101

Re: Decko postaje PRO

Bjule napisao:

Hmmm....Pa srednja skola je cista uzivancija,to su mi bili jedni od ljepsih provoda,i nema tih novaca za koje bi tomjenjao...To uopce nije bilo mucenje...Druga strana medalje...Je ne treba tim likovima diploma niti ce ju ikad koristiti,ali postoji jedna stvar...To je opca kultura i sirina...Napucat se samo na jednu pricu i biti jednostran nikan nije dobro...Koliko go ti to zvucalo glupo(i meni je vjeruj),imat sirinu u zivotu,sirinu u ionteresima,znanju i tako je prava stvar,cak i vrednija od love koju ces mozebitno zaradit...A tvoj zivot je tvoj zivot,mi se ostali samo pravimo pametni tu smile))...Pa ako sta pomogne,super...:))

Sredsnja skola je sranje a opcu kulturu i sirinu ima svatko tko ima tv i internet danas.

00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Sredsnja skola je sranje a opcu kulturu i sirinu ima svatko tko ima tv i internet danas.

Ne bih se bas okladio u to...

00

103

Re: Decko postaje PRO

Postoji li kakav test opce kulture na internetu?

00

Re: Decko postaje PRO

Kad malo bolje promislim uopce ne kuzim zasto se svi trude ti objasniti neke stvari.
Ok zivjet ces od pokera super
kad bi to bilo tak lako odrediti zaradivat cu 2k eura mj pa ja bih odmah dao otkaz u firmi ali jedina razlika izmedu nas dvoje je sto sam ja ako ti se ispises iz skole obrazovaniji i znam da mi placa prvog sjeda na banku dok kod tebe to sigurno nece biti slucaj. Pa i najveci online igraci imaju crne rupe od nekoliko mjeseci bez zarade ili  nekoliko mjesci velikih gubitaka.
Mene roditelji nikada nisu udarili niti je bilo potrebe za time ali su me odgojili da je skola vazna i prije ili poslje ce mi ta jebena cetverogodisnja dobro doci dok ces ti imati velikih problema kad dodes ksebi ako dode do najgorega a to bi se lako moglo desiti.
Radi sta hoces i sretno u pokeru ali tak se zaletiti da napustas skolu koja je najbolje razdoblje zivota onda stvarno...

club  heart  diamond  spade
00

105

Re: Decko postaje PRO

perozelina napisao:

Kad malo bolje promislim uopce ne kuzim zasto se svi trude ti objasniti neke stvari.
Ok zivjet ces od pokera super
kad bi to bilo tak lako odrediti zaradivat cu 2k eura mj pa ja bih odmah dao otkaz u firmi ali jedina razlika izmedu nas dvoje je sto sam ja ako ti se ispises iz skole obrazovaniji i znam da mi placa prvog sjeda na banku dok kod tebe to sigurno nece biti slucaj. Pa i najveci online igraci imaju crne rupe od nekoliko mjeseci bez zarade ili  nekoliko mjesci velikih gubitaka.
Mene roditelji nikada nisu udarili niti je bilo potrebe za time ali su me odgojili da je skola vazna i prije ili poslje ce mi ta jebena cetverogodisnja dobro doci dok ces ti imati velikih problema kad dodes ksebi ako dode do najgorega a to bi se lako moglo desiti.
Radi sta hoces i sretno u pokeru ali tak se zaletiti da napustas skolu koja je najbolje razdoblje zivota onda stvarno...

Nisi ti dobro skuzio,nisam ja samo tako odredio da cu zaradivati 3k/mjesec.Ja vec dosta igram ovo i gledao sam svoju statisku i pogled na moj poker i dosao sam do toga da bi vrlo lako trebao uspjeti.Kakve veze imaju crne rupe u pokeru i veliki gubitci?Pa ja to znam i ja necu odustati ako izgubim bankroll par puta.Pa to je normalna stvar i ja se toga ne bojim.
Naravno da svi roditelji odgajaju djecu onako kako su tebe odgojili.Svi oni govore da je skola jedini nacin.
A ono najbolnije tebi je to sto ja cak i da ne zavrsim nikakvu skolu i da odustanem od pokera bolje cu zivjeti u swe nego ti sa fakultetom u hrvatskoj.Skola najbolje razdoblje zivota-hahahahahah svasta majka rodi

00

Re: Decko postaje PRO

lol

00

Re: Decko postaje PRO

zasto se prepirete...to je deckova osobna stvar...ako on to zeli i ima potporu roditelja nek radi sta hoce...necemo mu sad mi solit pamet...puno srece croman

