Re: pobjediti VPP ligu

roba59 napisao:

završen je prvi dan lige, još 30 dana do kraja...

Odigrao sam 11k handova i bio u plusu 15 buyinova. Napravio sam 4800 VPP-a.

lijepo se to skuplja - 2k VPP-a loviš više od potrebnog po danu, niceeeee smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

27

Re: pobjediti VPP ligu

kriste big_smile
kak to roba lezerno kaze hahah

00

28

Re: pobjediti VPP ligu

roba59 napisao:
Sensei napisao:

upravo ovakve stvari me drže dalje od SH casha. jednostavno ne mogu se pomiriti sa takvim handovima.

Kako to misliš "pomiriti"?

Ne mogu se pomiriti jer ja u takvim situacijama gubim duplo češće nego što dobijam...

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

29

Re: pobjediti VPP ligu

Zato treba igrati jako puno ruku. Na malom uzorku ruku varijanca zna biti ubitačna.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

30

Re: pobjediti VPP ligu

Sensei napisao:

Ne mogu se pomiriti jer ja u takvim situacijama gubim duplo češće nego što dobijam...

to ti se samo čini

00

31

Re: pobjediti VPP ligu

Danas napravio 5k vpp-a i 5 buyina plusa. Bio sam 8 BI u plusu, ali sam zdonko 3 ovaj zadnji najkrači session koji sam igrao umoran i nije mi se dalo, ali sam ga prekinuo brzo... Opet sam odigrao 11k handova.

Živcira me što još nisu objavili rezultate i neznam dal uopče ima netko s kim se moram natjecati za 1. mjesto. Svakih 15 min sam gledao dal su stavili rezultate.

00

32

Re: pobjediti VPP ligu

ja san in posla mejl i odgovorili su da će danas tokon dana stavit rezultate. i da će se obnavljat 3 puta tjedno, al proša je cili dan a još ni traga ljestvici   sad

00

33

Re: pobjediti VPP ligu

To su i meni odgovorili...

00

Re: pobjediti VPP ligu

Jos nema ljestvice. A znate ce to biti ljestvica top 500 ili top 50?

00

35

Re: pobjediti VPP ligu

Nisam baš siguran da ima vidovitih članova na forumu, ali evo ti moj "the best shot" - Top 13.

00

Re: pobjediti VPP ligu

stavili su

00

37

Re: pobjediti VPP ligu

u jebote  imas  se  itekako s  kim borit  3. si i to te  prvi dere  za  duplo skoro

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: pobjediti VPP ligu

Malo se precenio Roba  tongue

00

39

Re: pobjediti VPP ligu

puki86 napisao:

u jebote  imas  se  itekako s  kim borit  3. si i to te  prvi dere  za  duplo skoro

Mislim da če to robi biti dodatna motivacija  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

40

Re: pobjediti VPP ligu

izgleda da nije baš zadnje stanje, koliko veli Roba trebao bi imati više VPP-ova.

00

41

Re: pobjediti VPP ligu

bas  sam sad  gledo lika  koji je  prvi na  ptr-u, bit  ce  zajebano s  njima  ako ovako nastavi posto igra  2-4 , 3-6 i 5-10
s  tim da  je  prvi dan odigro oko 15 k handova   a  2  dan 8k smile
roba  morat  ces  se  malo potrudit  da  skines  ovog  lika  jel je  dosad odigro 3,5 mil handova i ocito mu nije  problem puno igrat

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

42

Re: pobjediti VPP ligu

Očito su rezultati do jučer u 12h. I očito da neću moči biti 1. jer ovaj lik igra full ring koji je lakše igrati od 6max. Ali nema veze, na kraju ću dobiti koju tisućicu više od tog race-a.

Ja nastavljam s svojim planom koji je raditi oko 5k vpp-a dnevno. Imat ću neke dane off zbog svadbe i CPS-a i nadam se da ću ostat u top 5.

00

43

Re: pobjediti VPP ligu

Ne brini, ja te sa svojih max. 100 VPP dnevno sigurno neću izbaciti iz Top5.

00

Re: pobjediti VPP ligu

Sretno Roba, mislim da ces uz ovaj tempo ostat top3.Keep us informed

00

45

Re: pobjediti VPP ligu

Damn, sad mi se više ni neda baš igrati kad vidim da nemogu biti prvi... sad Plus imao sam gadan prvi današnji session i minus 6 buyina.
U 10 min sam naletio 3 put s AK na AA, jednom set na set i jednom mi je lik flopao set u 3betanom potu...

00

46

Re: pobjediti VPP ligu

na takvoj stranici i s takvim igračima i biti na vrhu, svaka čast,

Pitanje:
Puki je rekao da ovaj prvi igra 2/4, 3/6 i 5/10. više rakea itd. Koji limit je granica di više ne raste rake u usporedbi na prethodni, vjerojatno to ovisi o betovima i streatovima, ali kad bi išel odigrat xxxk identičnih ruku na isti način na dva susjedna limita koja bi to dva bila da razlike nema ili je zanemariva?

Najlakše valda tam di je već na flopu max rake pa su to neki high stakes, al brijem kad bi uzel neku klasiku npr u prosijeku bar dva beta/cal  (jer ima i shoveova, 3 beta/br, 1bet.....) brijem da već i na manjim levelima se dostiže max rake po handu, pa koja bi to bila najmanja dva di je ta razlika ono uzmimo zanemariva za projekt ovog tipa, RBdeal i sl.?

00

47

Re: pobjediti VPP ligu

Evo ovdje ti piše: http://fpppro.com/vpp-per-hand.php

Iako nije baš točno jer je meni na 6max nl200 oko 0.43 vpp-a po handu.

00

Re: pobjediti VPP ligu

vjerovatno 10/20 i naviše. Na 25/50 već kad limpaš, pot je barem 100$ i ono ti uzima maximalan rake, ali rijetko kad vidimo da SB limpa i BB checkira tako da je to vjerovatno 10/20 i naviše isti rake.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

49

Re: pobjediti VPP ligu

Evo novi update... Mislim da je sigurano da nemogu biti 1. Bar ću se probati držati u top 5.

00

50

Re: pobjediti VPP ligu

evo malo sam pogledao na PTR zbilja ima svakakvih igrača pri vrhu lige:

prvi (Hurloon) rastura NL600 i NL1000 i u velikom je plusu (oko $120k)
drugi (Mieses88) igra FL 2/4 i 3/6 živi dokaz da se i u limitu može grindat bodove
treći (barrybab333) ima samo 20k handova i to uglavnom iz 2009-ete, očito igra nešto što PTR ne prati: Stud, 8-Game ili turnire
peti (Radoom)... isto ko i treći

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00