Tema: HUD SnGO?

Instaliram PM i sve si lijepo naredim na HUD-u i odem na Cash tamo se pojavi a na SnGo ga nema nikako , sad neznam gdje da promjenim u postavkama sve sam probao ali nema mi statsa u Sngo!
Pomagajte!

00

Re: HUD SnGO?

HUD options --> Player Preferences --> Use for
I mora ti biti na tourney kvačica i odabrani sajt.

00

Re: HUD SnGO?

Odi u Options-Player preferences i tamo nađi tab Use for. Treba ti biti sve označeno.

Sry roba, nisam vidio da si već napisao.

Zadnji popravljao dfable (18-08-2010 20:19:15)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: HUD SnGO?

roba59 napisao:

HUD options --> Player Preferences --> Use for
I mora ti biti na tourney kvačica i odabrani sajt.

site:Fulltitl
sve sam oznacio i dalje ne radi!
Na cashu mi se pojavi odma drugu ruku (kako bi i trebalo) ali sngo nikako!
iako mi se pojavi onaj mali prozorcic na kojem pise sto igram i bude oznacen!

00

Re: HUD SnGO?

I kada gledam na replayeru budu statsi, sad sam to skuzio ..stvarno cudno!

00

6

Re: HUD SnGO?

Pomakni prozorcic, ispod su ti statsi smile

EDIT: tj. ne prozorcic od managera u kojem je broj stola, nego bi ti na stolu negdje pri vrhu trebali biti statsi jedni ispod drugih, a na vrhu onaj glavni na kojem piše tko je uzeo pot i iznos pota. Barem je tak kod mene bilo.

Zadnji popravljao smurf (18-08-2010 21:12:42)

00

Re: HUD SnGO?

i dalje nitko nema ideju, stvarno me to ubija, sve sam probo mrdat ali statsa nigdje!

00

Re: HUD SnGO?

Probaj ovo: U table manageru odi na Table/Table finder i odvuci crveni kvadratic na stol.

00

Re: HUD SnGO?

Nista od tog silver!
Nevjerojatno je da sam  potpuno istu stvar napravio na starsu i da funkcionira savrseno a na tiltu su mi se pojavili kada sam otisao na HUD options - Site options i pod Fulltilt oznacio sve i onda su mi statsi na stolu pojavili ali ostaju nakon 50 ruku svi na 0 0 0 0 0 0 0 !!!!
I kada gledam neke handove kasnije u replayeru normalno mi iznad igraca stoje statsi sve bude u redu a za stolom sve 0!
Popizdit cu!

00

Re: HUD SnGO?

mora ti bit full tilt na engleskom jeziku ne na hrvatskom.samo prebaci tilt na engleski jezik restartaj i radit če

00

Re: HUD SnGO?

dejan1471 napisao:

mora ti bit full tilt na engleskom jeziku ne na hrvatskom.samo prebaci tilt na engleski jezik restartaj i radit če

Hvala na pomoci, istina odma su se pojavili statsi ali i nakon 10 handova sve je  0 0 0 0 0..
da nisam mozda ja negdje aktivirao za koliko minimalno ruku da mi pocme pokazivati , jer nekuzim di je problem na starsima odma od druge ruke sve normalno a na tiltu nista !

00

12

Re: HUD SnGO?

Ako imas team viewer javi mi se na pm i pomognem ti oko toga

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: HUD SnGO?

Adži napisao:

Ako imas team viewer javi mi se na pm i pomognem ti oko toga

Sad igram na starsu tamo mi je sve ok.
Kad budem trebao javim ti se ! Hvala na pomoci!

00

14

Re: HUD SnGO?

imam indentičan problem.
cash radi sve ok. SnGO prvo uopće nije bilo hud-a, kad se pojavio broji do 100 handova i onda krene ispočetka.
jesil ti uspio riješit?

00