Tema: 88 call ili fold?

ima statse 15/6 na nest malo handova.. Usli smo ITM ja sam negdje oko avg, ne sjecam se tocno koliko je bio.. Inace u ovoj fazi turnira ne volim igrat ko picka i foldat, nego se pokusavam nakupit cipova.. Al jesam ovo trebo foldat?

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t1000
Big Blind: t2000
Ante: t200

UTG (t75769)
UTG+1 (t27815)
MP (t219071)
CO (Turcin89) (t57684)
BTN (t114774)
SB (t162348)
BB (t117779)

CO (Turcin89) has M value 13.11

Dealt to CO (Turcin89)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8S.png

Preflop: (Pot is: t4400)

UTG folds, UTG+1 raises to t27615 (All-In), MP folds

Flop: (Pot is t32015, 5 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t32015, 5 players, 1 all-in)


River: (Pot is t32015, 5 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t32015 | Rake: t32015




00

Re: 88 call ili fold?

a ono, ja sam uvik za ship, il jesi il nisi smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 88 call ili fold?

Ja bi shipao, i u slučaju da gubiš ostaje ti nekih 30k chipova s kojim imaš neke šanse ipak.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: 88 call ili fold?

ja bi folda.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 88 call ili fold?

ja bi isto ship..jel imao A-J+??  i ulovio A na riveru? big_smile

00

Re: 88 call ili fold?

Ne da mi se otvarati novu temu jer je ovo dosta slicno. Sta sa malim parovima u MPu na final table raditi ako je stack 20-25 BB a iza mene ima dosta ekipe koja mepokriva sa stackovima plus chip leader sa 50-60BB i dosta je aggro. Valjda se kuzi sta pitam smile

Zadnji popravljao JabbaJinx (04-08-2010 00:17:38)

00

Re: 88 call ili fold?

probas limpat i vidjet flop..s time da igras parove ovisno o poziciji..tak ja barem radim..pogotovo u situaciji koju si opisao gdje te veci stack moze rejzat s bilo cim ako to hoce..ako se ne pogodi set, na prvi bet foldam..

i mene zanima kako to drugi odigravaju..

00

Re: 88 call ili fold?

Ma znam i ja da je kao ispravno limpati ali nekako mi se cini da je to na final tableu samo rasipanje chipova sa EP ili MP jer ce gotovo uvijek netko iza napraviti neki rejz ili ce jednostavno napraviti shove

00

Re: 88 call ili fold?

ako rejzas i netko ti zgura, opet nastane sranje..zato je najlakse igrati te parove kad si late i kad vidis da ih je dosta limpalo pa si to mozes priustiti..ali sa early i midlle position treba pazljivo dozirati igranje..igrati u nekih 30-40%, a ostalo vrijeme jednostavno ih baciti..

00

10

Re: 88 call ili fold?

hicpra napisao:

probas limpat i vidjet flop..s time da igras parove ovisno o poziciji..tak ja barem radim..pogotovo u situaciji koju si opisao gdje te veci stack moze rejzat s bilo cim ako to hoce..ako se ne pogodi set, na prvi bet foldam..

i mene zanima kako to drugi odigravaju..

OMG

Ne, nikad, al bas nikad..

Ja 22-66 foldam.. 77+ obicno rejzam, al ako rejzas 77 s 20bb je glupo foldat ako te netko zgura.. Tako da ako nisi spreman callat foldaj preflop..

00

11

Re: 88 call ili fold?

Inace stack od 20-ak bb je najgori za open rejz jer ti je tesko igrat postflop, a ne mozes zgurat 20bb preflop jer je previse.. Ja s tim stackom ne stealam skoro nista, rejzam samo dobre handove.. Al to ti je najbolji stack za resteal, znaci ako late position opena, a ti si iza njega, samo shipas jer ce on morat nac jako dobar hand za callat te.. Al to radi samo ako on ima veci stack od tvog, ako je short callat ce te uvijek.. Tu imas dobar folding equity jer nitko nece riskirat 20-25bb bezveze, a i ako te calla imas sansu za dobit.. Ako open rejzer nije nit, ja to radim sa 22+, A8+,KJ+, K9s+, 67s+... Sve sto ima bilo kakvu igrivost slobodno shipaj.. S jednim restealom dobivas otprilike 5bb, tako da ti je to mnogo isplativo  smile  Kad god tvoj stack iznosi 7-10 puta iznos koji je netko rejzao, imas najbolji stack za shipat preko nekog.. Sve sto je preko 10 puta vece ti se ne isplati bas shipat, a sve sto je manje od 7 puta je premalo i nemas dobar folding equity..

00

12

Re: 88 call ili fold?

zanimljivo, usvojeno  big_smile

00