Tema: Pokerbrat Blog

...evo i moj blog spreman da ugleda svijetlo dana!!!!  http://pokerbrat.blog.hr/

00

Re: Pokerbrat Blog

Novi post na blogu...

Napokon!!!

00

Re: Pokerbrat Blog

super blog. Keep up the good work..

00

Re: Pokerbrat Blog

Falaa falaaa....definitivno dobra ideja pisanje blogova....svak cast!!!

00

Re: Pokerbrat Blog

...novi post...

WINNING PLAYER!!!???

00

Re: Pokerbrat Blog

...update na blogu...

Plan BE!!!

00

Re: Pokerbrat Blog

Samo da ti napomenem, drugi pokerpro banner ima krivi link na pokerpro. Iako te prebaci na stranicu, to je zato jer to što si upisao ne postoji. Tako da te molim da to pogledaš.

00

Re: Pokerbrat Blog

...new post...

Predsjedničko sučeljavanje 2. Dio

00

Re: Pokerbrat Blog

Načeo si se odlične teme big_smile Može li svatko biti winning player big_smile Zanimljivo

Online poker spašava živote.
00

Re: Pokerbrat Blog

Inače ne gledam ništa vezano uz politiku, ali nakon još jednog gubitnog sessiona sam sjeo u dnevnu sobu razmišljajući jesam li mogao foldati onaj i ovaj hand, i vidio da stara gleda to sučeljavanje pa sam i ja nenamjerno počeo pratit.

Uglavnom, meni su svi kandidati smiješni, tolko mogu kenjat da je to nevjerovatno, niko niš pametnog nije reko, a osto sam razočaran kolko su ovi kaj se najviše reklamiraju, Nadan, Milan, Dragan i Ivo ustvari najsmiješniji.

Jedini koji mi se svidio je Boris Mikšić!  big_smile

Frajer je ovjerio kod javnog bilježnika da će smanjit troškove predsjednikovog ureda 50%, makar i to nije nekaj vrhunski.
I još mi se svidjelo kad je onaj Vukušić ili tak nkj reko da oni svi seru po vlasti kak ne valja, a svi su bili u njoj, osim njega i Mikšića. I to je jebena istina!

Eto, ja ne bum izašo na izbore, ali moj glas bi išo Mikšiću jer večinu stvari koje je reko su na mjestu, a frajer ima para i nema zašto krast ko što će svi ovi ostali sigurno radit.

Sorry za spamanje  smile

00

Re: Pokerbrat Blog

niveaformen napisao:

Eto, ja ne bum izašo na izbore, ali moj glas bi išo Mikšiću jer večinu stvari koje je reko su na mjestu, a frajer ima para i nema zašto krast ko što će svi ovi ostali sigurno radit.
Sorry za spamanje  smile

nemoj se uvrijedit, ali zbog takvih kao ti izbore će dobit neki seronja koji iza sebe ima stranačku mašineriju.

nije bitno za koga bi glasao nego je glavno da glasaš!

Potpis.
00

12

Re: Pokerbrat Blog

ja cu glasat za onog ko mi osigura 5 winning sessiona tjedno

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Pokerbrat Blog

milac napisao:

ja cu glasat za onog ko mi osigura 5 winning sessiona tjedno

Onda smo trebali nekog od naših pokerproova kandidirat  lol tj. budemo za 4 godine, ionak su još svi mladi  smile

Koji bi to smijeh bio negdje, postojala bi samo 4 ministarstva: No Limita, Limita, SNG-a i MTT-a
Ne bi bile podjele na županije već na 6max, full ring, HU...
Ako si winning player imaš posao u državnoj firmi, neto plaća 2k $ + 50% profita.

A najžalosnije je kaj bi bilo bolja država nego kaj je sad ...

big_smile  big_smile  big_smile

00

14

Re: Pokerbrat Blog

LMFAO

Ovo je odličan prijedlog big_smile:D:D

Roba za predsjednika big_smile

A što se Mikšića tića i ja 100% glasam zbog njega. Al ne zbog ovog ovjeravanja, nego zbog samog troška kampanje. Njega nema nigdje na reklamama i to je više nego očit razlog trošenja. Možete i sami znati da kad se netko stejka (podupire predsjedničku kampanju sa par miliona) očekuje to i više natrag...

Online poker spašava živote.
00

Re: Pokerbrat Blog

..hehe...moram priznat da sam se dobro nasmijao smile)) lollll... ma bitno je da se izađe na izbore i da se glasa za svog favorita!!!! Osobu za koju mislimo da će dostojanstveno predstavljati državu u svijetu i koja neće zloupotrijebiti dati joj autoritet! Osobu koja će moći pokreniti određene promjene koje su svima nama nužne!!!

...premda je ovo blog o pokeru,  ipak smatram da se određena osoba ne treba baviti samo pokerom, već da ima saznanja i o društvenom životu kako bi mogla reagirati na nepravde među nama ( PRIMJER: Pevecovi radnici koji nisu dobili plaće već 2, 3 mjeseca, kakav je njima Božić i kakva će im biti 2010 god.!!!!!??????????????)...FIGHT THE POWER!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7EJq587O … re=related ( malo sjećanja na kasne 80 i rane 90!!! lol!)

00

Re: Pokerbrat Blog

...prvi topic u 2010!!!...

Pot limit Omaha Hi!!!

00

Re: Pokerbrat Blog

...update!!!...

Poker Nordica!!!

00

Re: Pokerbrat Blog

...update!!!...

CHALLENGE COMPLETED!!!

00