00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Skola najbolje razdoblje zivota-hahahahahah svasta majka rodi

Na temelju čega to zaključuješ, na temelju 10 godina rada poslije škole ili na temelju 20 godina provedenih kao umirovljenik putovajući po svijetu ili čamiti u nekom staračkom?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Decko postaje PRO

ček malo. Pa ako si 100% siguran (a po postovima jesi) da ideš u proove, pa zašto ne prekineš školu danas?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

110

Re: Decko postaje PRO

Pa prekinuo sam,imam praksu jos 2 tjedna i onda sam gotov.Praksu necu prekinuti zbog specificne situacije.

00

Re: Decko postaje PRO

vidim da odgovaraš na postove na koje hoćeš, kaj nije bed. Ali piši onda stvari koje imaju pokriće.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

112

Re: Decko postaje PRO

Rear_Admiral napisao:
croman19 napisao:

Skola najbolje razdoblje zivota-hahahahahah svasta majka rodi

Na temelju čega to zaključuješ, na temelju 10 godina rada poslije škole ili na temelju 20 godina provedenih kao umirovljenik putovajući po svijetu ili čamiti u nekom staračkom?

Mislis sto nisam odgovorio na ovo? Malo mi je mutav post ali reci cu samo da cu ja proputovati vise bez skole nego sto ces ti sa skolom.Jednostavno je,zivim u Svedskoj.

00

113

Re: Decko postaje PRO

I da jos nesto kazem a to je da ja uvijek imam pokrice,pa nikad u zivotu nisam izgubio diskusiju,uvijek imam dokaze.

00

Re: Decko postaje PRO

to nije odgovor na pitanje. Jedino ako si Sanader, pa da tak odgovaraš, ali opet, nemogu ti ništa. Samo reči da nisi odgovorio na pitanje.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

115

Re: Decko postaje PRO

Naravno da sam odgovori,ja znam da necu camiti u starackom domu nego uzivati,a zapravo me boli briga sta cu raditi kad budem stari konj.Vazno je da cu raditi ono sto volim dok sam mlad

00

Re: Decko postaje PRO

Uplaćuj obavezno sa strane u vlastiti mirovinski fond. big_smile

00

117

Re: Decko postaje PRO

hahah pa izgleda da vecina samo na to misle.

00

Re: Decko postaje PRO

Evo da ti još jednom postavim pitanje, ovaj put jednostavnom neproširenom rečenicom: Na temelju čega to zaključuješ?

orginalna je glasila:
Na temelju čega to zaključuješ, na temelju 10 godina rada poslije škole ili na temelju 20 godina provedenih kao umirovljenik putovajući po svijetu ili čamiti u nekom staračkom?

javi se ako ti nešto nije jasno... wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

119

Re: Decko postaje PRO

Odgovorio sam pametnjakovicu,na temelju toga sto zivim u SWE,ako ti jos uvijen nije jasno javi jer mi se cini da tesko kuzis jednostavne stvari.;)

00

120

Re: Decko postaje PRO

hahahah imam ljude koji ti padaju od smijeha u ovom trenutku admiral

00

Re: Decko postaje PRO

To ti nije neki odgovor. kaj, ne uklapaš se u društvo ili te profesori muče? 
Ja ne znam kakav je obrazovni sustav u Švedskoj i kako je biti srednjoškolac tamo.
Očito društvo imaš kad imaš ljude neutral

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

122

Re: Decko postaje PRO

hahahahah ti nisi shvatio zasto ja prekidam skolu?Uglavnom obrazovni sustav je puno bolji nego dole.

00

123

Re: Decko postaje PRO

Ali ja ti preporucam da odes spavati prije nego se obrukas na veliko.

00

Re: Decko postaje PRO

Znači--- netko je rekao da je škola najbolje doba života. Ti si na to odgovorio- svašta majka rodi. Ja sam te pitao na temelju čega zaključuješ da škola nije najbolje doba.
I sad me pitaš da li hoću znati zašto prekidaš školu ovim pitanjem "ti nisi shvatio zasto ja prekidam skolu?"
Ja tebi preporučam da završiš školu, ne zbog sebe nego da ti mi lakše postavljamo pitanja.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

125

Re: Decko postaje PRO

Ti si pitao na temelju cega zakljucujem da skola nije najbolje doba,ja sam odgovorio na temelju toga sto zivium u SWE-jer to tesko shvatiti?

00