Tema: opet taj full TILT

Igram turnir, 50+5$ ostalo nas negdje oko 50-ak od 304 registriranih.36 je in the money, i onda mi se dogodi ovo:

Ostalo mi oko 3k, i poduplam se nekako sa QK vs 22 mislim, i onda izletim ovako:

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: opet taj full TILT

a sta da ti kazem.
Jucer sam ja jednome sa JJ cracka aseve. isto dosa J na flopu.  Al ko ga jebe lik je iz vedra neba open shova.

ovo kako si na kraju izletija jebes ga druze.

Samo nevolim ovi naslov "opet taj full tilt" , viruj mi da se ovo desava i live, i ima vise "rigged" handova u jednoj veceri kad te neide.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: opet taj full TILT

chillin napisao:

Samo nevolim ovi naslov "opet taj full tilt" , viruj mi da se ovo desava i live, i ima vise "rigged" handova u jednoj veceri kad te neide.

Ma to je naslov iz zajebancije bio  smile Napisao sam ga tak jer me jebu već dost dugo s tim turnirima, uvijek ispadam ovak na ove načine pa mi je to več postalo standard, pa reko da ovaj put stavim na forum da vidite  roll

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

4

Re: opet taj full TILT

chillin napisao:

Samo nevolim ovi naslov "opet taj full tilt" , viruj mi da se ovo desava i live, i ima vise "rigged" handova u jednoj veceri kad te neide.

full tilt rigged big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: opet taj full TILT

Evo sam da obnovim, isti tip turnira, maloprije ispao:

Razmišljao sam dali da shovam na turnu ili ne, mislio sam čak da je i set strefio, odlučio sam na check.Kad je shovao učinilo mi se odma kao blef, i uzeo sam si time...nakon 15-ak sec. sam callao i reko super imam ga, i onda jebeni river naravno  mad  roll
EDIT: i da pitam odma, jeli ok ovo odigrano s 99??

Poslije me isti jebeni igrač sjebe, opet naravno suckout sa boljim handom:

Zadnji popravljao PocketRockets (10-08-2010 13:15:18)

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00