojde mi da mu napise sta treba radit kretenu...
Radili su tavke pizdarije da mogu knjigu napisat tako da bolje da zaboravim jedan BI  mad

Borimo se dalje !  tongue

00

50

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Dosta za danas odlican zadnji session tako da graf opet ide gore  tongue

Pozz !

P.S. ako je neko zainteresiran da odigramo skupa neki session i slicno i da igra low BI turnire neka mi napise  wink

00