Tema: FTP ... kakvi frajeri!!

...igram ja tako na tiltu i "marljivo" skupljam ftp bodove kako bi si uzeo ticket za double deuce i napokon skupih prosli tjedan... odigrao ja njega i krenuh skupljat za novi...jucer odjednom nema rakebacka!! Odem ja na stranicu preko koje sam uzeo rakeback i pitam zasto nisam dobio rakeback..a oni će meni: koristio si ftp poene za ulaz u neki turnir i posto ti je rakeback bio 23$ za taj tjedan, a trosak za te poene 23,75$ ti si zapravo zavrsio u minusu ovaj tjedan!! ISPADA da DD kosta 22$, a oni mi uzmu 23.75$ kroz rakeback ako koristim ftp poene za isti...dobro su mi ga utjerali!! A ja kao htio odigrati turnir za "dzaba"...a haaaa

00

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

Kada koristiš FTP bodove to ti se oduzima od rake-a. Ne znam po kojoj točno računici, ali pogledaj na njihovoj stranici, nači češ.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

Da na FTP u su bas banditi. Em sto imaju najveci rake za micro levele oni još i na ovaj način kradu (i mene su sjebali tak). Ako ti je do velike poker sobe bolje ti  je na starsima. Al mislim da ti je bolje pronač sreću na nekim manjim mrežama  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

Full tilt je najgori što se RB-a tiče. Em imaju najmanji RB, em ti još sve oduzimaju od njega, em je teško dobiti RB ako od prije imaš account.

00

5

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

ovi bodovi su beskorisni. sta ces ih trosit na nes kad gubis pare

00

6

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

skupljas ih par godina i kad na kraju odlucis potpuno odjebat od full tilta uzmes si auto pa nek odbijaju  lol  lol

00

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

zamijeniš bodove za pare na 2p2....ima likova koji kupuju pointse....

00

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

fukodlak napisao:

zamijeniš bodove za pare na 2p2....ima likova koji kupuju pointse....

a kako nekome das pointse?

00

9

Re: FTP ... kakvi frajeri!!

nemres dat, ali mozes narucit stvar iz shopa na neciju adresu za svoje bodove

I na kraju bude " HARAŠO"
00