Tema: zona sumraka

Moram izbaciti ovo iz sebe, poludit ću!!

Šta mi se dogodi sad u zadnjih 20 minuta to je strašno. Prvo mi lik calla all-in prije flopa, ja držim AA, okreće se tref, tref, tref, na turnu tref i na riveru sam već razbio tipkovnicu jer ZNAM da ima trefa pa makar me callao sa 72 i naravno, okreće dva KK, jedan od njih tref. Odmah par handova poslje toga isti lik, ja sam all in na flopu sa dva top para A-Q, on me calla sa A-K, rekoh do jaja, ima tri outa i odmah na turnu.... a šta drugo nego je*eni kralj. I šećer na kraju dobijem KK, opet sam all in prije flopa, čak i flopam set kraljeva, rekoh šta god imaš to je to... da nebi, runner runner skalu lik složi sa pocket jacks.

zar je moguće u samo par handova toliko coolera? pa to je strašno! ode mi trećina bankrolla u 20 minuta, mislim boli me K, nisu neki novci u igri, ali što me je*e je činjenica da nisam ništa loše odigrao, pa želim akciju sa AA i želim da netko zove calla moj allin prije flopa, i flopam set kraljeva da bi me opet lik naguzio.... ja ne pogodim 3 outa ni jednom od 10000000, a evo likovi gađaju večeras kao od šale.... koji K!?!?"?!#=)?"$/=(#&%

00

Re: zona sumraka

roll

00

Re: zona sumraka

jebiga razbi nekaj, znam kak ti je

00

4

Re: zona sumraka

sve je to normalno

I na kraju bude " HARAŠO"
00

5

Re: zona sumraka

rigged

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: zona sumraka

Ako želiš i dalje igrati poker, navikni se. Vjeruj mi.  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: zona sumraka

Smiri živce, evo da ti pomognem:
http://2.bp.blogspot.com/_38xe78Detgg/S … carrot.jpg

Zadnji popravljao Rear_Admiral (19-08-2010 01:06:22)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00